Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,656. až 2,670. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #43430
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    alan1 napsal: Včera jsme dorazili domů v pohodě,kromě naší D1,kdy jsme s hranic jeli domů 7 hodin.Cesta přes Norsko,Švédsko, Dánsko a Německo v pohodě.Ceny PHM v Norsku od 13,22-14,00 NOK,ve Švédsku 14,50- 14,79 SEK,laciná je nafta v Dánsku v Helingoru u Jetu 10,87 DK.Přeji všem příjemnou cestu a hodně úlovků.

    :-)tak vítajte dom,to víš už jste zase v naší ekipě:-D co se divíš?? všude dobře doma nejlépe!!!8-)8-)

    #43451
    alan1
    Člen
    (84 odpovědí)

    My někdy říkáme všude dobře tož co doma.31.8 odjíždím na Soroyu.Nyní v sobotu vdávám dceru,takže chvíli doma.Na trajektu jsem se bavil s kamioňákama o cestě a říkali že z Moravy je lepší jet přes Mohelnici,Hradec Králové,Jablonec,Gorlitz a Cotbus.Je to prý lepší cesta a rychlejší než přes D1.Jestli někdo takto jel,mohl by dát informace.

    #43453
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    No nevím s tou trasou od Mohelnice po Turnov a pak z Liberce až Forst jedeš okreskama. V SRN budou asi v pohodě, ale jestli ti to říkali kamioňáci, tak počítej s tím, že je to mezi nimi známá trasa a budou tama hodně jezdit. Takže budeš na této trase potkávat celkem dost kamionů.

    Ale od Olomouce a od Ostravy to je asi řešení. Časově to vychází +/- 1/2 hodiny. Takže jakmile bude D1 rozkopaná (jak se uvádí), tak to může být celkem dobrá alternativa. Z jihu moravy je to ale horší, tam je rozdíl už zhruba 2,5 hodiny.

    #43455
    alan1
    Člen
    (84 odpovědí)

    Já s tebou plně souhlasím,jsem s Uh.Hradiště,ale jak jsem jel před 14

    dny na Bakkan,tak na dálnici čekání 5 hodin,na zpáteční cestě 3 hodiny.Naše D1 to je katastrofa.Do Jablonce jezdím co 3 týdny a celkem pohoda,v klidném tempu 4 hodiny,Dál trasu neznám.

    #43456
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    alan1 napsal:

    Já s tebou plně souhlasím,jsem s Uh.Hradiště…

    A to se nestydíš, že ještě nejste přihlášeni do Prušánek? :-O 😉

    No je otázka co je příjemnější strávit ten čas za volantem a jet, nebo stát na dálnici 😀

    #43464
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    alan1 napsal:

    Na trajektu jsem se bavil s kamioňákama o cestě a říkali že z Moravy je lepší jet přes Mohelnici,Hradec Králové,Jablonec,Gorlitz a Cotbus.Je to prý lepší cesta a rychlejší než přes D1.Jestli někdo takto jel,mohl by dát informace.

    Ze severni Moravy je jednoznacne nejlepsi co nejrychleji do Polska na A4 a pak uz porad po dalnici az na trajekt… (a kdyby Polaci rychle dostaveli chybejici kus jejich A1, ktera navazuje v Bohumine na D1, tak je to jeste rychlejsi – uz tam chybi jen par kilometru…). Takze pak bude mozna D1(CZ) -> A1(PL) -> A4(PL) ->A15(DE) -> … zajimava pro velkou cast Moravy.

    #43467
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Když už tady píšete o naší strašné D1, tak mne nutí napsat, že pořád je to dálnice. Sice hodně bídná, ale dálnice. Nikomu bych vám nepřál cestu z Petrovic do Českých Budějovic. Naše zpáteční cesta z květnové Hitry probíhala tak, že v 7 hodin jsme vyjížděli z Rostocku, v 11,30 hodin Petrovice a 19,15 hodin!!!! České Budějovice. Cesta přes ČR byla něco příšerného. :-E:-E:-S:-S

    #43471
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    bestik napsal: alan1 napsal:

    Na trajektu jsem se bavil s kamioňákama o cestě a říkali že z Moravy je lepší jet přes Mohelnici,Hradec Králové,Jablonec,Gorlitz a Cotbus.Je to prý lepší cesta a rychlejší než přes D1.Jestli někdo takto jel,mohl by dát informace.

    Ze severni Moravy je jednoznacne nejlepsi co nejrychleji do Polska na A4 a pak uz porad po dalnici az na trajekt… (a kdyby Polaci rychle dostaveli chybejici kus jejich A1, ktera navazuje v Bohumine na D1, tak je to jeste rychlejsi – uz tam chybi jen par kilometru…). Takze pak bude mozna D1(CZ) -> A1(PL) -> A4(PL) ->A15(DE) -> … zajimava pro velkou cast Moravy.

    Přesně tak,jezdím deně kousek od Bohumína,ale nemá cenu tady rozebírat naše cesty..myslím,že toto je vlákno Bakkan Wahl..a nebo D1??

    Stejně s tím nic neuděláme a hotovo…

    Koupil sem si toto a je klid…

    Nebudu tu kluci rozebírat naše cesty….Rači úlovky na Bakkanu a vše kolem..

    8-)8-)

    😀

    #43473
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to´Šroubes,:-Dhele za jak dlouho by jsi a tímto přibližovadlem dojel na Bakkan??8-) a do toho vozejku!! tam by se vešlo piv a zpátky ryb :-P:-P cha cha!!

    #43474
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    respi napsal: to´Šroubes,hele za jak dlouho by jsi a tímto přibližovadlem dojel na Bakkan?? a do toho vozejku!! tam by se vešlo piv a zpátky ryb cha cha!!

    Maximálku to má 65km/h ,ale co to uveze tak to je krása…:-D:-D:-D

    Za pár hodin valí nebezpečná výprava na Bakkan….

    Kluci hodně štěstí a šťastnou cestu….

    Já si valím zítra zachytat na Slezskou Hartu…musím už k vodě a na celý den…

    #43475
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to Béďa a spol.Michale tak šťastnou cestu k Benovi,a pozdravujte od nás:-D 8-)a ať se daří!!!

    #43476
    Zábal Jan
    Člen
    (78 odpovědí)

    tak si konečně zítra oblíknu tričko Bakkan Wahl a vyrazíme, už se nemůžu dočkat nějaké fotečky určitě budou.

    :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #43480
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    zabjan napsal:

    tak si konečně zítra oblíknu tričko Bakkan Wahl a vyrazíme, už se nemůžu dočkat nějaké fotečky určitě budou.

    Tak potom podávej zprávy od Bena,už se těšíme na pěkné foto,:-D ani video by nebylo k zahození!!!8-) A šťastnou cestu8-)

    #43482
    alan1
    Člen
    (84 odpovědí)

    Chlapi dávejte informace.Jste tam dvě party,tak čekám na zprávy.Pěkné úlovky.

    #43487
    kodl1
    Účastník
    (225 odpovědí)

    Tak zítra ráno odjezd směr Bakkan

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,656. až 2,670. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...