Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #26729
    deda
    Účastník
    (265 odpovědí)

    Večer sem dám ještě nějaký videa nejen o rybolovu.

    #26735
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Jelikož jsem nevěřící, nemůžu si vzpomenout, o který smrtelný hřích se jedná 🙂 Ale obžérství mezi základní sedmičkou určitě je 🙂 🙂 🙂

    #26739
    Franta
    Účastník
    (361 odpovědí)

    To deda : nádherná serie fotografií. Od rána jsem nejedl, tak slintám jak Pavlovův pes:-D.

    #26751
    Matty
    Člen
    (107 odpovědí)

    mino[/b] napsal: partia norkov zo slovenska Bakkan Whal: 22.4 -30.4.2012 chaty Rybolov Norsko II a Drengstua

    Náš čudla team jede na Bakkan ve stejném termínu. 20-30.4.2012

    #26754
    vladov
    Účastník
    (95 odpovědí)

    Vidím, že všetko “diétna strava”, len mi chýba pri každom tanieri poldecko.

    Inak sme na Bakkane v termíne 30.4.2012-9.5.2012 chata Maristua,Jomfuburet,Rybolov Norsko (white house) – tlupa 18- tich Slovenských východniarov.

    #26776
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    Koukám na ten sortiment jídel, i náročnost “zhotovení”, jste šikulové, vypadá to moc chutně, jen bych chtěl vědět, jestli jste za ten pobyt něco shodili na váze, – mě se to tam ještě nepovedlo, a tak bych to potřeboval, předsevzetí je vždy veliké,- že budeme jíst jen ryby a budeme hubnout, ale výsledek bývá tragický,- jateční přírůstek za pobyt 4 – 8 kg. Honza

    #26777
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    2 janek: Velice zajímavý přízpěvěk, u nás to bývá 1-2kg přírustek na osobu/pobyt.

    #26783
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    Jednou jsme s sebou měli i kuchaře- profíka, a to bylo právě těch 8 kg/na osobu, to bylo nejhorší, co jsem kdy zažil, vezli jsme tam víc masa , než domů ryb…

    Jezdíme s klukama z Košic u Tábora, Ti jsou hodně “rozežraní”, malej Vena váží 130 kg. a velkej 180, a mají s sebou též hodného Miloše, který v neděli peče husu nebo kachny, vaří houstkové knedníky, dva druhy zelí, vozí 8 šišek tlačenky,velkou spoustu zmrzlého masa, o vejcích ani nepíšu,na výpravu zabíjejí čuníka, je lepší být na vedlejší chatě. Pokud se rybolov nazývá též sportovním, tak tady bych to sportování raději vypustil.:-|

    Kdo nevěří, uvidí ve druhé polovině května. Už se moc těšíme, jen to stravování, kdyby šlo nějak ošidit…

    #26784
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To janek.su : To je dobrá informace,že vezete zabijačku. My tam jsme od 9.5. to dorazíte akorát!!

    😀

    My se taky nešidíme. Loni kolega hlásil přírůstek 4 kg. Já se raději nevážím vůbec.

    #26785
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Svíčková, tu můžu..

    #26786
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    A ptáčka, toho dokonce musím..

    Pak se “ztrestám” “bahnem” z Plzně.

    To je chlapi nesmysl se vážit.

    Nač si kazit dovolenou, že má doma pořádnýho chlapa stejně málokterá ocení.

    Já se držím hesla “Dokud můžu, tak si dám, až nebudu moct, budu mít aspoň na co vzpomínat”.

    Už se těším v sobotu na Moravu.

    #26787
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    Hezky to popisuješ, i fotky jsou výstižné, tak to budete mít výhodu, pokud by Vám “jen tak čirou nááááhodou ” došel proviant, tak Vás hladem umřít jistě nenecháme.

    Toho pohybu je tam málo, co si budeme psát, že, na tůru se moc nikomu pěšky nechce, ještě že jsou tam ta kola, dojel jsem jednou!!! k větrným elektrárnám, a občas sem sešel pěšky!!! dolů k přístavu. Jídlo patří mezi mé hobby, ale tyhle zveřejněné snímky o zdravém životním stylu moc nepřesvědčují. Upravenou rybu jsem ještě neviděl…8-)

    #26842
    Janda Václav
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Ahoj.Pod čím hledat počasí včetně předpovědi na Bakkanu ? na http://www.meteoprog.cz oblast Trondelag-Brektad,Malvik ? nebo jinde a jinak? díky kedlobak

    #26843
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)
    #27372
    vaga
    Účastník
    (67 odpovědí)

    nuž čo už, vaga&comp., 17.-25.3.2011, Arild

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...