Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,065 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Roker a poslední změna proběhla před 9 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 1,066)
  • Autor
    Příspěvky
  • #81018
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    to Respi:

    Ahoj Petře, určitě v tom s nima nejedu 🙂 Dáváme přednost pilkrům koupeným a v nerezu 😀

    #81028
    vaga01
    Člen
    (17 odpovědí)

    to Respi, pár metrov bližšie k vežičke som predvlani stratil halibuta, tento rok ho dostanem!!

    #81033
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Víme o něm..!:-D už jsem o tom psal vloni,, kdo ho letos vyškrábne co??:-E:-D:-D

    #81045
    Milan Pokorný
    Člen
    (206 odpovědí)

    lacoh napsal:

    Banjoboy napsal: Potvrzuji, ryby tam skutečně jsou (a není to daleko)

    Milan, tie už tam nie sú. Už sme ich odniesli domov.

    Laco, jako vždy (tedy většinou) máš pravdu, jsem si to ani neuvědomil. Ale ani ty ryby ve filetárně na stole už tam nejsou. Okamžik a odletí to historie 😛

    Vlastně, ani my tam už nejsme, ale BUDEME!! A ryby čekají! Chlapy, je to opravdu moc dobrá lokalita na chytačku.

    Ať se vám tam daří, já tam jedu v létě na houby, no a v mezičasech relax na rybách :-D:-D

    #81046
    Milan Pokorný
    Člen
    (206 odpovědí)

    Respi napsal:

    Víme o něm..! už jsem o tom psal vloni,, kdo ho letos vyškrábne co??

    Já jsem to stihl ještě vloni :-D:-D

    Asi ne, ten vámi obeznaný, byl určitě větší a čeká tam na vás !

    #81060
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    ;-)to Banjoboy…to je jasný že tam ještě je.!8-) mě se vyvlík , prut šel až pod loď a lup ..! :-E

    #81263
    Milan Pokorný
    Člen
    (206 odpovědí)

    Na pilkrování mně ještě Halík nezabral. Všechny jsem měl na vláčku. A to dá rozum, že vláčku nemáš v takový tvrdý sestavě jako pilkrovací prut. Vláčecí prut Halík ohne až do vody a valí i s celou lodí. Naviják musí být dobrej (používám Pen) a sestava vyvážená. Stejně, když je těžší jak 30 kg, tak ti vláčku urve.

    Pokud víš přesně kde je, tak doporučuji pevné nářadí a trpělivě zkoušet.

    Tak ho letos aspoň dotáhni k hladině a vyfoť, než ti to utrhne. Nejvíc totiž bojuje a mlátí nahoře u lodi. Vloni mi Halík vyrval z rukou gaff, ponořil se s ním a to měl cca 15kg.

    Tak zdar, nechej odkaz, jak to s ním letos vypadá. 😛

    #81264
    Lipenak
    Účastník
    (187 odpovědí)

    Zdravím Banbjoboy,

    určitě se dá chytit na vláčku i větší halík než 30kg, mě se to zatím nepovedlo, ale kolega dostal na charismu 30g – 120g, pletenka na 15kg halíčka 36,50Kg. Záleží i hodně na připravenosti k vylovení do lodi (dobrý gáf, smyčka, hák se šňůrou atd,) viz. parádní video zdolávání halíka na Loktě od Dvoumetrovky :-P. Ten halík měl ještě sílu tu loď odtáhnout, ale měl smůlu v tom, že se na ně podíval u lodi 😎

    #81265
    Lipenak
    Účastník
    (187 odpovědí)

    Zdravím Banbjoboy,

    určitě se dá chytit na vláčku i větší halík než 30kg, mě se to zatím nepovedlo, ale kolega dostal na charismu 30g – 120g, pletenka na 15kg halíčka 36,50Kg. Záleží i hodně na připravenosti k vylovení do lodi (dobrý gáf, smyčka, hák se šňůrou atd,) viz. parádní video zdolávání halíka na Loktě od Dvoumetrovky :-P. Ten halík měl ještě sílu tu loď odtáhnout, ale měl smůlu v tom, že se na ně podíval u lodi 😎

    Štěstí přeje připraveným:-D

    #81309
    Milan Pokorný
    Člen
    (206 odpovědí)

    určitě se dá chytit na vláčku i větší halík než 30kg, mě se to zatím nepovedlo, ale kolega dostal na charismu 30g – 120g, pletenka na 15kg halíčka 36,50Kg. Záleží i hodně na připravenosti k vylovení do lodi (dobrý gáf, smyčka, hák se šňůrou atd,) viz. parádní video zdolávání halíka na Loktě od Dvoumetrovky . Ten halík měl ještě sílu tu loď odtáhnout, ale měl smůlu v tom, že se na ně podíval u lodi

    Štěstí přeje připraveným[/citace]

    Taky tě zdravím. Chytám na tu samou Charismu + Pen + 18 pletenku. Zatím nářadí vydrželo. Vím od Michala Sim, že na takové nádobíčko zdolal Halibuta cca 42 kg. Při zkušenostech a troše štěstí se to určitě dá. Vylovování do lodě je nejslabší a nejkritičtější fáze a role lovce není nejdůležitější. Se smyčkou nám to nejde a gaff jsme posledně utopili. Stát se to může a určitě nejsem sám s touto zkušeností. Ale pravdu máš, nesmí se to podceňovat ani v poslední chvíli. Snad letos přijde ten přes 30kg, chci být připravený. Metrákový být nemusí. :-D:-P

    #81810
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    :-)Pavel Brázdů přece chytil halika 83kg taky na vláčku!! a návazec měl snad na 18-19kg!,8-)

    #81855
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Do odjazdu nám zostáva 48 dní, 5 hodín a 57 minút.

    😀

    #81857
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to Laco :

    Laco, hlavně abys tam nezmařil Tibora rumem, jako ti naší námořníci,

    trochu ho šetři, a nezapomeň, že je odkojený vínem, i když ta jeho broskvovice byla výborná.

    #82011
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    janek.su napsal:

    to Laco :

    Laco, hlavně abys tam nezmařil Tibora rumem, jako ti naší námořníci,

    trochu ho šetři, a nezapomeň, že je odkojený vínem, i když ta jeho broskvovice byla výborná.

    Neboj, rumom ho určite nezničíme. Ten berieme len na dochutenie čaju. A borovička je predsa liek.:-D:-D:-D

    #82029
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Pri pohľade na webku, by to určite išlo už aj dnes.:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 1,066)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...