Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,491. až 2,505. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41629
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    a letos mě syn porazil v lovu obecňaček:-D

    #41630
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    a takový kočky ležej přímo před přístavem:-P

    #41631
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Jo Bakkan je Bakkan!!!

    #41632
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Chata Ambasade u Bena:moc pěkný bydlení8-)

    #41634
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Musim taky prispet trochou do mlyna. Je pravda, ze do Norska, konkretne na Bakkan, jezdime hlavne na ryby, ale i kdyz nejdou, jak bychom si predstavovali, uzivame si to jinak. Do Norska jezdime hlávne zrelaxovat a dobit baterky, je to uzasna zeme s fastastickymi lidmi. Je to proste na ferovku – bud vse vyjde podle predstav a kdyz to nevyjde (viz letos) neda se nic delat, o tom to proste je.J Neni to ale duvod na Norsko ( bakkan) zanevrit. Je pravda, ze Torfride je v nečem horsi, nez apartmany v Bennovym kempu (hlavne nizke stropy), neexistence pracky a luxu je to nejmensi. Staci si vzit triko a spodary navic a neni nutno prat v pracce. Lux se da nahradit smetakem a ten tam byl. S odvozem pytlu s odpadky nebyl zadny problem, majitel je prubezne odvazel.

    Na druhou stranu po letosnich prispevcich Sroubese ze Soroyi mam strach, ze s Bakkanem asi budu taky koncit, i kdyz to tam bylo skvele. Pristi rok jedeme taky Soroyu a mam strach, ze stredni Norsko uz potom bude malo No uvidime

    Kdo chce, tak si to pozitivni na kazde lokalite najde ( a Bakkan a sluzby tam jsou super), kdo nechce, je to marne, je to marne, je to marne … Je proste na kazdem, kdo si to jak chce uzit Takze vsichni Bakkanisti, hodne dalsich skvelejch zazitku

    Jásem na střední Norsko nezanevřel a určitě se tam vrátím,co mě právě napadá,Šroubes ještě nemá chycenou makrelu..;-);-),no a to je další podnět,proč se tam podívat…8-)8-)

    Každá lokalita má něco do sebe…Trondelag je jiný a Finnmark určitě taky…:-)8-)

    #41636
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    To Šroubes

    Narostý souhlas,jsem ze Soroy doma 4 dny a už se těším na srpnový Bakkan chata Torfride. Pevně veřím že ty makrely budou. Jo a kdyby ti křuplo tak mám jedno místo volný:-D:-D:-D Odjezd 19.8. na 10 dní. Tebe vemem bez konkursu, důvodem je nízká hmotnost do lodi i auta.:-D:-D:-D. Tak jsem tě poškádlil a jdu dodělat DPH.

    Pandion

    #41639
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pandion napsal:

    To Šroubes

    Narostý souhlas,jsem ze Soroy doma 4 dny a už se těším na srpnový Bakkan chata Torfride. Pevně veřím že ty makrely budou. Jo a kdyby ti křuplo tak mám jedno místo volný Odjezd 19.8. na 10 dní. Tebe vemem bez konkursu, důvodem je nízká hmotnost do lodi i auta.. Tak jsem tě poškádlil a jdu dodělat DPH.

    Pandion

    Díky za nabídku,ale mám toho teď strašně moc… nevyjde to…:-?:-?:-?

    #41642
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Tak mne napadlo…

    Benn má hospodářství. Zkusili jste někdy někdo od Bena vzít čerstvé mléko? Mi letos na Loktě požádali domácího, aby nám čerstvé mléko donesl a už teď víme, že příští rok bereme jen mléko na cestu. Je to úplně něco jiného než ty krabičáky.

    #41643
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Tak mne napadlo…

    Benn má hospodářství. Zkusili jste někdy někdo od Bena vzít čerstvé mléko? Mi letos na Loktě požádali domácího, aby nám čerstvé mléko donesl a už teď víme, že příští rok bereme jen mléko na cestu. Je to úplně něco jiného než ty krabičáky.

    Benn,Ti donese jak mlíko,tak brambory taky…

    #41654
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Já myslel, že jezdíte do Norska na ryby a vy tam jezdíte na brambory s mlíkem. :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #41655
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    na bakanu jsme byli letos po pate jednou na arildu 4krat na torfride s lodemi a servisem benzin odvoz odpatku nebyl zadny problem ale souhlasim s kedlobakem do chaty a jeho vybavenise neinvestovala koruna nadobi stare panve se pomalu nedaji pouzivat chata je pomerne vybidlena mrazaky pomalu mrazi v loni jme otom rikali benovi letos i michlovi nekdo muze namitat jedes na rybi ale platime pobyt a komletni servis ostatni chaty jsou daleko v lepsim vybaveni otom jsem se presvedcil velka vyhoda torfride je blizkost pristavu a soukromi 9krat jsem byl s korlinem a tam byla hruza jak servis tak chty totalne vybydlene o lodich ani nemluvim

    #41659
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    To Boja: jestli jsi byl 9x s Korlinem, tak vše musí být nesrovnatelně lepší. Já byl s Korlinem 1x, hned poprvé a nepřeji to nikomu.

    #41666
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    zdeneko napsal:

    To Boja: jestli jsi byl 9x s Korlinem, tak vše musí být nesrovnatelně lepší. Já byl s Korlinem 1x, hned poprvé a nepřeji to nikomu.

    Už je to o moc lepší v sobotu tam jedu

    #41667
    Franta
    Účastník
    (362 odpovědí)

    petras

    Už je to o moc lepší v sobotu tam jedu

    Korlin je teď fakt v pohodě. Ale samozřejmě jak pro koho.

    #41668
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Vedle mola Korlinu asi 1 km je Otnes kde je to levnější, jsou tam 25 a 30 koní lodě a dobré ubytování. Kdo tam byl tak ví kde. U kostelíka.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,491. až 2,505. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...