Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,948 odpovědí. Do diskuze (120 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 12 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,471. až 1,485. (celkem z 1,949)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23411
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Sim napsal:

    To Respi: Brácha vyráží na Bakkan příští sobotu, slíbyl denně info, tak to snad ožije!

    konečně sa s tama nekdo ozve…

    je to mrtvé poslední dobu.

    to Duke:šťastné lov a hlavně cestu,počasí určitě taky skvělé…

    #23412
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal:

    2 RK, STEP a Šroubek

    Zdarec chlapi, na potápění zatím nejsem (Egypt mám naštěstí ještě před sebou), jen tak nějak nestíhám. Není na založení vlákna BakkanWahl 2012 ještě brzy? Mám strach, že by pak vznikl chaos, jestli psát do 2011 nebo 2012 a přiznejme si, že dnes něco hledat v 74 stránkách není sranda. Já bych to založil, stejně jako vloni, až po ukončení sezóny.

    Jinak my jedem Bakkan v termínu 26.5. – 5.6.2012, tentokrát nám byla změněna chata z Jonfrubburetu na Torfride. Jaký to na ní bylo STEPE?

    Je to v pohodě?

    Zatím se mějte, Pafka

    já sem enem řekl,že je to tvé vlákno,souhlasím,je to ještě brzo…

    necháme to na zimu…:-)

    #23413
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Pafka: Na Bakkanu jedině TORFRIDE, nahoře je šest míst pro spaní, dva pokoje jeden pro dva, druhý pro tři, na podestě mezi pokoji je rozkládací válenda, vytáhneš šuplík a další lůžko, sedmé. Dole obyvák, kde spí na sedačce kuchař, jídelna, kuchyň koupelna a WC.

    Jen jsi tam malounko izolovanej od ostatních, ale kousínek od chaty přístav a čistírna prakticky jen pro sebe, bez čekání.

    Jen v předsíni jsou dva pultové mrazáky s výkonem nic moc. Je třeba tam filety prohazovat, aby se zamrazily. Jinak super. Jo zakopali jsme si tam na příští rok litr Ferneta, tak ne, že nám ho vyčoudíte, vlastně blbost, jedete až po nás, my máme nástup 13.5. a odjezd 23.5.

    Jen opatrně při výjezdu či návratu do přístavu při odlivu, je tam dost mělko.

    To Šroubek: jak to, že příští rok nejedeš na Bakkan? To Tě tam nějak propašujem!!

    #23414
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Jo pánové, teď jsem právě dogriloval pár tresek z Bakkanu, no dortíček. Co Vám mám povídat.

    #23415
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Step napsal:

    To Pafka: Na Bakkanu jedině TORFRIDE, nahoře je šest míst pro spaní, dva pokoje jeden pro dva, druhý pro tři, na podestě mezi pokoji je rozkládací válenda, vytáhneš šuplík a další lůžko, sedmé. Dole obyvák, kde spí na sedačce kuchař, jídelna, kuchyň koupelna a WC.

    Jen jsi tam malounko izolovanej od ostatních, ale kousínek od chaty přístav a čistírna prakticky jen pro sebe, bez čekání.

    Jen v předsíni jsou dva pultové mrazáky s výkonem nic moc. Je třeba tam filety prohazovat, aby se zamrazily. Jinak super. Jo zakopali jsme si tam na příští rok litr Ferneta, tak ne, že nám ho vyčoudíte, vlastně blbost, jedete až po nás, my máme nástup 13.5. a odjezd 23.5.

    Jen opatrně při výjezdu či návratu do přístavu při odlivu, je tam dost mělko.

    To Šroubek: jak to, že příští rok nejedeš na Bakkan? To Tě tam nějak propašujem!!

    klidně propašujte budu rád,já valím ještě víc na sever….8-),ale zase určitě přijde den D a všichni co sme byli letos na Bakkanu,tak tam jednou budeme operovat…:-)

    #23424
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to Duke:no konečně tam budou pořádní rybáři!a hlavně zpravodajci:-P už aby jste tam byli:-D to budou zprávičky!!!!8-)

    #23428
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    pár mojich zbraní na Bakkanu…

    #23429
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    a je nabito…

    #23430
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    a podpora při tvrdé práci….

    #23433
    Ja
    Člen
    (120 odpovědí)

    :-):-):-) Byli jste i vláčet na Bakkanu.

    #23434
    Ja
    Člen
    (120 odpovědí)

    :-):-):-)Tady velmi dobré na vláčení.

    #23435
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Ja napsal:

    Tady velmi dobré na vláčení.

    jo,to místo znám,tam je to jak řeka…moře sa vlívá do fjordu a zpět..nejde mi nahrát foto..

    #23439
    Ja
    Člen
    (120 odpovědí)

    :-D:-D:-D Chtěl jsemse zeptat jestli Vám taky všechny vebkamery jak se říká stojí..Jsou to jen fotky dokud ne klikneš na další snímek. Jediná vebkamera která je neustále v pohybu je ” Webová kamera v Nordkapp Havfiske ” to je kouknutí.

    #23449
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Pohodička na lodičce:-D po tvrdé práci(:-Pco se v mládí naučíš8-)..

    #23461
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    respi napsal:

    to Duke:no konečně tam budou pořádní rybáři!a hlavně zpravodajci už aby jste tam byli to budou zprávičky!!!!

    Jede nás šest, z toho dva rybáři (já se za rybáře moc nepovažuju, protože v ČR na ryby nechodím vůbec), jeden “páreček” (ti prej budou spíš chodit po špacírech) a jeden kámoš. Ti dva rybáři se už nemůžou dočkat, doufám, že se trefíme do ryb a všichni si parádně zachytáme. Když bude co fotit, tak každej den se zavazuju sem vložit pár fotek a napsat nějaký info jak se dařilo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,471. až 1,485. (celkem z 1,949)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...