Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,948 odpovědí. Do diskuze (120 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 12 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,456. až 1,470. (celkem z 1,949)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23281
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Teďka koukám na webku,na Bakkanu mrtvo,pošmourno žádný pohyb:-|To je smutné konstatování:-?

    #23289
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To respi: V této chvíli možná smutné, ale hurá za to. Od spuštění se tam párkrát za den mrknu a dnes tam třeba pobíhalo kolem oběda děcko, pak nějací chlapíci čistili ryby a ve tři jela loď. Fantazie. Možná jen trochu smutné v tom, že stejný pohled, ale skutečný se třeba mě naskytne až v květnu 2012. Už teď se těším. A to nás ještě čeká dlouhá zima.

    To Michal: Michale poděkuj Benovi.

    #23290
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to Step:jedeš na Bakkan 2012(květen)?Tak se možná setkáme a to bude pořád na co koukat:-D letos bylo v květnu v přístavu a ve filetárně tak živo,že se čekalo na místo:-xaž se uvolní stoly!:-P to bylo živo!

    #23310
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Ahoj chlapi, už by se mohl pomalu založit ročník 2012, my jsme si to zamluvili taky hned na místě, ale až od 2.7.2012, jinak už bylo obsazeno,nebo to nevyhovovalo.Takže teď už zbývá jen přežít zimu, pár srazů a jsme tam zase!!!

    #23313
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To musí udělat tradičně Pavka, ale ten je určitě někde v Chorvatsku. Nebo v Urbanicích?

    #23318
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Step napsal:

    To musí udělat tradičně Pavka, ale ten je určitě někde v Chorvatsku. Nebo v Urbanicích?

    tak,tak,Pafkovi sa do teho nebudem motat,budu vás sledovat,jak se bude dařit,já budu válčit jinde..:-)

    #23331
    Roker
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Naki napsal:

    Něco pro krácení chvil před výpravou 2012

    FOTKY BAKKAN 2011

    Luxusní záležitost,

    těším se na Vás u mě na chalupě

    #23332
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Láďo to vypadá luxusně, to bude asi akce roku 😀

    #23333
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Láďo,

    a pokud přijede “věčně opilý aristokrat”,tak nezapomeň vytáhnout na zahradu sporák. Třeba bude další díl Horsta.

    Naki

    #23347
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Roker napsal:

    Naki napsal:

    Něco pro krácení chvil před výpravou 2012

    FOTKY BAKKAN 2011

    Luxusní záležitost,

    těším se na Vás u mě na chalupě

    no,myslím,že to bude akce století…:-),vzadu vidím aj bazén,lavečka je veliká,pergola taky…

    8-),snad nám “večně opilý aristokrat” udělá klobáse v troubě…:-)

    to bude lahoda..8-)

    #23353
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    😀 To zas bude v áleji nablito!:-P kurňa hned bych se přidal ale je to k vám z ruky..:-(

    #23398
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Tak co na Bakkanu?8-O žádní rybáři,žádné info:-|tak krásná lokalita a opuštěná?:-|

    #23404
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    To Respi: Brácha vyráží na Bakkan příští sobotu, slíbyl denně info, tak to snad ožije!

    #23405
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    Já vyrážím na Bakkan příští pátek.Tak snad i já přispěju.

    #23407
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    2 RK, STEP a Šroubek

    Zdarec chlapi, na potápění zatím nejsem (Egypt mám naštěstí ještě před sebou), jen tak nějak nestíhám. Není na založení vlákna BakkanWahl 2012 ještě brzy? Mám strach, že by pak vznikl chaos, jestli psát do 2011 nebo 2012 a přiznejme si, že dnes něco hledat v 74 stránkách není sranda. Já bych to založil, stejně jako vloni, až po ukončení sezóny.

    Jinak my jedem Bakkan v termínu 26.5. – 5.6.2012, tentokrát nám byla změněna chata z Jonfrubburetu na Torfride. Jaký to na ní bylo STEPE?

    Je to v pohodě?

    Zatím se mějte, Pafka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,456. až 1,470. (celkem z 1,949)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...