Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #30606
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Já bych řekl že velký rozdíl mezi sklem a plastem není.Podle mě se platí za slo.Výdrž je velká a brzo se to sní.Hlavně vnučky to milují.Těm musím dovézd pokaždé nic jiného nechcou:-P:-P

    #30607
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Díky Dan666 vím, že mám koupit koření na ryby. Zase něco nového. Člověk se učí celý život. Existuje ještě něco jiného co je dobré přivézt?

    #30609
    Dan666
    Účastník
    (128 odpovědí)

    Ještě si domů vozíme nakládané sledě. Prodávají je také v kilových plastových kelimcích jako marmelády a v různých provedeních. Mě docela zaujaly naložení sledi nasladko se skořicí. Někdo se vofrňoval, ale mě chutnají. Pak ještě nakládané krevety apod. Posledně jsem pokukoval po sardelových a jiných pastách. Nemá s nimi někdo zkušenost?

    #30610
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Ještě si domů vozíme uzeného lososa,různé ohucené nám chutnaj a cenově dstupné a kvalita oproti u nás prodavené to se nádá srovnat:-x:-x:-x

    #30611
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Sardelovou pastu jsem koupil – makrelovou – dobrá. Pak kupuji velké mražené krevety, ale ty nepředvařené. Vařené jsou červené.

    #30612
    Dan666
    Účastník
    (128 odpovědí)

    Tak to ty pasty zkusím také.

    Krevety jsme neupravené nikdy nekoupily. Také jsem na ně koukal, ale měly tam víc ledu, něž samotných krevet a to by byla drahá voda. 🙁

    #30613
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    My jsme loni z Bakkanu vezli asi třicet kilo marmelád borůvkových brusinkových a pomerančových.Já osobně jsem měl jen jednu brusinkovou, ale někteří to vezli i jako dárky přátelům (kyním)8-)až jsem měl obavy, že nebude kam dát ryby. Marmelády byly nakonec pod sedačkama a všude kde bylo kousek místa. jinak si vždy nějakou kupujeme aby bylo něco jiného na snídani, jsou opravdu vynikající.

    #30614
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Dobrý je i jejich slané máslo (myslím, že je to půlkilová kostka). To si kupuju vždy 🙂

    #30615
    Dan666
    Účastník
    (128 odpovědí)

    Nebo slané bonbóny. Takové ty lékořicové. Při jejich konzumaci určitě člověk za volantem neusne.:-P

    #30616
    vaga
    Účastník
    (67 odpovědí)

    tak slane cukriky som ochutnal.. no.. bolo mi trosku blivno:-)

    #30617
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Časť výpravy si vozí čaptavého jeleňa na guláš, alebo steaky. (Názov podľa obrázku na dopravnej značke), vyjde to podstatne lacnejšie ako u nás doma.

    #30618
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    #30639
    Miroslav Jakeš
    Účastník
    (42 odpovědí)

    V plastu mají 40%brusinek,ve sklenici 60%,kvalitnější a tím i dražší ve sklenici.

    #30649
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Tohle je taky moc dobré

    #30653
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Mermeláda z Norska,ta je opravdu supr…hmmmmm a na snídani čerstvý rohlík a kávička…to je bašta…;-);-);-);-),aj klobása se dá nekdy vyměnit…:-D:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...