Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,065 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Roker a poslední změna proběhla před 9 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 841. až 855. (celkem z 1,066)
  • Autor
    Příspěvky
  • #95579
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To mthead : Franto , ty si machr. Najprv mi dáš gumu na ktorú som ho chytil a hned priskočíš na pomoc s videem. Dík. Pred další výpravou si zase musíme vymeniť pár nástrah…;-)

    #95581
    Franta
    Účastník
    (362 odpovědí)

    dub napsal:

    To mthead : Franto , ty si machr. Najprv mi dáš gumu na ktorú som ho chytil a hned priskočíš na pomoc s videem. Dík. Pred další výpravou si zase musíme vymeniť pár nástrah…

    😀 😀 Jasně. Já ti budu posílat gumy a ty tady budeš posílat videa 😀 :-D.

    #95582
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To mthead : Snad sa to nabudúce otočí…:-D

    #95583
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Sim napsal:

    dub napsal:

    Chcel som sem vložiť krátke video ako inšpiráciu pre chlapov , čo sa práve pripravujú na B. Wahl , ale neviem to sem prevexlovať z youtu.be/Wxt_evOd9FY Pomôže niekto ? Dík.

    Moc pěkná inspirace, v srpnu jsem tam!

    🙁 Ty to jako musíš vychytat všude ?;-)

    #95588
    Radim Linka
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Lubomir napsal:

    To lajna: Tak to sa tam určite stretneme. vínečko mám rád a keď bude z Mikulova, nuž teším sa. Tak dovidenia na Bakkane.

    Včera jsem ho trochu prochutnal – myslím, že bude dobré. Chardoney a rýnský ryzlink – vybíral jsem proste k rybám:)

    Jak to znám – tak první tři dny budeme jen chytat- pokud bude počasí – a pak si dopřejme trochu oddychu a relaxu, tak se půjdeme urcite podívat do filetárny – my jsem od ostatních trochu bokem – na Torfride. Tož příští týden zdar!

    #95629
    Radim Linka
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Tak Jizea Team je pripraven vyrazit. Hlasim, ze to uz mame za 3. Ne dny, ale hodiny!!!

    #95633
    Radim Linka
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Tak prvni ulovek – jeste pred trajektem v Rostocku. Zacina to dobre, myslim, ze letosni vyprava bude uspesna.

    #95661
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Hlásenie z Bakkanu: Partia chlapcov z Moravy a jeden Bratislavčan dorazila úplne bez problémov už včera okolo 17.00 hod. Cesta bola aj vzhľadom na počasie výborná. Pršalo nám len kúsok v Nemecku a raz v Norsku, ale naozaj len chvíľku. Trošku dlhšie to trvalo cez Berlín, ale inak fakt dobre. Dnes sme boli asi od 11.00 na mori. Vyražali sme trošku z obavami, pretože chlapci, čo tu už boli spokojní úplne neboli. Prešli sme známe miesta a kedže sme aj nachytali – asi 20 makrel, celkom pekné miene, tresky, malé kelere a poláky. Makrele sme dali hneď aj neskoro večer. Počasie zatiaľ pekné. Zajtra ideme na Meistein. Hlásenie ak sa vrátime včas dodám.

    #95667
    Radim Linka
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Dobre Lubomír, dobre. Aj my uz jsme dorazili a vybalili. Jdeme spat a zitra odpo na priliv.

    #95669
    jan
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Ahojte Bakanci z Moravy a Slovenska.ˇJe fajn ,že Ste štastne došli.Teraz už len sa venoveť chytaniu kapitálnych úlovkov.S Milanom sme boli na Královej.Sumec iba jeden,pár zubačov a pekné kapre. Od dnes už aj mi máme cestovnú horúčku,pomaly začíname chystať a baliť. Guláš a držková sa varili včera/zamrazime/.Vyražame vo štvrtok o 09,hod.Pozdravujem všetkých a prajem pekný pobyt samozrejme spojený s ešte krajšími úlovkami.

    #95673
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Lubomir napsal: Hlásenie z Bakkanu: Partia chlapcov z Moravy a jeden Bratislavčan dorazila úplne bez problémov

    Pozdravujem partiu a želám Petrov zdar.

    #95674
    polanecky petr
    Člen
    (75 odpovědí)

    pozoruji příspěvky Jizera team a tak neváhejte, každý úlovek, vhodný prezentace zveřejňujte.

    Sleduji Vás od počítače…..

    #95688
    polanecky petr
    Člen
    (75 odpovědí)

    a je to v prd…….li, Norsko bude za týden bez ryb……..

    #95712
    Radim Linka
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Zdravime vsichni Poldu a prejeme rychlou rekonvalescenci.

    Pripijem si tu na tvoje zdravi a samozrejme na pratelstvi. Vyjeli jsme na melciny hned jak jsme vyfasovali lode a nachytali asi deset polaku a dve obecnacky. Hned jsme par filatek udelali na veceri, ted si chvili dachnem a pak razime na more. Tak snad bude co fotit.

    #95752
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    27.7.

    Lubomir napsal: Hlásenie z Bakkanu: Zajtra ideme na Meistein. Hlásenie ak sa vrátime včas dodám.

    To ste ešte stále na Melsteine?:-D:-D:-D

    Alebo Vás zmohol vysoký príliv moravského vínečka?8-O:-E

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 841. až 855. (celkem z 1,066)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...