Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,356. až 2,370. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #40157
    Kubo
    Účastník
    (100 odpovědí)

    #40158
    Kubo
    Účastník
    (100 odpovědí)

    #40159
    Kubo
    Účastník
    (100 odpovědí)

    #40160
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Dáme ešte nejaké pekné zábery z Bakkanu.

    Inak info o červavosti. Najviac boli napadnuté miene.Ale len tak 5 až 10 červou na kus.Tresky obyčajné mali tak dva ,maximálne tri černy,kelery nemali vôbec.Filetu ryby sme pozreli cez slnko-ako keby presvietili- a červou vybrali.Teda všetko O.K.

    #40161
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    #40162
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    #40163
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    #40164
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    #40165
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    #40166
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    #40167
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    #40168
    Ludek Višinský
    Člen
    (16 odpovědí)

    Ahoj chlapi, chceme Vám poděkovat za to jak nám skvělě prodlužujete dovolenou. Pořád mám pocit jako bych tam byl s Vámi a čekal v boudě se sušárnou s jakou přijedete. Hrozně se mi líbí jak nenaříkáte a radujete se z krásné dovolené (bez bab). Někde jsem se tu dočetl, že muže dojít k přesunu červů z vnitřností a jater do svaloviny pokud se ryba nevykuchá prakticky po ulovení (někdy se vozí v kádi i pět a více hodin). Nevím co je na tom pravdy, ale protože my jen sedíme v “boudě” a vy jezdíte na vodu, zkuste některou tresku vykuchat na vodě a některou ne jestli bude patrný nějaký rozdíl.

    Rozdíl mezi vlascem a šňůrou si vysvětlujeme různým odporem ve vodě (silon více klouže) a tím jiným chodem nástrahy, a dále tím že se silonem se dostanu hlouběji s lehčí hlavičkou.

    #40169
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Väčšinou sme na vode doobeda,potom sa ideme “nadlábnout” a pobede,alebo večer ideme znova- záleží od vetra.

    Nejaký ten parazit mi nevadí- vyrežeme nožom.Pozeral som aj pečienky a tak isto je v nich málo parazitou. Asi dve tresky obyčajné-45cm-sme vyhodili celé.

    Inak je tu krásne a určite pôjdem do Nórska aj budúci rok- hovorí sa, že keď sa dožijem,ale keď budú prachy?

    #40175
    Sim
    Správce
    (11248 odpovědí)

    Ahoj, konečně trochu slušnej úlovek. Kolik měla ta nej treska? Tipuji 102cm?

    #40179
    Luboš
    Člen
    (45 odpovědí)

    kubo napsal:

    Ahoj,díval jsem na vaše fotky a chtěl jsem se zeptat, jak ryby vykrvujete ??? Mám zkušenost, že pokud rybu pořádně nepodřízneš pod žábry hned na místě, tak v mase zůstává hodně krve ….. Lovu zdar

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,356. až 2,370. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(121)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...