Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,776. až 2,790. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #43832
    Sim
    Správce
    (11309 odpovědí)

    Zítra to položíme na jiné místo, musím vyzpovídat místní lovce, kde jsou top místa na klepeťáky.

    #43834
    Sim
    Správce
    (11309 odpovědí)

    Mezitím braťja Slováci přivezli krásné tresky 7-10kg.

    #43837
    Sim
    Správce
    (11309 odpovědí)

    Při procházce na Rabben jsme potkali Švédy, kteří se vrátili do přístavu a vyprávěli nám, jak ztratili velkého halibuta, protože jim při finální fázi zdolávání praskl prut?!?!

    #43838
    Sim
    Správce
    (11309 odpovědí)

    Potom ho dostal Jáchym jako dárek.

    😀

    #43841
    Sim
    Správce
    (11309 odpovědí)

    Podvečerní přístav

    #43845
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Sim napsal: Při procházce na Rabben jsme potkali Švédy, kteří se vrátili do přístavu a vyprávěli nám, jak ztratili velkého halibuta, protože jim při finální fázi zdolávání praskl prut?!?!

    Kdyby měli toto,tak se jim to určitě nestane…

    #43846
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Zdar Bakaňáci, krásný makrely. Začínám uvažovat o návštěvě Bakkanu touhle dobou. V Čechách je na chcípnutí, co bych dal za norský chládek. A Pavel mne tím Tureckem dostal úplně.

    Doufám, že tam jsi na rybách. Pošli nějakou fotku!

    :-D:-D

    Jo, kraby jsme chytali s úspěchem hned před majákem při výjezdu z přístavu. Měli jsme v klecích vždy tak dva, max. tři kousky.

    #43848
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Kdyby měli toto,tak se jim to určitě nestane…

    Šroubes přece nechceš porovnávat prut na lehkou přívlač s pilkrákem, nebo s prutem na těžkou vláčku? 😀 😉 😛

    To je jako porovnávat sílu v tahu osobáku a tanku 😀

    #43849
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Sim napsal: Při procházce na Rabben jsme potkali Švédy, kteří se vrátili do přístavu a vyprávěli nám, jak ztratili velkého halibuta, protože jim při finální fázi zdolávání praskl prut?!?!

    Kdyby měli toto,tak se jim to určitě nestane…

    Nebo tohle

    :-D:-D

    #43850
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    #43861
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    MifakM napsal: sroubek282 napsal:

    Kdyby měli toto,tak se jim to určitě nestane…

    Šroubes přece nechceš porovnávat prut na lehkou přívlač s pilkrákem, nebo s prutem na těžkou vláčku?

    To je jako porovnávat sílu v tahu osobáku a tanku

    Pokud nepoznáš,že to není pilkrák..tak nevím,ale nebudu to rozebírat co je co,nebo zase,se tady začnete dohadovat..

    A kdyby si mi to neřekl,tak to určitě nevím..:-D:-D:-D:-D

    A já sem nic neporovnával,neurčoval sem,který prut je na to a na to a na to..,jenom sem napsal,kdyby měli něco jiného,tak je to v k lidu…

    #43863
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    MifakM napsal: sroubek282 napsal:

    Kdyby měli toto,tak se jim to určitě nestane…

    Šroubes přece nechceš porovnávat prut na lehkou přívlač s pilkrákem, nebo s prutem na těžkou vláčku?

    To je jako porovnávat sílu v tahu osobáku a tanku

    Pokud nepoznáš,že to není pilkrák..tak nevím,ale nebudu to rozebírat co je co,nebo zase,se tady začnete dohadovat..

    A kdyby si mi to neřekl,tak to určitě nevím..

    A já sem nic neporovnával,neurčoval sem,který prut je na to a na to a na to..,jenom sem napsal,kdyby měli něco jiného,tak je to v k lidu…

    Nemusím mít nic jiného, Šroubes, já jsem v naprosté poho se svým Zetkem. 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-):-):-D:-D

    #43864
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Pokud nepoznáš,že to není pilkrák..tak nevím,ale nebudu to rozebírat co je co,nebo zase,se tady začnete dohadovat..

    A kdyby si mi to neřekl,tak to určitě nevím..

    A já sem nic neporovnával,neurčoval sem,který prut je na to a na to a na to..,jenom sem napsal,kdyby měli něco jiného,tak je to v k lidu…

    Proto sem psal a nebo na těžkou vláčku :-D:-D:-D

    Na kdyby se přeci nedá spoléhat. Prostě na lehkou vláčku jim došel kapitální kus a to je pak jak se říká: “po ní, nebo do ní” 😉 Buď to vyjde nebo ne. Tentokrát zvítězila ryba.

    Ještě je otázka co měli za šňůru a jak toho halíka rvali z vody. Když na krev a s pletenicí kolem 50 kg, jinak to dopadnout ani nemohlo.:-D:-D:-D

    To by rupnul každý prut v té gramáži jako ten prasklý SG. Ať PEN, DAIWA nebo třeba SPORTEX či ZENAQ.

    #43865
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Zase Ti chytráci:-D:-D:-D:-D!!! lepší je relax8-)

    #43869
    frisbee
    Člen
    (39 odpovědí)

    Pandion napsal:

    Zdravím všechny kamarády

    Osídlili jsme úžasnou chatu Torfride. Lidi v partě mají jenom slova chvály. Oceňují lodě, blízký přístav a útulnost. Pračku a automatický vysavač, který sem dal majitel jsme mu odvezli zpátky, nejsme uklizečky a pradly. Pánev je skutečně poškrábaná, asi tady byl někdo kdo nezná teflon. Jinak vše super. Včera výjezd před barák. Potkali jsme Sima, a Běďu s rodinou. Makrely jsme trefily. Dneska opět na makrely. Příště i foto.

    Pandion

    Chlapi, co je s vámi??? Kde jsou slibované informace a fotky?

    Nebo máte tak velké ryby, že je ta wifina nechce ani načíst? :-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,776. až 2,790. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...