Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,065 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Roker a poslední změna proběhla před 9 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 811. až 825. (celkem z 1,066)
  • Autor
    Příspěvky
  • #95223
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    Moje první filety na Bakkanu:-D:-D:-Dkámoš mi řekl:”Tak to bych teda nejdl.”:-D:-D:-D:-D,ale ty další už byly skoro výstavní

    #95224
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    A tenhle pohled na noční moře mě absolutně dostal:-D:-D:-D:-D

    #95225
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To lacoh a Lubomír : Tak , a máme to za sebou. Dedovi do Olešné sme dorazili niekedy poobede a ja už som aj vpráci. 🙁 Hodnotenie akcie nechám na šéfa výpravy ( deda ) Môžem iba naznačiť – hoooodne vydarená akcia.;-)

    #95246
    deda
    Účastník
    (265 odpovědí)

    Tak jsme všichni v pohodě doma a zdraví,jak už to bývá jen nováčci chytili ten správný virus Norské horečky.Byl jen jeden problém-druhý den pobytu posádka jedné lodi se vzbouřila a vyžadovala změnu lovného místa.Odsoudil jsem je k potupné smrti oběšením na ráhně a po změně lokality jsem musel rozsudek zrušit a naopak je oba dva povýšit na mořské vlky.Má v tom prsty i Zerpík:rozdal jsem jeho zelené gumy(nevím jak se to jmenuje)a nestačili jsme se divit.Tolik práce ve filetárně neměli ani němci se švédama dohromady.

    Ráno vrátím Nakimu Fordíka a teď už na mě čeká postýlka.

    Děda

    #95331
    Radim Linka
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Zdravim, je ted někdo na Bakkanu? My to mame uz za 8 dni, takze uvítáme jakekoliv mistni aktualni informace. Makrely, houby?

    diky Lajna

    #95374
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To lajna : Než ti nekdo podá čerstvé info , skusím vyhodnotit našu výpravu – doplnit dedu. Makrel málo. (aj tak nemám rád ty malé vibrátory ) 🙂 Na houby nebol čas , ale videl sem z auta…Chytali sa prevažne tresky obecné- cez metr pár kusú , naj tuším 114 cm. Kelery málo , ale neboli sme na Melštajne ani na Husoya. Sem tam polak (zašité v chaluhách)

    #95375
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Deda nielen že zase neskutečne varil , ale vždy vytáhel nejakú doršu cez metr. A keďže rád filetuje halibutky , tak sem mu jedného hodil pod nožík…

    #95376
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    #95377
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    #95378
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    #95380
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    #95381
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    A deda pridal k váhe meter…

    #95383
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Hned na to jak sme vytáhli halíka , začala sa na nás valit hmla jako prase. Takže po vlčí stope spátky do prístavu… bez gps by sme sa tam hledali asi do dnes…

    #95384
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    A kluci Moravský mi stále spívali…

    #95385
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Skrátka , super výprava tak ako pred rokom. Dedo,Míšo , Lojzo, Mildo, Kamile ,Pepo – DÍK. A zase rok čekat… 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 811. až 825. (celkem z 1,066)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...