Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 916. až 930. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #34391
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Tak snad se tam i trošku otepluje a počasí směřuje k lepšímu, když už začal ten sníh mizet.

    #34392
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Dnes majú na Bakkane len 4m/s, to budú úlovky.

    #34394
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    jj taky jsem se díval, že večer by mohlo být zajímavé zpravodajství.

    #34401
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Ten prut je tedy síla 🙁 Nezapomněl jsi ho omylem opláchnout od slané vody? To sand není jinak možné 🙂 🙂

    #34409
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Ta sůl je svinčík, to mohl být nasáklý obal na prut a můžeš to mít třikrát nerezový.

    Jde také o to, čemu říkáme my nerez a čemu Číňani.

    Viděls, co udělá sůl s vazelínou v multíku po dvou sezónách.

    Člověk může bejt tak akorát naštvanej buď sám na sebe, že něco zanedbal nebo že vyhodil peníze za kšunt. Je to škoda.

    Nevím, jak kdo skladujete svůj cajk, jaké má kdo možnosti. Já to mám v zašívárně u sebe pěkně v teple a na očích s HDéčkem po ruce.

    #34423
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Počasí zase nic moc,ale jak to vypadá,tak kluci vyjeli a nachytali.

    #34431
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Step- A čo potom robí soľ v nás, a pritom solíme stále.A vieš,čo je zaujímavé? Že ryba je v slanej vode toľko rokov a pred prípravou

    na jedenie ju znovu solíme. My musíme byť zvnútra jak ten prut.

    #34432
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To JAKABO: nojo no, civilizační choroby, vysokej tlak a propálenej kotel. Ale nemůže za to jenom sůl.:-D:-D:-D

    #34434
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Naki: Jestli tam prší, tak to se dá vyjet. Když berou tak mi to je jedno. Jen ten vítr blbej aby neměli.

    #34439
    Qwuiddo
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Step: moje rec, dest nevadi nejsme z cukru, jen ten vitr je previt.

    Vubec nechapu kluky z minulyho tejdne co jezdili v tech kocabkach pri 10m/s – ja bych si to asi neliznul, vzdyt sami psali ze obcas se nejaka vlnka prehoupla pres bort, to uz je dost o hubu..

    Jinak bakkan za 14 :).

    #34443
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To počasie a nekonečné čakanie mám v čerstvej pamäti . Lenže ako presvedčiť manželku , že sa tam musím vrátiť ?!

    #34470
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Zdravím všetkých Bakkaňákov, do obeda trochu vietor, vlny, preháňky a snehová búrka. Po obede sa vietor trochu okľúdnil, zato lialo ako z krhly a potom ten dážď vystriedali snehové vločky ako päťkoruna. Viditeľnosť padla tak na 50 m. Ryby išli chvíľkami, tresky prevažne miestne (červavé), kelleri, jednoskvrnky, 1 polak a chytili sa tri halíky z jedného hniezda (6,5kg, 6,8 a 7,1. Foto až po vysušení foťákov a kariet, lebo sme sa vrátili ako zbor hastrmanov.

    #34472
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    #34473
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    #34474
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 916. až 930. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...