Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,273 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Step a poslední změna proběhla před 10 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (celkem z 1,274)
  • Autor
    Příspěvky
  • #59693
    jan
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Laco, pred odchodom si písal,že všetko máte pripravené a zabalené. Teraz vidím ,že to nebola až taká pravda. Raz chýbajú cigarety,potom káva, kábel a nakoniec zistíte,že VY ani nie ste na Bakkane;-):-P.Čas sa kráti aj nám.Pokúsime sa priniesť sebou trochu dobrého počasia,ktoré panuje u nás.Držte sa.Zajtra má byť počasie priaznivejšie.Pozdravujem všetkých vrátane Piešťancov.:-D

    #59705
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    To lacoh: Tak ako to vyzera s pocasim? A po vcerajsom vykone si treba aj oddychnut, ved uz nie ste najmladsimi. Ale chcem sa spytat na miestne rieky a sladkovodne jazera, ci su zamrznute? Tak, aby sa dalo ist skusit stastie aj tam. Drzim palce a pozdravujem.

    #59711
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Počasie sa výrazne zhoršilo. Začalo viac pršať a vietor kolíše medzi 10 a 11. Ráno vyšli na vodu 2 člny, ktoré sa doteraz ešte nevrátili. Ako píše Lubomír, my a ostatné výpravy zvolili náhradný oddychový program.

    #59712
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    #59713
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    foto od Piešťancov

    #59714
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Dážď zosilnel tak, že už aj s vedľajšou chatou komunikujeme cez Skype.:-D:-D:-D

    #59715
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Piešťanovci, vy jste tam nějak na sucho chlapi, nebo že by Michal nabízel jako novinku “odvykací zájezdy”? To se mi nechce věřit. :-D:-D:-D

    Už mi to došlo. To je foto pro manželky, naklízeno, úsměv na tváři, tak to má byť. 😀

    #59716
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    janci napsal:

    Laco, pred odchodom si písal,že všetko máte pripravené a zabalené. Teraz vidím ,že to nebola až taká pravda.

    Pravda je taká, že niekto sem telefonoval a iniciatívne ponúkol nejaké služby. A aby si nemyslel, že na Teba se—, tak zainteresovaný z bezpečnostných dôvodov niečo málo priobjednal, Teraz Ti odkazuje, že keď Ti to robí problém, tak si to môžeš strčiť kam chceš (čo doslova povedal môžem uverejniť až po 22:00) a na Skype nastavil filter nežiadaných podje… :-D:-D:-D

    #59718
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    lacoh napsal:

    Počasie sa výrazne zhoršilo. Začalo viac pršať a vietor kolíše medzi 10 a 11. Ráno vyšli na vodu 2 člny, ktoré sa doteraz ešte nevrátili. Ako píše Lubomír, my a ostatné výpravy zvolili náhradný oddychový program.

    Konečně report i s obrazem, to je ono, doufám, že budou i ryby.

    #59720
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Michale, úvodné nemoci s technikou sa vyliečili, ak bude čo fotiť určite to všetci uvidíte ako vlani.

    #59721
    jan
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Jano,že Ti pusa neupadne:-x

    #59722
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    To lacoh: Tak pozeram na foto a nic nove, poznam Vas naozaj velmi dobre. Ale pytal som sa na rieky a sladkovodne jazera, ci by sa dalo rybarcit, ked sa neda ist na more. Chlapci, dakujem za odpoved.

    #59723
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    To janci: Vidim, ze si stale na internete, co je dobre. Ale nedal si mi vediet, ci sa popraceme. Tak trosku na tom popracuj. Zacinam tiez pomalicky balit, ale nechcem zapratat na dva dni cely byt, tak len velmi citlivo. Ale uz ma to berieeeeeeeee:-P

    #59724
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Lubomir napsal:

    To lacoh: pytal som sa na rieky a sladkovodne jazera, ci by sa dalo rybarcit, ked sa neda ist na more. Chlapci, dakujem za odpoved.

    Keď sme sem pred dvomi dňami išli všetko bolo ešte zamrznuté. Kolektív Ti odkazuje, že keď máš ešte dobrý vrták, môžeš ísť loviť na dierky. Teraz však už druhý deň sa poludňajšia teplota pohybuje medzi 8 – 12 stupňami, takže už môžete ísť chytať aj s menšími vrtákmi.:-D:-D:-D

    #59725
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    2 deda: Už ste nabalení? Ako je to s Milanom? Pilkrovať, alebo prívlačovať sa dá aj s jednou nohou.:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (celkem z 1,274)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...