Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,191. až 2,205. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #39584
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to jakabo: tak hoši, šťastnou cestu, těším se na nové a hlavně pozitivní zprávy:-D:-D:-D

    Káž se to obrátí k lepšímu, co píše Tonda , tak zatím vše pi starém.:-S

    #39605
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Chlapi nevěšte hlavu, jednou to vyjde jednou ne, těšíme se na Vaše zprávy ať už budou jakékoliv. Dobře dojeďte.

    #39606
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    Též hlásím návrat domů bez problémů a celníků. Cesta zpět po E6 pak Trolí stezka a zase E6. E6 katastrofa s objíždkama!

    Shrnutí letošního Norska: slabota. Limit sice nachytán ale s odřenýma ušima.Letos jsem tam zažil partu Rusů kteří žijí v Německu. Nedivím se že tam ryby nejsou protože když berou i 20cm ryby jen aby meli nachytáno tak ta ryba nemůže ani dorůst. Počasí letos taky nic moc. Snad se to partám co tam jsou po nás zlepší.

    #39615
    ondrejlh
    Člen
    (2 odpovědí)

    Deska okolo 9 ráno treska obecná 102 cm. Za 4 hodiny jsme chytli 1 tresku a 4 kelery.

    #39616
    ondrejlh
    Člen
    (2 odpovědí)

    Dobrý den, potřeboval bych vědět jak je to s poplatkama. děkuju za odpověď.

    #39622
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    ondrejlh napsal: Dobrý den, potřeboval bych vědět jak je to s poplatkama. děkuju za odpověď.

    Zdar..pěkná otázka,ale jaké poplatky???

    #39629
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Šroubelíne, taky mě to napadlo. Sebral jsi mi to z hu.y. 😕

    #39634
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    A nebo s oplatkama………..:-P

    #39635
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    zerp napsal:

    A nebo s oplatkama………..

    Keci s lopatkama :-D:-D:-D

    #39636
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Možno myslel doplatky 😯

    #39638
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Pafka napsal:

    O potápění jsem psal výše – při prvním ponoru mi prasknul O-ring na středotlaku a tlak trhl hadici k manometru. Bohužel jsem sebou neměl na lodi záslepku na 1. stupeń (jinak bych mohl pod vodu jen se sondou)a tak jsem mohl jen chvíli pod vodu v zátoce Asenu, než mi vzduch došel. Kolega byl ve 20 metrech, ale kromě chaluh, krabů a mušlí na té straně ostrova nic nebylo Mám dojem, že pár fotek ze zátoky jsem už umístil na tomto vláknu, nebo ne?

    Jo tak. To je mrzuté, zklamání patrně pro spoustu norků kteří se na obrázky těšili možná už od loňska. Máš pravdu, už jsem zkouknul – já do tohohle vlákna jen občas mrknu, takže jsem hledal ve floře a fauně bezezbraní. Jak bylo vymyšlené foukání ? Nějaká místní možnost, nebo jste si vezli kompresor ?

    #39647
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    ondrejlh napsal: Dobrý den, potřeboval bych vědět jak je to s poplatkama. děkuju za odpověď.

    Nejspíš myslel poplatky jako je mítné na silnicích. Existuje AUTOPASS,viz jiné vlákno, mítné krabičky, podobné jako u nás mají kamiony a potom platby kartou,nebo hotově. Jen si nejsem jist, jestli náhodou není cestou posilnici 6 a 3 někde zrušena buňka pro hotovostní platbu, nevíte někdo jestli se dá trasa ze švédska směr Oslo a dál silnice 3 nebo 6 projet s placením mítného v hotovosti?

    Jiné poplatky by být neměly, záleží na tom, co máš vše v ceně pobytu.

    #39649
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Myslel poplatky za tohle????:-D

    #39652
    robino-7
    Účastník
    (14 odpovědí)

    chlapi,skuste vniesť jasno do tých mýtnych planení,asi to zaujíma viac ľudí.Dík

    #39659
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    na webce Bakkan docela slušný počas8-) a co nějaké info a foto by nebylo?????:-);-):-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,191. až 2,205. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...