Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,065 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Roker a poslední změna proběhla před 9 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 721. až 735. (celkem z 1,066)
  • Autor
    Příspěvky
  • #92004
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Holky mají pohodu

    #92135
    starosta
    Účastník
    (19 odpovědí)

    Tak ahoj

    Konečně jsem se dostal k počítači. Zatím úlovky nic moc ,ale cestu jsme si užili dost dramatickou. Při výjezdu z trajektu nás vzali celníci na prohlídku. Tak co máte za alkohol ,to byla otázka jako řemen. Tak jsem přiznal karton piva a pěti litrový soudek na čtyři lidi. A hned na to se ptala na kořalku a víno . Nic nemáme jsme říkali. A to se nemělo stát. Bedny ven a ukázat. Nevím jak se nám to podařilo ,ale nic nenašli. Uf ještě se mi klepou kolena. Každopádně už víme jak chlast provést.zatím čau

    #92136
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Tím bych se asi moc nechlubil. . . .:-E pokud jste byli mimo limit

    #92166
    otapa
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Já teda nevím,pořád se to tady odsuzuje.Podle mě je to každého věc a za druhé – ruku na srdce – kolik je tu lidí,kteří žádný celní zákon neporušili.(nikdy)??

    Když už nevezeš nadlimit alkoholu,tak vezeš brambory nebo něco jiného….

    A další věc na kterou mi nikdo nikdy neodpověděl ,je častá výstraha – nic tu nepište ,čtou to norští celníci.

    Nevím,nevím,jsem materialista ,dokud neuvidím – neuvěřím….

    Toď můj názor.

    Ota

    #92168
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    otapa napsal:

    Já teda nevím,pořád se to tady odsuzuje.Podle mě je to každého věc a za druhé – ruku na srdce – kolik je tu lidí,kteří žádný celní zákon neporušili.(nikdy)??

    Když už nevezeš nadlimit alkoholu,tak vezeš brambory nebo něco jiného….

    A další věc na kterou mi nikdo nikdy neodpověděl ,je častá výstraha – nic tu nepište ,čtou to norští celníci.

    Nevím,nevím,jsem materialista ,dokud neuvidím – neuvěřím….

    Toď můj názor.

    Ota

    Ok, taky názor. Nic proti. Ale chlubit se tím mi nepřijde úplně OK.Ať si každej dělá co chce (ale můžou na to doplatit i ostatní).

    Je to stejný jako limit na vývoz ryb. Proč si všichni myslíte, že ten limit je … Našlo se i spousta těch, co tam jezdili s mrazákem a pak to tady prodávali po restauracích …

    Když to takhle půjde dál, nebudeme se stačit divit a to mne mrzí.

    Pro spoustu z nás je to srdeční záležitost a ne jen fabrika na maso…

    #92170
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    otapa- Čo tak skúška.Daj sem na web dátum kedy ideš,hraničný prechod a koľko vezieš nadlimit alkoholu.A keď ťa chytia,daj vedieť a pridaj aj foto.Bude v zime mimo sezónu o čom kecať.Nebuď “mäkký” a daj to.

    #92172
    otapa
    Účastník
    (308 odpovědí)

    chi chi ,kluci,s váma je sranda….

    ale prvně k Holzbymu – s mrazákem jsem nikdy nikam nejel a nepojedu.Nikdy jsem žádnou rybu ani jiný kus masa neprodal. To si asi vyjasňovat nemusíme.Jednou na mě jeden kolega (mimochodem nikoli celník ale policajt ) zkoušel,že bychom mohli vzít sebou mrazák a potom……tak zůstal doma.I mrazák i policajt.

    Buď někomu něco chci dát a nebo ani nedám ani neprodám.Stejně jako slivovici -:)

    A ruku na srdce – je normální rodinka schopná za 6 – 8 měsíců sníst limit ??Já ryby jím hodně rád ale toto prostě nedám.

    Ale samozřejmě máš pracdu – bohužel takoví odborníci mezi náma jsou.Co jsem zažil předloni v českém kempu na Ebru nechci ani snad nikdy už vidět.přijela dvojka ,,rybářů,, někde od Hodonína či Strážnice s T4 bez sedaček ale zato s putovou 300 l. A každý večer probíhalo plnění.Hnus velebnosti,chtělo se mi zvracet.Dopadlo to tak,že jim kluci z kempu (průvodci) vrátili peníze na průvodcování a přestali je znát.

    A Jakabo ? Není to o tom být měkký či tvrdý – je to o tom ,že pokud dělám něco zakázaného,musím to činit s vědomím ,že může přijít trest.

    Jinak já letos jedu až 22. 8. a klasicky po E6.Budu mít 2l slivovičky a dva kartony pivka.Co ostaní v autě přesně nevím,pak dám vědět.

    Dám vědět,jak to dopadlo.

    Ota

    #92388
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    Jezdím do Norska od roku 2005 a je to furt stejné. Jedni přiznají barvu, druzí kážou. Stačí se jen dívat okolo sebe a každý si udělá závěr sám. Tak už se na to vyprdněre a raději řešte ryby, nebo něco podobného. 😛

    #92389
    kodl1
    Účastník
    (225 odpovědí)

    Zdravím z Bakkanu.

    Rybolov zatím dobý.Hodně polaků sem tam obecnačky.Do dnešního dne počasí super.Pěkné teploučko.Teploty kolem 20 stupňů.Nejvetší polak zatím 96 cm.Chycen jeden jeden Lumb a jeden žralok.Dnes další výjezd tak uvidíme co bude dnes.

    Tak zatím

    #92390
    kodl1
    Účastník
    (225 odpovědí)

    #92440
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    Ahoj na Bakkanu. Pokud budete chtít ještě nějakého žraloka na zpestření, tak se na ně vypravte na Husoyu. V posledních čtyřech letech jsme jich tam nachytali víc. To místo je skoro tutové. Hloubka je sice 230m, ale většinou to drží pěkně pod lodí. Na pilkr je třeba přidat nějaké maso (nejlíp makrelu). Většinou chytnete žraloka nebo brosmu.

    Ostrouni Husoya- N63 51.608 E9 29.350

    Pokud bude někdo chtít rád přidám body z letošního Bakkanu s popisem úlovků.

    Máčka skvrnitá

    #92443
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    #92444
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    #92445
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    #92446
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 721. až 735. (celkem z 1,066)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...