Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,273 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Step a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 916. až 930. (celkem z 1,274)
  • Autor
    Příspěvky
  • #64365
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Tady je vidět, co vše jsou schopni lidi vyhodit:-E

    #64376
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Jiran napsal:

    Tady je vidět, co vše jsou schopni lidi vyhodit

    :-)no to je po těch co,,filetujou!!8-O přímo na lodi….:-)

    #64379
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Respi napsal:

    Jiran napsal:

    Tady je vidět, co vše jsou schopni lidi vyhoditno to je po těch co,,filetujou!! přímo na lodi….

    Nebo už ta filetka byla nadlimit 8-):-D

    #64391
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Respi napsal:

    Jiran napsal:

    Tady je vidět, co vše jsou schopni lidi vyhoditno to je po těch co,,filetujou!! přímo na lodi….

    Ted jsem trochu mimo … Proc by to melo byt od tech co filetuji na lodi a proc je v tom tolik patosu? Zbytky vyfiletovanych ryb se bezne odvazeji do more a kdyz nekdo bere jen hrbetni filety, zbude mu toho trochu vice. Vzhledem k problemum s cervivosti ryb jsme take vetsinu brisnich filet nebrali. Pokud byla treska pred filetovanim spravne zabita, nevidim v tom zasadnejsi problem … Nebo fakt veris tomu, ze po tobe a nebo obecne po tech, co filetuji jen ve filetarne, jsou zbytky vyfiletovanych ryb lepsi? Vyfiletovana ryba je proste vyfiletovana ryba a je jedno, jestli je to jen skelet s vnitrnostmi a nebo jestli tam nechas i brisni filety.

    #64396
    Lipenak
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Naprostý souhlas s Pafkou, co bych si měl ještě brát z tý tresky ? Červavej pupek ? Nebo ploutvičky na polívku ?

    #64427
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Lipenak napsal:

    Naprostý souhlas s Pafkou, co bych si měl ještě brát z tý tresky ? Červavej pupek ? Nebo ploutvičky na polívku ?

    Obrovský souhlas taky nevím co je na tom špatně:-x:-x

    #64455
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Také již po mnoho let, a jak jsem poznal, mnoho part bere jen horní filety z uvedených důvodů. Vše ostatní přece nepřijde úplně nazmar, ale je vráceno zpět moři. Nesrovnatelně horší paseku natropí “plovoucí fabriky”.

    #64456
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Dokud nebyly ryby plné parazitů, považoval jsem to za prasárnu (bavím se o cca víc jak 5let zpět a dělávali to hlavně němci), teď je to bohužel nutnost 🙁 .

    #64469
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Lipenak napsal:

    Naprostý souhlas s Pafkou, co bych si měl ještě brát z tý tresky ? Červavej pupek ? Nebo ploutvičky na polívku ?

    asi nevíš jak jsou ploutvičky dobrý!!:-P8-)

    #64481
    Lipenak
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Respi nevypadá to špatně:-)my si taky vezmeme pár dobrých bříšek na rizoto, nebo do polévky, protože je to s líčkama nejvíc konzistentní masíčko,ale cca 70% jich neberem už i kvůli zmiňovaným červům a že bych si domů vozil ploutvičky v limitu to po mě nechtěj 😀

    #64485
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Lipenak napsal:

    … a že bych si domů vozil ploutvičky v limitu to po mě nechtěj

    Já bych řekl, že je to udělané přímo na chatě u Bena jako chuťovka 😀

    #64486
    Milan Zetocha
    Účastník
    (80 odpovědí)

    To deda Diky za ověřená mista.Ať se daří.

    #64488
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Chlapi, my jsme si letos upekli části masa za hlavou a kousky pupků bez červů a já jsem z toho udělal salát!

    Červy se vyskytují v rybách hojně tam, kde jsou sádky. My sádky v širokém okolí kempu nemáme, tak možná proto máme červivost ryb minimální.

    #64492
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Už jsem to tu jednou psal. Slovenští kolegové dělali u Bena tzv. křidélka. Bohužel recept měli přísně tajný, jen vím že to bylo z kousků tresek (spodek pod hlavou a žábrama)

    Fantastická pochoutka. Co bych dal za ten recept…

    #64518
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Lipenak napsal:

    … a že bych si domů vozil ploutvičky v limitu to po mě nechtěj

    Já bych řekl, že je to udělané přímo na chatě u Bena jako chuťovka

    Mifak se trefil:-D dělaná křidélka u Bena,pochoutka! 😎 a domu si vozíme čistá filátka:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 916. až 930. (celkem z 1,274)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...