Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,506. až 2,520. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41669
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    to zdenko jezdil jsem do korlinu od roku 98 a pravdu mas bakan je nesrovnatelny jeden krat jsem byl na seter brig majitel a sluzby lode super ale s rybolovem horsi

    #41673
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    WOHANKA-TEAM napsal: Já myslel, že jezdíte do Norska na ryby a vy tam jezdíte na brambory s mlíkem.

    A taky péct chleba!!!:-P:-P:-P

    #41674
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    zdeneko napsal:

    Vedle mola Korlinu asi 1 km je Otnes kde je to levnější, jsou tam 25 a 30 koní lodě a dobré ubytování. Kdo tam byl tak ví kde. U kostelíka.

    Bohužel jezdím sám a auto schopné k dopravě do Norska nemám,co se týká ceny tak za 14.500 na 16 dní pobytu plus nějaký benzin,pro mně ideální.

    #41677
    Janda Václav
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Zpráva z Bakanu 16.7.-včera byl Melstein,prvý den dobré rybaření,ale spíše v hloubkách 50-70 m taková všehochut,okouníci,hejno menších kelerů,několik mníků,pár makrel,dvě bedny to dalo.Makrely jen minimálně v minulých dnech.Je tu zima 10 st,dnes vítr a prší.Dle místních bylo v tisku,že letošní květen,červen nejchladnější za posledních 40 resp 60 let ,ale je to statistika,může jít o čísílka.Když tak sedím na baráku a dívám se kolem,je to chata/Torfride/pro 4 lid,kde se přidalo,aby se vešlo 6 osob- 4 stejné židle,další dvě se musí přinést ze shora,4 stejné velké talíře atd.,potvrzuji že mrázáky pomalu končí-včera jsme tam přidali filety z Melsteinu a pořád velký mrazák bliká a hlásí cosi,ale dnes ráno filety ztuhlé,bliká s vykřičníkem stále.Prosím zaryté Torfridovce,aby mne nekamenovali,ale zlepšovat tu je co. kedlobák

    #41679
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    No tak trocha pozitiva od Kedlobaka:-)holt Melstein nezklamal8-) a vono to půjde,tak hrrr na ně!!!:-D

    #41712
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    deda napsal:

    To respi,

    máš pravdu,jednou v dubnu a teď na léto po druhý.Na jaře to bylo lepší.Teď čekáme ,až lehne vítr,dva dny je výhled počasí na prd.Takže info bude až za dva dny.

    Děda

    Nazdar Deda, je tam niekto aj z dubnovej partie? Prajem úspešný lov. Laco

    #41732
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Tak zatím se nic asi neděje,ten letošní Bakkan je toto léto poněkud podivný:-D:-|nemám pravdu?????:-|:-|

    #41747
    deda
    Účastník
    (265 odpovědí)

    To Lacoh,

    parta byla jiná než v dubnu.Vrátili jsme se o dva dny dřív,úkoly byly splněny.

    Děda.

    #41748
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    deda napsal: To Lacoh,

    parta byla jiná než v dubnu.Vrátili jsme se o dva dny dřív,úkoly byly splněny.

    Děda.

    Takže rybačka nakonec slušná, nebo jste odjeli raději dřív, protože to stálo za prd?

    Z Tebe aby to taky člověk mámil 🙂

    #41751
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    deda napsal: To Lacoh,

    parta byla jiná než v dubnu.Vrátili jsme se o dva dny dřív,úkoly byly splněny.

    Děda.

    8-)úkoly byly splněny:-|to znamená že jste nachytali né?????:-D

    #41754
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To deda. Zlé jazyky tvrdia , že na Bakkan Wahl chcíp pes , kamera aj šecky treskovité ryby . Že to neni pravda ?!

    #41760
    Zábal Jan
    Člen
    (78 odpovědí)

    jsem z toho tedy na větvi vypadá to jako,že se každý bojí napsat pravdu o rybolovu třeba 3 dny není žádný příspěvek fotky o tom už vůbec nemluvím objasní někdo co se tam děje? díky

    #41762
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Kameru asi vypnul Ben,když přestavoval filetárnu:-|ale taky se divím že tam předsi kluci jsou a zprávy8-Ožádný???? Možná Michal by mohl něco vědět:-):-):-)

    #41764
    Sim
    Správce
    (11309 odpovědí)

    nevím jak jde ryba, ale volal mě Ben, ze mu jedna skupina od nás zničila 2 postele a 1 dveře a ujeli o dva dny dříve aniž až škodu za 600 euro vyrovnali. Překvapuje mě, ze se jedna o stále zákazníky. :-x:-x:-x

    #41765
    Zábal Jan
    Člen
    (78 odpovědí)

    To je ovšem sprosté chování ale pokud se jedná o stálé zákazníky tak je dohnat by neměl být problém,ale o rybách pořád nic,žádné zprávy to mě zaráží.Diskuze která má 127 stran Posledních 20 dní uplně umřela.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,506. až 2,520. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...