Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #31273
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    O tom ďasíkovi byl vzkaz Nakimu8-)a jedno foto trajekt Fllak – Rorvik v 5.hod ráno;-)

    #31277
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    2 Naki

    Ten je opravdu luxusní …. tak snad se mi tento rybářský sen také splní 😛

    Moc děkuji za foto…

    #31278
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    2 MifakM – s Michalem jsem o té lodi mluvil, ale na voucher ji neuvedl, tak se s ním pokusím ještě domluvit …. pokud budu brát tu horší variantu…. Dá se na Melstain dojet s přízní počasí na s 30Hp a případně za jak dlouho??

    děkuji za info

    #31281
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Tak s cestou na Mellstain nemam zkušenosti takže to Ti neporadím.

    #31282
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    2 MifakM – přesto moc děkuji..

    #31283
    Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

    Pro Jirika: Na Melstein dojedete s 30HP celkem dobře, do hodinky tam jste, záleží na vlnách a větru, jeďte alespoň ve dvou lodích.Zažili jsme tam “rybník” – celkem nuda, i dlouhé oceánské vlnky cca 3m, ze kterých se to sjíždělo jako z kopečka na saních, a to už bylo veseleji. Na jejich předpovědi počasí se dalo spolehnout velmi dobře. Jezdili jsme tam opakovaně, ale zrovna byly spousty ryb i mnohem blíže.

    #31284
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    Doki – Moc děkuji 😛

    #31297
    indy
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Zdravím,

    koukám tady na vaše příspěvky a už se taky nemůžu dočkat, máme nástup 20.4. na Bakkan jedem poprvé a většina posádky poprvé do Norska. Spoustu informací o lokalitě mi podal Beda a Michal Simčo, ale stejně to bude boj 🙂 Snad tam aspoň dojedeme :), loni jsem byl s cestovkou na ostrově Averoy a to je taky jediná zkušenost s Norskem, tak když nám nědko ukáže kde se dá chytit nějaká ryba bude to super 🙂

    #31300
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Doki napsal:

    Pro Jirika: Na Melstein dojedete s 30HP celkem dobře, do hodinky tam jste, záleží na vlnách a větru, jeďte alespoň ve dvou lodích.Zažili jsme tam “rybník” – celkem nuda, i dlouhé oceánské vlnky cca 3m, ze kterých se to sjíždělo jako z kopečka na saních, a to už bylo veseleji. Na jejich předpovědi počasí se dalo spolehnout velmi dobře. Jezdili jsme tam opakovaně, ale zrovna byly spousty ryb i mnohem blíže.

    Jojo Doki má pravdu,Já to ráno nestihl dopsat,mosel sem valit do práce…

    Ale plný souhlas..;-);-)

    #31302
    Zábal Jan
    Člen
    (78 odpovědí)

    tu Indy

    Já jedu na Averoy 1.6. to by jsi mohl trošku poradit jak to tam běží,to by mi bodlo Dík

    #31321
    indy
    Účastník
    (157 odpovědí)

    zabjan napsal:

    tu Indy

    Já jedu na Averoy 1.6. to by jsi mohl trošku poradit jak to tam běží,to by mi bodlo Dík

    Jak dojdu z práce napíšu ti do zpráv ať nespamujem vlákno bakkanu 😉

    #31324
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    2 Indy – Ahoj, na Bakan jezdíme každá rok. Shodně máme nástup 20.4., tak se můžeme u Bena sejít, dát pivko a probrat místa, kde se dá a v jakém počasí chytat. Moho tu bylo napsáno, poradí i Ben, a pokud budeš chtít, rádi poradíme také…. z vlastních zkušeností vím, že rad není nikdy dost 😛

    #31355
    indy
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Jirik napsal:

    2 Indy – Ahoj, na Bakan jezdíme každá rok. Shodně máme nástup 20.4., tak se můžeme u Bena sejít, dát pivko a probrat místa, kde se dá a v jakém počasí chytat. Moho tu bylo napsáno, poradí i Ben, a pokud budeš chtít, rádi poradíme také…. z vlastních zkušeností vím, že rad není nikdy dost

    Ahoj, tak to pivko určitě dáme ja beru každou radu 😯 zkušeností je málo a očekávání velký 😀

    #31359
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    2 Indy

    Ok, počítám, že dorazíme jako vždy už ráno a do převzetí lodí domu atd. bude spousta času vše probrat …. ten čas na pivko bude určtě každý den 😛

    #31363
    indy
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Jirik napsal:

    2 Indy

    Ok, počítám, že dorazíme jako vždy už ráno a do převzetí lodí domu atd. bude spousta času vše probrat …. ten čas na pivko bude určtě každý den

    Taky by jsme rádi dorazili ráno, tak aspoň bude čas na seznámení se s okolím 🙂 ještě se musím podívat na cestu a vybrat odkud kam trajektem. Asi nejvíc se přikláním k Puttgatten-Rodby

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...