Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,273 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Step a poslední změna proběhla před 10 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 616. až 630. (celkem z 1,274)
  • Autor
    Příspěvky
  • #61392
    Hokynar
    Účastník
    (81 odpovědí)

    Vydra napsal:

    Tento program taky můžu. Dávají ho někde na kabelovce?

    To mají demoverzi, ale vypadá to skvěle:-P

    #61420
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Hokynar: tys to skazil…:-(:-(

    No to není blbej nápad si večer pustit na echolotu demo.:-D:-D

    #61435
    deda
    Účastník
    (263 odpovědí)

    Tak a jsme doma,cesta bez problémů,Norsko a Švédsko asi 450 km husté sněžení,v Německu azuro a u nás od hranic dešťové přeháňky.Limit splněn včetně trofejek i když musely stačit čtyři dny na vodě.Benn stále vylepšuje,v nové zastřešené filetárně je už i osvětlení a přeji všem patrám po nás ať to 100% využívají.Závěrečnou zprávičku dodám zítra.Děkuji tímto všem členům týmu za perfektní zážitky a všem přátelům,co nám drželi palc za přízeň..

    Děda.

    Poprvé se stalo,že se nám podařilo přivézt zpět i trochu slivovice,rumu i piv ze skromného limitu.Je vidět,že zážitky z rybolovu jsou přednější než likvidace alkoholu(skrblíci nejsme,kdo přišel-okusil.Dokonce si nechal nalít Tulamorku i Benn.

    #61437
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Team Rokeři se momentálně nacházejí u Uddevalla.Cesta zatím bez problémů a v pohodě.

    #61441
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Info z cesty na Bakkan od týmu Zbyňa a Béďa:

    Jsou v Goteborgu,cesta zatím bez problémů. Počasí zatím luxus, tak doufají, že to vydrží až na místo.

    #61464
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Kluci, už vás se Šroubkem vyhlížíme …..

    s Pafkou hltáme online zprávy …..

    hodně pohody ….

    hodně ryb …

    a daleké výlety …

    jo a taky dostatek zábavy …

    [yt=e44vimFTz2I=yt]e44vimFTz2I[/yt]

    #61468
    Sim
    Správce
    (11244 odpovědí)

    Taky jim držím palce, aby moc nefoukalo. Jinak budou muset vymyslet náhradní program …

    #61484
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Koukal jsem na předpověď a mají ji krásnou, silný vítr v příštích dnech nehrozí. Dnes “za 13”. Tady v Hradci je to na holinky. Psi tu máme ale chlupatý.:-D

    #61486
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    Nazdar Pavliku, jsem od utery na chalupe u HK a krome nekonecne prace kolem chalupy uz jsem i sepsal vybaveni do Norska a vse sbalil, takze bych mohl prakticky hned vyrazit 🙂 🙂

    Bohuzel jeste za 54 🙁 🙁

    At ti to do odjezdu rychle utika a po prijezdu na Bakkan at se cas prakticky zastavi :-D:-D:-D:-D

    Dolnolhotakum a Rockerum at se poradne zadari a vytahnete tu lopadu, co se mi vloni po cca hodinovym zdolavani 6 metru pod hladinou vysmekla 😀 😀

    #61487
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Nééé tu lopatu tam nechte mě!!!8-O

    #61489
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Chlapi, já myslel, že na ryby se jezdí s prutama, ale vy rovnou lopatou:-D:-D:-D

    #61495
    Roker
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Zduuuur,tak jsme dojeli všichni v pořádku ,zabydlujeme se,a nějaké foto z cesty dodáme během dne,ale zatím to zapíjíme a sledujeme počasí.

    Vypadá to na 18h.pokud bude někdo schopný stát na nohou,vsázíme na Zbyňďu ale už se taky zčíná aklimatizovat:-):-D

    #61500
    Sim
    Správce
    (11244 odpovědí)

    Díky za zprávy, zapíjejte pomalu, pozor na totální vyčerpání, ať nedopadnete jako brácha. 😯

    #61508
    Roker
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Zduuuur,tak jsme dojeli všichni v pořádku ,zabydlujeme se,a nějaké foto z cesty dodáme během dne,ale zatím to zapíjíme a sledujeme počasí.

    Vypadá to na 18h.pokud bude někdo schopný stát na nohou,vsázíme na Zbyňďu ale už se taky zčíná aklimatizovat:-):-D

    #61518
    Roker
    Účastník
    (312 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 616. až 630. (celkem z 1,274)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...