Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,273 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Step a poslední změna proběhla před 10 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 1,274)
  • Autor
    Příspěvky
  • #59914
    verian
    Účastník
    (126 odpovědí)

    To Lacoh a další: Tak je to tady, dnešek je dnem odjezdu, jak píše Janči, večer vyrážíme směr Bakkan. Teď je tady slušný liják a tak doufám , že do večera to utichne. V neděli jsem tam za Vámi. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Stejně jako Lubo i já s Evkou se těšíme na Vás všechny.

    #59916
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To verian a spol: Já to mám “za 30” a v koutku vám tiše závidím. Dobře dojeďte. 🙂

    #59922
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    To Step:

    Já bych nezáviděl, všichni už budeme zpět z Norska a vy si na Bakkanu tahat jednu trofejku za druhou a my už budeme pouze tiše vzpomínat 🙂

    #59932
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Počasie sa neumúdrilo. Ráno vyšlo z prístavu niekoľko člnov, ale po cca 15 minútach sa vrátili. Na pohľad to nevyzeralo až tak zle, tak sme to skúsili aj my. Vydržali sme hodinku v ZOO, vlny a silný drift nás udržiavali stále v strehu. Vietor bol nárazový, chvíľkami to vyzeralo že slabne, ale keď sa vlny začali prelievať do člna tak sme to vzdali. Za tie 4 chytené ryby to určite nestálo.

    Predpoveď na popoludnie tiež nie je veľmi priaznivá, ele podvečer pred prílivom to možno pôjdeme skúsiť ešte raz.

    #59960
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To jirik: obojí mne baví, čekat než přijde čas odjezdu, pak si to chvilku naplno užít a pak zase sledovat úspěšnost ostatních a čekat na další rok

    #60001
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    Jojo, naprostý souhlas, naštěstí to, co nás baví nejvíce se už blíží ..:-)

    #60014
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Koukám na Bakkanu jen přeháňky a vítr do 6m/s, to jde, jen je z pevniny. Doufám, že večer budou nějaké fotky.8-O

    Už tu slintám, “Za 28”.

    Letos jsme se v partě dohodli, že nepotáhnem zbytečné věci. Nojo, ale nikdo neřek, co je zbytečné. Sedím tu nad cajkem a nevím. Kamarád Naki z CARentu bude muset vymyslet nějaký ještě větší auto.:-D:-D

    #60043
    Hokynar
    Účastník
    (81 odpovědí)

    Step napsal:

    Koukám na Bakkanu jen přeháňky a vítr do 6m/s, to jde, jen je z pevniny. Doufám, že večer budou nějaké fotky.

    Už tu slintám, “Za 28”.

    Letos jsme se v partě dohodli, že nepotáhnem zbytečné věci. Nojo, ale nikdo neřek, co je zbytečné. Sedím tu nad cajkem a nevím. Kamarád Naki z CARentu bude muset vymyslet nějaký ještě větší auto.

    Zkoušel jsi kamion? Pak bys nemusel koukat na to co vezeš, ale zase se prodraží trajekt.8-)

    #60050
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Hokynar napsal:

    Step napsal:

    Koukám na Bakkanu jen přeháňky a vítr do 6m/s, to jde, jen je z pevniny. Doufám, že večer budou nějaké fotky.

    Už tu slintám, “Za 28”.

    Letos jsme se v partě dohodli, že nepotáhnem zbytečné věci. Nojo, ale nikdo neřek, co je zbytečné. Sedím tu nad cajkem a nevím. Kamarád Naki z CARentu bude muset vymyslet nějaký ještě větší auto.

    Zkoušel jsi kamion? Pak bys nemusel koukat na to co vezeš, ale zase se prodraží trajekt.

    Milane, nebýt nás, tak tobě by stačilo tak maximálně 30kg i s oblečením a s jídlem:-D:-D:-D

    #60057
    Hokynar
    Účastník
    (81 odpovědí)

    Jiran napsal:

    Hokynar napsal:

    Step napsal:

    Koukám na Bakkanu jen přeháňky a vítr do 6m/s, to jde, jen je z pevniny. Doufám, že večer budou nějaké fotky.

    Už tu slintám, “Za 28”.

    Letos jsme se v partě dohodli, že nepotáhnem zbytečné věci. Nojo, ale nikdo neřek, co je zbytečné. Sedím tu nad cajkem a nevím. Kamarád Naki z CARentu bude muset vymyslet nějaký ještě větší auto.

    Zkoušel jsi kamion? Pak bys nemusel koukat na to co vezeš, ale zase se prodraží trajekt.

    Milane, nebýt nás, tak tobě by stačilo tak maximálně 30kg i s oblečením a s jídlem

    V tom případě bys mi musel prodat “dětský lístek” a jel bych za půlku.

    #60066
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Hokynar napsal:

    Jiran napsal:

    Hokynar napsal:

    Step napsal:

    Koukám na Bakkanu jen přeháňky a vítr do 6m/s, to jde, jen je z pevniny. Doufám, že večer budou nějaké fotky.

    Už tu slintám, “Za 28”.

    Letos jsme se v partě dohodli, že nepotáhnem zbytečné věci. Nojo, ale nikdo neřek, co je zbytečné. Sedím tu nad cajkem a nevím. Kamarád Naki z CARentu bude muset vymyslet nějaký ještě větší auto.

    Zkoušel jsi kamion? Pak bys nemusel koukat na to co vezeš, ale zase se prodraží trajekt.

    Milane, nebýt nás, tak tobě by stačilo tak maximálně 30kg i s oblečením a s jídlem

    V tom případě bys mi musel prodat “dětský lístek” a jel bych za půlku.

    Milane, ale ostatní ti vezou výbavu za tebe:-D:-D:-D:-D

    #60074
    deda
    Účastník
    (265 odpovědí)

    Vážné varování pro Dana,Ódě,Zdendy,Matesa a Jirky:ZA 6hodin a 20 minut startujeme směr Bakkan.

    Dotaz pro Lacoh a spol:potřebujete něco přivézt co jste zapomněli nebo co Vám došlo?

    Děda.

    #60090
    Hokynar
    Účastník
    (81 odpovědí)

    Jiran napsal:

    Hokynar napsal:

    Jiran napsal:

    Hokynar napsal:

    Step napsal:

    Koukám na Bakkanu jen přeháňky a vítr do 6m/s, to jde, jen je z pevniny. Doufám, že večer budou nějaké fotky.

    Už tu slintám, “Za 28”.

    Letos jsme se v partě dohodli, že nepotáhnem zbytečné věci. Nojo, ale nikdo neřek, co je zbytečné. Sedím tu nad cajkem a nevím. Kamarád Naki z CARentu bude muset vymyslet nějaký ještě větší auto.

    Zkoušel jsi kamion? Pak bys nemusel koukat na to co vezeš, ale zase se prodraží trajekt.

    Milane, nebýt nás, tak tobě by stačilo tak maximálně 30kg i s oblečením a s jídlem

    V tom případě bys mi musel prodat “dětský lístek” a jel bych za půlku.

    Milane, ale ostatní ti vezou výbavu za tebe

    To jsi měl říct dřív a nemusel jsem tahat hodnoty do prodejny Tomi Korda.

    #60101
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Hokynar napsal:

    Jiran napsal:

    Hokynar napsal:

    Jiran napsal:

    Hokynar napsal:

    Step napsal:

    Koukám na Bakkanu jen přeháňky a vítr do 6m/s, to jde, jen je z pevniny. Doufám, že večer budou nějaké fotky.

    Už tu slintám, “Za 28”.

    Letos jsme se v partě dohodli, že nepotáhnem zbytečné věci. Nojo, ale nikdo neřek, co je zbytečné. Sedím tu nad cajkem a nevím. Kamarád Naki z CARentu bude muset vymyslet nějaký ještě větší auto.

    Zkoušel jsi kamion? Pak bys nemusel koukat na to co vezeš, ale zase se prodraží trajekt.

    Milane, nebýt nás, tak tobě by stačilo tak maximálně 30kg i s oblečením a s jídlem

    V tom případě bys mi musel prodat “dětský lístek” a jel bych za půlku.

    Milane, ale ostatní ti vezou výbavu za tebe

    To jsi měl říct dřív a nemusel jsem tahat hodnoty do prodejny Tomi Korda.

    Milane, “do” nebo “s” prodejny:-D

    #60122
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    deda napsal:

    Vážné varování pro Dana,Ódě,Zdendy,Matesa a Jirky:ZA 6hodin a 20 minut startujeme směr Bakkan.

    Dotaz pro Lacoh a spol:potřebujete něco přivézt co jste zapomněli nebo co Vám došlo?

    Děda.

    Vďaka za ochotu. Zatiaľ všetko máme a veľa času nám tu už nezostáva. Večer boli problémy s Wifinou, takže už aj tak je neskoro, lebo už ste asi na ceste. Počasie tu je stále kolísavé a rýb je tiež pomenej ako minulé roky. Včera sme boli presondovať lokality okolo Asenu, dva dva člny s vedľajšej partie boli na Melsteine a ani tam sme na ryby nenarazili. Chytá sa náhodne po jednom kuse s veľkými pauzami a väčšinou len dorastence. Dnes aj pri trochu väčšom vetre ideme skúsiť iné lokality, kde sme ešteš za predchádzajúce roky nechytali.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 1,274)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...