Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,521. až 2,535. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41773
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    nechci být prorokem :-(ale jedni se opravdu vrátili o 2dny dříve,:-| snad se to vysvětlí;-) mě se Ben jeví jako obětavý,vstřícný,kamarádský,:-P chlap!!!8-)i filetárnu zvětšil,přidělal šatny,přistavuje chaty:-)!! za Ryby!!! asi nemůže…moře je nevyspitatelné…..:-|:-|:-|

    #41794
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Sim napsal:

    nevím jak jde ryba, ale volal mě Ben, ze mu jedna skupina od nás zničila 2 postele a 1 dveře a ujeli o dva dny dříve aniž až škodu za 600 euro vyrovnali. Překvapuje mě, ze se jedna o stále zákazníky.

    Tak to je fakt hnus. Chovaní neomluvitelné, chudák Ben snad na nás nezanevře.

    #41800
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Ben nezanevře, toho bych se nebál. Spíš se bojím, že půjde důvěra do pr…. a začne třeba vybírat vratné kauce jak Italové nebo platby dopředu a přebírat příbory a talířky při odjezdu.

    Takže těm maníkům, co to tam zřídili nezbývá než poděkovat.

    #41802
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To dub: možná máš pravdu, že chcíp, ale někdy jsou tam kluci, kteří nejsou s technikou extra kamarádi, tak se prostě neozývají a informace chybí. Nám tam sem tam nešel internet, sem tam jsme se picli, tak jsme také každý den nepsali.

    Nedělal bych z toho závěry. Letošní rok je opravdu celkově ve středním Norsku slabší. My se při návratu z Bakkanu v květnu potkali v Dombasu s chlapama, kteří jeli z jiných lokalit a ani si neškrtli. Bylo tam tak devět part a připadal jsem si jak “blbec”, protože jsme jediní vezli limit a pět “jako” trofejek.

    #41803
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Zdar Stepe . S tvojim článkem plný súhlas . Chcel som len vyprovokovat dedu , aby hodil správu , jak sa mu darilo . No a ten prúser u Bena – fakt hanba. Jak malé deti…Prajem pekný deň.

    #41804
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Step napsal:

    To dub: možná máš pravdu, že chcíp, ale někdy jsou tam kluci, kteří nejsou s technikou extra kamarádi, tak se prostě neozývají a informace chybí. Nám tam sem tam nešel internet, sem tam jsme se picli, tak jsme také každý den nepsali.

    Nedělal bych z toho závěry. Letošní rok je opravdu celkově ve středním Norsku slabší. My se při návratu z Bakkanu v květnu potkali v Dombasu s chlapama, kteří jeli z jiných lokalit a ani si neškrtli. Bylo tam tak devět part a připadal jsem si jak “blbec”, protože jsme jediní vezli limit a pět “jako” trofejek.

    Dovolím si vstoupit do debaty. Nevím jak na Bakkanu, ale v okolí Smoly, Hitry, Froyy atd. letos poměrně fouká. Neřekl bych, že ubyly ryby, ale spíše přibylo dní, kdy rybáři nemohli vyjet na moře.

    Došky :-?:-?

    #41805
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    No letos na Bakkanu jsme byli ve správný čas na správném místě8-)i přes nespočet sítí jsme ryby nachytali(špatné počasí pouze jeden den!! ale i přesto lodě vyjeli:-)jinak super a byly i trofejky:-P:-P:-P

    #41808
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Já osobně si taky stěžovat nemohu. Počasí, až na jeden den bylo super 8-)8-) a ryb hromady. Krásná dovolená. Teď mě to čeká ještě v září, tak uvidíme. :-P:-P

    Došky

    #41809
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Jinak stránkování č.74-75.8-)8-)8-):-D

    #41810
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    respi napsal:

    Jinak stránkování č.74-75.

    Jen se neboj, já to sleduju pečlivě. Tvůj kluk chytil pěknou kočku.

    #41825
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Step napsal:

    Ben nezanevře, toho bych se nebál. Spíš se bojím, že půjde důvěra do pr…. a začne třeba vybírat vratné kauce jak Italové nebo platby dopředu a přebírat příbory a talířky při odjezdu.

    Takže těm maníkům, co to tam zřídili nezbývá než poděkovat.

    Normálně bych zvřejnil přezdívku té party…Nejde o žádné jméno,ale o přezdívku…Toto sa nedělá,rozbít a ještě ujet…..a když se stane ,třeba trochu alkoholu,tak se přiznám a je to…:-?

    #41830
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Wohanka-team: i to je pravda s tím větrným počasím. Z deseti dnů jsme letos 4 dny nepáchli na vodu. Pak se vydej někam dál nebo na otevřené moře. To prostě nejde.

    #41832
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Co dodat…každý rok není posvícení…ale vo tom to je…;-);-);-),loni huja huja a letos…

    Prostě tak to je a bude pořád,přírodě nejde poručit…

    #41835
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Bakkan je dobrej,Ben je dobrej8-)ať si říká kdo chce co chce!!!!:-D

    #41895
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    pod mostem k Zoo se dá i vláčet:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,521. až 2,535. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...