Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,381. až 1,395. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #36452
    indy
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Dnešní lov na Malsteinu se vydařil, spousta kelerů kolem 50cm, sem tam nějakej větší nej měl 94cm, podařili se tři halibuti a spousta obecněčak a mníků.

    #36453
    Qwuiddo
    Účastník
    (89 odpovědí)

    keler 92 cm s autorovym svolenim:

    a jeste jedna:

    #36454
    Qwuiddo
    Účastník
    (89 odpovědí)

    dnesni ulovek z jineho pohledu nez daval Indy:

    #36456
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Qwuiddo – krása, to bude dřina filetovat 🙂 Na jaký nástrahy chytáte?

    #36457
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    to Qwuiddo

    Podívej se do loňského vlákna Bakkanu, je tam mapka od BEDY 🙂

    #36458
    Qwuiddo
    Účastník
    (89 odpovědí)

    lipanek: mno zkousel jsem roybaita, cutbaita, mystiky od honzy dufka i s jeho hlavama, klasicky kopyto i standardni gumu a proste tyhle gumovky ty ryby nejak nechteji – nedostal jsem na to ani šupinu tady za cely tyden.

    Toho halíka jsem vytáhnul na 200g pilkinu stříbrnou, obecný jsem tahal dneska na 100g pilkinu od icefish zeleno-stribrne barvy. Jinak co se pilkrování týká, tak podle vln, větru a driftu 400-750g pilker a nad nim vlastní návazec z monofilu. Jde to tu hodně na červené a černé papriky a kluci měli velké úspěchy na koupený návazec z pulců, ale už ho utrhali. Jinak filetovali, balili a mrazili jsme to v 8 lidech cca 3 hodiny 😕

    pafka: diky

    #36461
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    gumovky ty ryby nejak nechteji – nedostal jsem na to ani šupinu tady za cely tyden. Qwuiddo napsal.Mám tu samou zkušenost s gumami-Máme levé ruce.:-D:-D:-D

    #36462
    Qwuiddo
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Jeste jeden leng, opět se svolením autora:

    #36464
    Qwuiddo
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Harty: loni na vingsandu nebo predloni na hitre jsme na gumy meli velke uspechy, ale tady to rybam nejak nejede nebo mam proste volsovy ruce 😀

    Pafka a ostatni: prochazel jsem zbezne vlakno Bakkan 2011, ale tu mapku “jak se dostat na kopec” jsem nenasel. Muzete ji prosim nekdo uploadnout znovu?

    Dekuji!

    #36466
    Matty
    Člen
    (107 odpovědí)

    Za těch 5 dní co jsme tu, nenarazili jsme v okolí na šupinu. Ani dnes. Kdyby tu nebyl ten mellstain, tak je to katastrofa. Jedině tam se dá momentálně zachytat, byli jsme tam již třikrát a pokaždé super. Dnes ráno tam sice vlítnuli delfíni a odpoledne nás vyhnal větřík, ale i tak bylo co filetovat. Ještě že jsou tu dobré a silné lodě. Zítra má fučet, tak uvidíme. Snad něco odpoledne.

    #36475
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Indy,Qwuiddo a Matty: Tak jste se do nich pěkně trefily super kluci, jen tak dál ať se daří. Výborné informace už se těším až tam dorazíme.

    Béďa

    #36476
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Qwuiddo napsal:

    Pafka a ostatni: prochazel jsem zbezne vlakno Bakkan 2011, ale tu mapku “jak se dostat na kopec” jsem nenasel. Muzete ji prosim nekdo uploadnout znovu?

    Dekuji!

    Posílám ty mapky na Kopec

    Popřípadě si to srovnej podle Mapy

    #36477
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Nějak mě nejde ten odkaz doladit.

    http://www.gislink.no/gislink/

    Starší odkaz jak pracovat s mapou. Najdeš tam od vrstevnic v moři až po vrstevnice na souši plus metry atd…

    Mapa

    #36479
    Qwuiddo
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Dekuji, rano na to mrkneme u snidane, ted uz vsichni chrni a ja jdu take. Dobrou a diky!

    #36482
    Franta
    Člen
    (135 odpovědí)

    Beda napsal:

    Indy tak zkoušejte mníky na maso, místo je označeno oválem. Tam jsme vždy chytli mníky a hodně druhů ryb. Jde to tam kolmo do velké hloubky a je to skála až do cca 130m.

    To Qwuiddo: Tak to je dobře že Vám najíždí ryby, jen je potřeba hledat místa bez sítí tam je ryb vždycky více. Jednou dokonce natáhli sítě kolem nás a bylo po chytačce.

    Taky jsme jednou viděli krajany jak dovezly od profíků podříznuté a vykuchané ryby. A ještě říkaly “když máš dobrej pilkr tak to jde samo”

    To Beda,

    nevis prosim kde jsou dobry mista u ostrova Husoya?

    Dik.

    F.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,381. až 1,395. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(19)

Nahrávání ... Nahrávání ...