Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,146. až 2,160. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #39320
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Tak panove, kdyz se to ma posr.t, tak se to pose.e. Pri vyjezdu z pristavu jsem ohobloval lodni sroub (ne Sroubka). Uz je ale vymeneny

    Uz nemam ani odvahu vyjet …

    ,

    Ahoj Pavko, když jsem byl poprvé u Bena, tak se mi stalo, že v hydraulice bylo málo oleje a při výjezdu jsem málem zboural tem kamenný val. Myslel jsem si ,že neumím řídit,protože to byla zase jiná loď,ale když jsem málem párkrát najel na útes a při návratu jsem se nemohl trefit do vrat příe¨stavu, tak jsem to řekl Benovi a tenjen mávl rou že je to OK a dolil olej do posilovače a bylo to vyřešeno.

    Prostě takové věci se stávají a jsou normální.

    #39327
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Teď jsme přijeli a docela se zadařilo, začínají znovu najíždět keleři. Dnes jsme přes všechen pech nachytali asi nejvíc. Kelůeři i obecňačky kolem 90 cm.

    Já jsem asi měl zase dočinění s halíkem u majáku,tentokrát na švéďák -už jsem kolegovi říkal, že mám vázku a budu řezat 55 metrů pletenky. Nejdřív jsem myslel, že přitahuju loď proti driftu (průvěsx byl kolem 10 metrů), ale po 5 minutách jsem zjistil, že jsem 5 metrů nad hloubkou dna. Po dalších cca 5 minutách, kdy jsem si připadal, že tahám ze dna kabel a nebo fošnu, se to v 9 metrech uvolnilo a bylo po srandě 🙁 😀 Prostě byl lepší 🙂

    Další turnusy se snad mají na co těšit 🙂 Držíme palce. Zítra ještě vyrazíme a uvidíme 🙂

    Majitel přijel za 10 minut od telefonátu s novou vrtulí a s úsměvem a slovy “It was happend” ji olamžitě vyměnil. Mám ale prioritu, letos jsem byl prý první :-D:-D:-D

    #39336
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Na webce je vidět docela slušný počas,lodě v provozu:-D tak snad bude info o rybách, ten parchant(halik)tam pořád jeee!!!!:-|:-D

    #39342
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    Dnes poslední výjezd na moře. Dnes Ryby začínají najíždět tak že kdo přijede po nás bude mít žně.Chytil se halík cca 80cm, keleři, obecné nějakej polak. Bylo to lepší než ostatní dny a má být lepší počasí. Tak že všem co nás budou střídat držím palce a ať podají info.

    #39363
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    jindas.t- Vo štvrtok odchádzame na Arild, tak dúfam,že sem dám pekné foto.

    #39365
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    Tak to máte mládenci obdobné jako jsme to měli my, poslední den jsme si docela dobře zachytali. Jen škoda, že nepíšete, jestli jsou ty dnešní ryby také napadené parazity.

    Jakabo, Tobě docela závidím, už jsem se po cestě trochu “oklepal”, a jel bych znovu, ale musely by kousat,:-D:-D:-D, aby to bavilo, tak jsem zvědav , co budeš psát.

    #39368
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    janek.su- Určite bude naša priorita ASEN,kde som bol vždy spokojný,

    a ešte som nebol na Melsteine-ak počasie dovolí tak sme tam.

    #39369
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to jakabo: no jistě zvládnete projet vše, hlavně aby Vám vyšlo počasí, ale myslím, že jedete na 10 dní pobytu, tak Vám jistě Neptun dopřeje.

    Těším se na zprávy. Už to máte doo za pár:-P:-P:-P

    #39371
    mensik
    Člen
    (30 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Pafka napsal: Tak panove, kdyz se to ma posr.t, tak se to pose.e. Pri vyjezdu z pristavu jsem ohobloval lodni sroub (ne Sroubka). Uz je ale vymeneny

    Uz nemam ani odvahu vyjet …

    Čeho je moc,toho je příliš…!!!!!

    Volal sem Poseidonovi a vše už bude v pohodě…

    Sedni do lodě a jeďte na ryby…

    Bohužel aj to se stává

    No to jsi ho s tou fotkou moc nepotěšil.

    Držím palce a do odjezdu určitě ještě neco chytnete…

    #39375
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    mensik napsal: sroubek282 napsal:

    Pafka napsal: Tak panove, kdyz se to ma posr.t, tak se to pose.e. Pri vyjezdu z pristavu jsem ohobloval lodni sroub (ne Sroubka). Uz je ale vymeneny

    Uz nemam ani odvahu vyjet …

    Čeho je moc,toho je příliš…!!!!!

    Volal sem Poseidonovi a vše už bude v pohodě…

    Sedni do lodě a jeďte na ryby…

    Bohužel aj to se stává

    No to jsi ho s tou fotkou moc nepotěšil.

    Držím palce a do odjezdu určitě ještě neco chytnete…

    Neboj Menšíku….určitě potěšil…To nebylo mířeno proti Teamu Pafka,ale pro dobrou náladu… :-):-):-):-)

    A Ty tu fotku taky určitě pamatuješ..8-O8-O8-O

    Kluci,hodně štěstí při návratu domů…!!!!! 8-)8-)8-)8-)

    #39389
    Roker
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Ty si koleduješ … Do Frýdnavy ani radši nejezdi, protože to nemůžeš přežít :_D

    Vypadá to na velké truchlení s Rudikem J. 😎

    #39392
    Roker
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Tak panove, kdyz se to ma posr.t, tak se to pose.e. Pri vyjezdu z pristavu jsem ohobloval lodni sroub (ne Sroubka). Uz je ale vymeneny

    Uz nemam ani odvahu vyjet …

    Máme tam taky jeden ,ve stejném místě:-?

    #39401
    Roker
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Tady jsme si původně mysleli, že to je místo, kam vloni došel Šroubek

    Ne ne,tam jsem to odprdnul já 😀

    A jinak:Šťastný dolet domů.

    Zdůůůůůůr 😎

    #39405
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Tak je to v pr.eli, došlo na nejhorší – předáno, zaplaceno, připraveno k časnému odjezdu. 🙁

    Takže když to shrneme, nejhorší počasí, nejhorší ryby, ale prostě skvělej relax na skvělým místě se skvělýma kámošema 🙂 Baterky dobity, začínáme odpočítávat 2013 🙂

    Takže Norsko, příští rok nás zase čekej, i když trochu jinde :-D:-D:-D

    #39406
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    2 Roker

    Už se těšíme na “malé Norsko” ve Frýdnavě :-D:-D:-D

    Přivezu horolezeckej úvaz a Šroubek půjde na ořešák (skříň byla jen trenažér) 🙂 🙂

    Možná i s boudou 🙂 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,146. až 2,160. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...