Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 811. až 825. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #261994
    hrablo
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Teda Romane to je vyčerpávající a asi nejdelší článek,co jsem tady kdy četl….pěkně jsi to napsal a nedivím se,že se chcete vrátit..dědo je výborný průvodce a opravdu asi nikdy nespí,protože nechápu jak to všechno stíhá….

    Ahoj Milánku,

    dnes foukáček jako sviňa, tak jsme odpočívali, lehká strava, později odpoledne výlet na makrelky 58 ks a začalo poprchávat tak odjezd, lehká strava, čekáme až se dopečou čerstvé rybičky na máslíčku:)

    pozdrav od celého kolektivu Kladno a okolí (Nová Paka) Milánkovi Nemluvovi:)

    #261995
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Konecne prestava foukat.Prvni nebojsove -Prazaci uz vyrazili na vodu.Dedova parta se teprve chysta a s Kladenaky jsem se dohodl na 4,00 na jejich prvni vyjezd/I kdyz uz vlastne nachytano maji,pod mostem chytili na vlacku ze brehu cca 60 makrel a ted se s nimi krmi/.

    #261999
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Jedemeeee.Deda Zdena odjel pred 10 minutami /nechali si poradit a vyhnuli se tak populnocnimu hustemu desti/a my prave startujeme.

    #262001
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Romane 1312-pěkné ,líp bych to nenapsal. My jsme přijeli včera podle plánu v 10.00.pro zajímavost ceny nafty a trajektů:Chlumec 26,50,Německo 1,169E,trajekt Putgarden Rodby 100E(je nás 7 + auto Naki)most do Malmo 390DK,Švédsko 12,93SEK,Norsko 13,9 NOK,trajekt Valset 381 NOK Celní kontroly jen v Dánsku a Švédsku,usměvavé a příjemné celnice jen popřály šťastnou cestu po kontrole pasů. Po vybalení,převzetí lodí jsme vyrazili na hodinku jen kousek od přístavu doleva na 1/3 cesty k majáku,na dva drifty 1/2 bedny obecných,rychle domů a hlavně do postýlek. Dnes od rána je tam 11 a před chvílí i 22.Nebudete věřit,ale jsou vlny i ve štamprdličce s rumem,chvílemi i bílé vršky Díky Dědovi 145 za přivítání a předání všeho,včetně dobré nálady. Pro Davida a Michala-vše předáno podle domluvy. Kolem půlnoci má vítr zeslábnout tak asi vyrazíme. Zdravíme kluky od Macochy,chlapy zo Záhoria a všechny příznivce. Děda Z.

    A málem bych zapoměl pořát tvé skupině hodně úspěchů. Holt mám pořád nějaký zařizování, ať už se stránkama, nebo obchodem.

    Přeji ať si zachytáte na maximum a něco tam mě a Ivance nechte na září. Hlavně ty makrely. 😉

    #262011
    krkmil1
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Tak koukejte chytat volové.

    #262012
    Solny
    Účastník
    (687 odpovědí)

    Roman 1312:super shrnutí a počtení,plné rybářských zážitků….co víc si přát. Snad se ti bude líbit i s náma na podzim☺

    #262014
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Ahoj Dedo, 145 jste tam teď dva, že?? Tak jsem předal teď v Letnanech na Omw balíček pro tebe a poštovny pro doručovatele mas tam i dve balení na testování, tak jsem zvědav jak to půjde. A primlouvam se za kluky ať jim ukazes jak na to. Diky těším se na report.

    #262016
    nahum
    Účastník
    (18 odpovědí)

    Tak pánové z ARILDU. Pevně věřím, že jste dorazili v pořádku a už se nemůžu dočkat těch barvitých reportů plných koček, halibutů, ďasů a ostatní mořské fauny. 😉

    #262017
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Roman 1312:super shrnutí a počtení,plné rybářských zážitků….co víc si přát. Snad se ti bude líbit i s náma na podzim☺

    …děkuji Pepi a že se mi tam s vámi bude líbit o tom jsem přesvědčen !!

    #262025
    deda
    Účastník
    (265 odpovědí)

    Dnes jen stručně,všichni doma si myslí,že jedeme odpočívat,ale opak je pravdou.Včera večer fotbálek,budíček ve 3.00,ve 4 na vodu a stálo to zato.Díky Dědovi 145 který nás zavolal do jeho revíru,museli jsme za 1,5 hodiny domů.Kelery většinou po  dvou,bedny přetékaly.Už je hotovo.K obědu dobrá gulášovka,smažená treska a bramborový salát.A ráno zase do práce.Děda něco nafotil,určitě to předvede.Takového delegáta mít je sen každého majitele kempu.Jen mám obavu,aby ho nějací šejkové nepřetáhli jinam.Termín na příští rok už je po zkušenostech z loňska 3/4 roku objednaný.Kdo tady ještě letos nebyl  –  těšte se.

     

    Děda Z.

    #262029
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Bohužel, nebo bohudík si jej nevážili v předchozím stanovišti.  Kdo ho nezná osobně, o hodně přichází.  Toť moje zkušenost.

    Takových víc, tak by byl život pohodovější.  Těšíme se na fotky.

    #262030
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Doufám, že chytáte na zoomy.  Jaká barva hlaviček je TOP ?

    #262032
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Bohužel, nebo bohudík si jej nevážili v předchozím stanovišti. Kdo ho nezná osobně, o hodně přichází. Toť moje zkušenost. Takových víc, tak by byl život pohodovější. Těšíme se na fotky.

    Davide znám dedu nějaký pátek a potvrzuji máš pravdu

    #262039
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Zdravím všetkých z ARILDU. Po ceste cez Geiranger a Trollstigen,Atlantik road a zastávke na Averoyi dávam foto z  cesty.

    #262042
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Na Bakkane vedľa Arildu už stojí nedokončená nová chata.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 811. až 825. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...