Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #31364
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Indy napsal:

    Jirik napsal:

    2 Indy

    Ok, počítám, že dorazíme jako vždy už ráno a do převzetí lodí domu atd. bude spousta času vše probrat …. ten čas na pivko bude určtě každý den

    Taky by jsme rádi dorazili ráno, tak aspoň bude čas na seznámení se s okolím 🙂 ještě se musím podívat na cestu a vybrat odkud kam trajektem. Asi nejvíc se přikláním k Puttgatten-Rodby

    pokud se nechcete nijak vázat časově na trajekty,tak tato volba je nejlepší…My taky tak jezdíme a sedí nám to…

    #31366
    indy
    Účastník
    (157 odpovědí)

    2 sroubek

    no někde jsem tady vyčetl že jezdí každych 30 minut tak to je fajn, aspoň se nemusí honit čas odjezdu trajektu. Jak jede dlouho?

    #31367
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Indy napsal:

    2 sroubek

    no někde jsem tady vyčetl že jezdí každych 30 minut tak to je fajn, aspoň se nemusí honit čas odjezdu trajektu. Jak jede dlouho?

    Už sem to tu dával,ale dobře máš to tu ještě jednou…ODKAZ PUTTGARDEN

    A Valset-Brekstad je na stránce 21

    #31369
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    My jedeme letos opět z Hirsthals v Dánsku do Larviku v Norsku. Z Prahy vyjíždíme v pohodě v pátek ráno kolem 7:30, ve 22:15 vyplouvá trajekt z Dánska. V 02:15 jsme v Norsku (pár desítek km pod Oslem) a na Bakkan to máme asi 600 km. Takže kolem 10:00 jsme na Bakkanu. :-D:-D:-D

    #31371
    indy
    Účastník
    (157 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Indy napsal:

    2 sroubek

    no někde jsem tady vyčetl že jezdí každych 30 minut tak to je fajn, aspoň se nemusí honit čas odjezdu trajektu. Jak jede dlouho?

    Už sem to tu dával,ale dobře máš to tu ještě jednou…ODKAZ PUTTGARDEN

    A Valset-Brekstad je na stránce 21

    asi jsem to přehlídl, díky moc

    #31389
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Trajekt jede asi 50 minut. Je to opravdu lepší se nehonit, když víš že to jezdí každou chvíli. Taky tak jezdíme a spokojenost.

    #31392
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    Souhlasím a je opravdu jedno, zda dorazíte v 7 ráno nebo v 9. Pokud se střídáte na baráku, tak vás tejně nikdo neubytuje a musíte čekat.

    #31396
    indy
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Tak to potom už nic nebudu řešit a pojedem Puttgatten-Rodby a hotovo, navíc jedeme sami poprvé a nevím jak dlouho trvá cesta přes Německo. U Bena se dá platit € nebo musím měnit na NOKy? Zatím mám jen € na ubytování.

    #31397
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    V září se platilo vše v eurech,i benzín, ale říkal, že příští rok bude chtít norské koruny, je asi dobré se zeptat Michala. Dobré na tom trajektu je, že nemusíě hledat přístav, normálně pojedeš po 4 proudové cestě a najednou stojíš u brány na lístky na trajekt. tam prostě cesta končí. Dobré je platit kartou, vložíš, dáš pin, vyjede lístek a valíš na trajekt. To samé výjezd v Dánsku, vyjedeš z trajektu a pokračuje dál ta silnice co zkončila v Německu a valíš směr malmo.

    #31398
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    My jsme už pohodlní a máme soucit s řidiči, tak využíváme trajekty, kde si řidiči mohou zdřímnout, osprchovat a najíst se teplého jídla. Takže na Loktu jedeme trajektem Sassnitz-Trelleborg a zpět Trelleborg-Rostock.

    Vyjíždíme z Hodonína kolem 11:00 a na místě jsme cca za 34 hod i s trajekty (2500 km). Pohodová cesta, beze spěchu. A v den příjezdu nejsou řidiči vůbec unavení a můžeme chytat třeba i celou noc 🙂

    #31399
    indy
    Účastník
    (157 odpovědí)

    janek napsal:

    V září se platilo vše v eurech,i benzín, ale říkal, že příští rok bude chtít norské koruny, je asi dobré se zeptat Michala. Dobré na tom trajektu je, že nemusíě hledat přístav, normálně pojedeš po 4 proudové cestě a najednou stojíš u brány na lístky na trajekt. tam prostě cesta končí. Dobré je platit kartou, vložíš, dáš pin, vyjede lístek a valíš na trajekt. To samé výjezd v Dánsku, vyjedeš z trajektu a pokračuje dál ta silnice co zkončila v Německu a valíš směr malmo.

    Díky, to já si teda zjistím u Michala. Tak to vypadá na ideální cestu, aspoň nemusím hledat přístav 😎

    #31400
    Matty
    Člen
    (107 odpovědí)

    Indy, Jirik.

    Tak koukám, že se nám ten duben začíná taky nějak plnit. Nás jede celkem šest. Na Bakkan poprvé. Ten mellstain mě taky dosti zajímá. Klidně by jsme mohli udělat nějakou společnou výpravu. Máme zamluvenou 50hp loď a jednu třicítku. pokud by ryby nebyly v dosahu, tak bych klidně podnikl nějakou tu výpravu na mell. Jinak máme taky nástup k Benovi 20.4. Tak to se tam určo uvidíme. Dáme pivko a trochu to probereme. Jinak do odjezdu 46.. Teď už to frčíííííííí…..

    čau Marťas.:-P

    #31401
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Pokud se nepletu,tak Michal říkal,že ještě letos se u Bena bude platit eurem. Od příštího roku už v “nokách”. Tomu by nasvědčovalo i na titulní straně stránek to,že u Last minute na Bakkan je platba v euru.

    #31403
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    Ahoj, naposledy, když jsem mluvil s Michalem a potvrzoval i voucher, tak je cena v eurech….

    #31404
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    2 Matty

    Tak to se tam fakt sejde pěkná grupa…nás bude celkem 10, z toho 7 už tam bylo v předchozích letech. Já už pátým rokem a vždy se těším na další …Bakkan je z míst, které jsem navštívil asi nej… (myslím střední Norsko) … Souhlasím. Pokud nebudou ryby v okolí (ještě se nám to nikdy nestalo), můžeme vyrazit na Mellstain …to místo mě fakt láká 😛

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...