Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,065 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Roker a poslední změna proběhla před 9 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 901. až 915. (celkem z 1,066)
  • Autor
    Příspěvky
  • #96035
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Po vcerajsom oddychu dnesok s nadejou, ze bude pekna rybacka a bola. Dve tresky 112 a 106 cm dalsie sa vypli. Vela mensich a ine ryby vratane makrel. Vsetko Melstein. Odtial ryby celkom ciste a to robime rontgen, nie len cistenie. Tresky chytene v blizkosti pristavu a pobrezia maju cervickov viac. Foto pripajam.

    #96036
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Este cela parta.

    #96037
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Ale aj druhove zastupenie ryb je v lete dobre.

    #96038
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Skoro rekordny polak.

    #96039
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    A celkovy ulovok dnesneho dna.

    #96050
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    to Lubomir

    my jedeme za pár, chceme taky na Melstein, chytáte také na hloubce co je od Melsteinu vlevo, nebo jen prochytáváte mělčiny?

    Díky

    #96071
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Lubomir napsal: Este cela parta.

    Konečne Vás vidím všetkých pohromade, spokojných a pekne vysmiatych.

    Len tak ďalej. Na budúci týždeň vo štvrtok bude schôdza.

    #96081
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Pre leiter – na Melsteine chytame aj v hlbkach. Napr. dnes pekne kusky kelerov. Na hlbkach okolo 50 m aj viac ako metrove tresky. V plytcinach je vela malych kelerov tak okolo 40 – 50 cm a na viacerych miestach makrely. Velke druhove zastupenie ryb, co napr. ja z minulosti, kedy som sem chodil prevazne v mesiaci april, som nezazil. Tato letna rybacka na Bakkane sa mi paci.

    #96082
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Nasa najuspesnejsia rybarka sa venuje v poslednych dnoch vylovovaniu šperkov.

    #96083
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    A dnes este jeden 😎

    #96084
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Aha co som tiez dnes vytiahol…

    #96087
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Lubomir, dakujem pekne za odpoved.Konecne niekto, kto mi odpovedal.

    Zkusil jsem po slovensky, doufám, že bez chyb.

    Zkusili jste i větší hloubky, 200-300 m?

    #96089
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Pre leiter: najviac sme boli na 150 m. Pravdu povediac, tu je taka pohoda, ze tahat kilove pilkre sa z nas nikomu nechcelo. Svedi, co su tu, chodia aj na velke hlbky, ale do filetarne nepriniesli zdaleka tolko, co vozila nasa partia a hovorim, to sme si rybolov uzivali, ziadna drina, ani ryby pod mieru.

    #96090
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    To leiter:

    pošuk nejsi a když tak skoro normální. Kdy jedeš na Bakkan. My budeme na Torfride od 19.8. Na Melstein se taky chystám a do hloubky pod 200 určitě taky.

    Pandion:

    #96091
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Nazdar Pandione, na Bakkan nejedu, já si frčím na Lysoysundet, kde jezdíme už několik let pravidelně.Vždy jsme vyrazili nahoru na Assen, tam jsme vláčeli na těch mělčinách a v dálce pozorovali Melstein.Nevím, zda jsme srabi, nebo odpovědní otcové rodin, prostě jsme se vždy na Melstein báli.Dnes, po těch cca 6 letech už vím, že to je jen cca 7 km a s těmi 40HP motory tam musíme být, když nefoukne víc, než 3-4 m/s za cca 10 minut.Tak jsme se rozhodli, že to tam pojedeme prozkoumat, neboť to prostě za to stojí.

    Mě tam hlavně lákají ty hloubky, ale neříkám, že si to tam neprochytám.

    Tipů mám dost, byl jsem včera u Zerpa, tak jsme tam studovali mapu, přišel jeden týpek, kterého znám z pražského srazu a ten mi ukázal místo, kde byl před cca 14 dny a všichni, i Norové se shodli, že je to jedno z top míst na Melsteinu, tak i tam bych to rád prochytal, je to SSV dně mělčiny 10/10m.

    Fujtajbl, su jak sekretářka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 901. až 915. (celkem z 1,066)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...