Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 841. až 855. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #262180
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    No my se s malymi rybami nehrajeme.Aby se cesta na Melstein nezdala tak dlouha ,tak vetsinou zastavuji asi na pul cete na 50m kopci zkontrolovat dorsacke osazenstvo.Jako obvykle se tam chytili pekni dorsaci.Hrablo s kluky uz jsou sehrany tym.

    Ja jsem jednoho obra utrhnul a ve druhem driftu jednoho mensiho dostal.

    #262201
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Dnes jsem chtel zkusit vetsi kelery na zapadni hrane.Zpocatku to vypadalo dobre.Ale po nekolika malo zaberech se voda zavrela a zabery postupne ustavaly.Kluci driftovali okolo hrany a ja zkousel na velkych hloubkach jestli tam nekde necihaji ve sloupci.

    Nekolik jednotlivych jsem chytil,ale cele hejno tu nebylo.Pri prochytavani hloubek jsem jako obvykle zahaknul pekneho okounika

    #262205
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Deda Zdenek s partou odjeli na jizni hranu doplnit bedny a my po kratkem a prakticky bezvyslednem vlaceni/jen par tresek a nekolik malych polaku/jsme je nasledovali.Misto opet nezklamalo a tak nas nerozhazel ani vitr o sile 7m/s  se kterym jsme se houpave doklouzali do bezpeci pristavu.

    #262207
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Nasi kluci prazsky uz maji nachytano a ted se budou venovat jen hledani trofejek.Predvedli nam novy zpusob skrabani keleru,ale nejak se mi to nepozdava.

    #262209
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    A nakonec neco z nasi zahradky.Velci asi 8-9m kytovci brousili po nasich lovistich.Asi kulohlavec,ale nejsem si jisty.

    #262244
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Zvlastni pohled.Krasne polojasne nebe,vitr 3m/s, voda od rana stoupa a vetsina nasich rybaru je doma.Po uplynulych par dnech masakru maji vsichni nachytano a uzivaji si skutecnou dovolenou.Jenom Dedova parta vyjela na doplneni trofejek/snad se podari I nejaky halik/.Ja se chystam s Holandany a nove prichozimi ceskymi lovci na vyjezd v odpolednich hodinach.

    #262252
    Kubo
    Účastník
    (100 odpovědí)

    Peter ako ste chytali tie halibuty

    neviem ako mám viesť nástrahu treba to poťahovať alebo ako

    prosím podrobne to opíš ak máš čas

    nemôžeme nič chytiť

    Dík

    #262254
    deda
    Účastník
    (265 odpovědí)

    Suprový rybolov na Bakkanu,fotkami ryb je  toto zpravodajství přesyceno,fotit prohnuté stoly s rybami  ve filetárně se nám nějak nezdá.Berou všude.Dnes jsme byli jen na mělčinách před majákem,vše šetrně puštěno.Počasí srovnatelné s Chorvatskem.Kdo nezažil a neviděl-neuvěří.Nováček Víťa jako skoro vždy každý nováček bojuje o tričko No.1-zatím nadmíru úspěšně.

    Ryby žerou vše,malé,velké, krátké,dlouhé nástrahy a na barvě vůbec nezáleží. Zatím jen halibuti se nám vyhýbají.

    Děda Z.

    #262266
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Výprava na Melstain dopadla na výbornú,voda bez vĺn,teplota na spálenie.

    #262268
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Orlica na vrchole Mestainu bola v strehu,ale stihol som ju vyfotiť.

    #262271
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Tondo z Dečína si dal rybolov z brehu na Melsteine.

    #262276
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    A pochytali sa aj pekné ryby.

    #262292
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Dnes fotky nebudou.Uz mi je troche trapne opakovat kazdodenni masakrovani a tak jsem vam pripravil sice surove,ale vypovidajici video

    #262314
    venca
    Účastník
    (18 odpovědí)

    Pěkné videjko z akce supr děkuji My to máme s klukama ještě za dlouhých 38 Lokta

    #262331
    MarekJ
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Včera bolo na Melsteine krásne. Slnko, kludne more a veeeeeeela rýb – masaker. Pripájam za našu výpravu pár fotiek. Podarili sa aj pekné kúsky. 🙂 Dík Dedo145..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 841. až 855. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...