Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,476. až 2,490. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41553
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Respi

    Nevím, ale na jaře se ty ryby budou pravděpodobně vyskytovat jinde než teď v létě. To co chytíš na jaře z velkých ryb tak to jsou migrující tresky. Nyní se na Bakkanu spíše chytají stanovištní. Tím nechci říct že na “profláknutých” místech se nenachytá. Jen to, že tyto místa nebudou asi tak vydatná.

    #41554
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Jo to je jasný,v létě jsme tam nebyli takže nemůžu posoudit,ale vím že by tam nyní měly být hejna makrel:-)a na ty bychom chtěli jet.Při těchto by se však měly pohybovat i velké ryby,a i ryby stanovištní jak píšeš tam přeci jsou:-)vždy to moře tam je velice členité(fjordy,zálivy,hloubky,mělčiny,podmořské kopce,plošiny),nesmí se nechat člověk otrávit tím že zrovna nic nejde!!(kvůli vel.větru,vlnám,dešti,že ryby neberou):-|8-)Když jseš na vodě,to je pohoda:-P8-)8-)

    #41562
    Josef Ďuriač
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Komboj napsal: Přesně jak píše Šroobek a Respi o tom je norsko několikrát se mi stalo že jsem se nedostal na vodu tolikrát co jsem chtěl.nejhorší byl zájezd na Ačka už netušim rok,ale stálo to 45 litrů na 12 dní a na vodě jsme byli všehovšudy 3x a taky jsem to přežil a nezanevřel.

    ……ahojky kamaráde…jak kdosi, někde řekl – má pravdu předsedo….:-P

    #41565
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Jestli jsem to dobre ale pochopil, nebyl u Dědy problém že nevyjeli, ale že když vyjeli tak nenachytali 😉

    #41575
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Když vidím ten relax od respi nedá mi to a posílám relax opačný. Ten den bylo opravdu zima – vítr byl sice střední, ale velice studený a to svítilo slunce. Samozřejmě jsme naši novačku odvezli zpět na základnu a pokračovali. Nepomohl ani podávaný horký grog. Držela se statečně a než zima zapůsobila ulovila dorše 85 cm.

    #41582
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    kedlobak napsal: To Step-nemusím bydlet 10 dní v binci a smrdět potem,to k té pračce a luxu,nehaněl jsem lokalitu,filetárnu,chatu.Tu chatu asi nemá na starosti Ben,ale spravuje ji jeho provdanádcera?.Každopádně se nikdo nepřišel zeptat jak se máme či zda něco nepotřebujejeme.Ale odpadky už někdo odvezl.Na Norsko nelze zanevřít a každý pobyt je jiný. kedlobak

    To knedlobak: omlouvám se, nevím v jakém stavu vám byla chata předána, nám každý rok vždy uklizená. Takže, pokud tam za našeho pobytu byl nějaký binec, tak byl náš a ne domácího a na jeho likvidaci nám stačil smeták. Abych nesmrděl, jsem používal sprchu a trencle a ponožky jsem se naučil prát v ruce na vojně. Odpadky jsme vysypávali z koše když byl plný do zatahovacích pytlů a dávali vedle chaty. Když nám domácí doplňoval benzin, tak smetí odvezl. Doma se úspěšně praní a luxování vyhýbám, proto nevím, proč bych to měl dělat v Norsku. Proto jsem se pokusil o “humornou narážku” bohužel jako humor nebyla pochopena. Reagoval jsem, protože mi tvé hodnocení přišlo nefér. A je jedno, jestli hodnotíš zarybněnost lokality nebo vybavení kuchyně. My jsme na Bakkanu nachytali vždy. A pokud bys náhodou dostal odvahu se tam vydat znovu, rád ti poradím, kam na ně.

    #41613
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Nám se na Bakkanu taky vždy dařilo8-)

    #41614
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    i slušný jednoskvrnky:-D

    #41615
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    i kočičky:-P

    #41616
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    i pěkný obecný8-)

    #41617
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    nejvíc ryb v Zoo a u větrníků..8-)

    #41618
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Musim taky prispet trochou do mlyna. Je pravda, ze do Norska, konkretne na Bakkan, jezdime hlavne na ryby, ale i kdyz nejdou, jak bychom si predstavovali, uzivame si to jinak. Do Norska jezdime hlávne zrelaxovat a dobit baterky, je to uzasna zeme s fastastickymi lidmi. Je to proste na ferovku – bud vse vyjde podle predstav a kdyz to nevyjde (viz letos) neda se nic delat, o tom to proste je.J Neni to ale duvod na Norsko ( bakkan) zanevrit. Je pravda, ze Torfride je v nečem horsi, nez apartmany v Bennovym kempu (hlavne nizke stropy), neexistence pracky a luxu je to nejmensi. Staci si vzit triko a spodary navic a neni nutno prat v pracce. Lux se da nahradit smetakem a ten tam byl. S odvozem pytlu s odpadky nebyl zadny problem, majitel je prubezne odvazel.

    Na druhou stranu po letosnich prispevcich Sroubese ze Soroyi mam strach, ze s Bakkanem asi budu taky koncit, i kdyz to tam bylo skvele. Pristi rok jedeme taky Soroyu a mam strach, ze stredni Norsko uz potom bude malo 🙁 No uvidime 🙂

    Kdo chce, tak si to pozitivni na kazde lokalite najde ( a Bakkan a sluzby tam jsou super), kdo nechce, je to marne, je to marne, je to marne … Je proste na kazdem, kdo si to jak chce uzit 🙂 Takze vsichni Bakkanisti, hodne dalsich skvelejch zazitku 🙂

    #41619
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    A pak překrásnej výsledek:-P

    #41621
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    Musím jen souhlasit s příspěvkama. Na Bakkanu jsem byl letos po deváté a to vždy na přelomu května a června. Každý rok byl jak počasím tak úlovkama jiný. Co se týká servisu od Bena tak si nemohu stěžovat. A ryby to je jak u nás buď žerou nebo ne.Je pravda že už se musejí ryby trošku více hledat ale o tom to je. První rok stačilo vyjet do míst kde jsou teď sádky a bylo nachytáno a dál jsem jen z doslechu slyšel o Melštainu. Letos už Asen nebo Husoya je nutnost ale oplatí se to.Proto příští rok zase Bakkan ve stejném termínu se stejnou partou pro nové zážitky.

    #41626
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Pafka: ta Soroya mi taky začala vrtat v hlavě. Jen nějak nemůžu strávit tu dálku autem, ale ty ryby!!!

    Z naší party vím o dvou, kteří by se nedali dlouho přemlouvat a jeli by. Ale je mi líto trhat partu, tak příští rok zase Bakkan.

    Aspoň se budu těšit na vaše příspěvky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,476. až 2,490. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...