Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,948 odpovědí. Do diskuze (120 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 12 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,186. až 1,200. (celkem z 1,949)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21857
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Své příspěvky samozřejmě podepisuji , tohle psal Salmon!!!:-x

    Pandion

    #21858
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    Hlásím návrat domů. Ben nám radil jet po 3 a měli jsme ho poslechnout. My jsme jeli po 6 a přez Trolí stezku a Gajranger zpět na 6 a to jsme neměli dělat! Z Trolí stezky jsme moc neviděli protože byla pod mrakama to samé Gajranger. Silnici E6 směr Lilehamer je pod vodou ale dá se to objet po méně udržovaných komunikacích ale zabere to hodně času.Ve finále jsme v německu chytli bouračku před Berlínem a STOP cca 1hod.Chlapi doufám že se začne dařit jak rybačka tak počasí.

    #21861
    esbal
    Člen
    (3 odpovědí)

    Vrátili jsme se z Bakkan Wahlu Torfride, pobyt byl dobrý, lodě super, echoloty a navigace byla slabá, nedostali jsme se vůbec do programu. Potvrzujeme, co píše Kubo. Počasí nám nepřálo, dva dny jsme se nedostali na moře. Nejvíce ryb jsme nachytali na Assenii. Keleři od padesáti do metru. Největší treska obecná 94cm, potom v průměru 50-80cm, chytli jsme i pár mniků, největší 113cm a chytili jsme přes 30 makrel.Pokazilo se nám auto, Ben se o nás solidně postaral. Cesta zpět dobrá, objíždky byly značeny. Pište, co nejvíce aktuálních příspěvků z Bakkan Wahlu. Zdravíme vás 🙂

    #21864
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pandion napsal:

    Zatím jsem nepsal, protože to vypadalo, že budu skutečně střílet jenom ty racky. Včera jsem ale obětoval trollům do domečku jigovou hlavu 80g a ti co mne posílali na racky jsou zticha. Pro mne krásné ryby. Keler 70, polack 65 a dubleta brosmy na maso ze 150 m. 96cm/8,30 kg a 83cm/6,20 kg. K tomu obecňačky 60 a dalčí kelery. Dnes pravděpodobně směr Melstein a to na noc. Veřejné poděkování Šroubkovi, většinu jsem chytl přesně jak popisoval a navíc na černou gumu, kterou mi na dal na ukázku. Díky Péťo. Perlička na závěr. Salmon dokázal naplnit a zprovoznit automatickou pračku, ale asi 20 minut provolal domů!

    Další pozdrav z Bakkanu zítra.

    Pandion

    ahooooj kluci,tak to sem opravdu velice rád,že trochu mé rady byly k něčemu dobré,jak se vrátite,tak se stejně musíme sejít někde u piva a všechno to ještě v klidu probrat.

    No jo Salmon,ten asi nikdy doma nepral,ale asi se pěkně stou pračkou popral a potom s účtem na telefon…:-):-):-)

    To sem ti Pavle neřekl,jak zapnout pračku,to je pravda,já sem v Norsku obsluhoval pračku a nikde sem nemusel volat,program C a bylo to…:-D:-D:-D:-D,to že nám potom prádlo uletělo,tak to byl jiný program….:-D:-D:-D

    Mějte se a ráno se těším na fotky , mladému hodně štěstí!!!!a Vám samo taky!!!!!

    A nezapomeňte dolít olej….8-)8-)8-)

    #21868
    Codfish
    Účastník
    (76 odpovědí)

    Pandion napsal:

    Zatím jsem nepsal, protože to vypadalo, že budu skutečně střílet jenom ty racky. Včera jsem ale obětoval trollům do domečku jigovou hlavu 80g a ti co mne posílali na racky jsou zticha. Pro mne krásné ryby. Keler 70, polack 65 a dubleta brosmy na maso ze 150 m. 96cm/8,30 kg a 83cm/6,20 kg. K tomu obecňačky 60 a dalčí kelery. Dnes pravděpodobně směr Melstein a to na noc. Veřejné poděkování Šroubkovi, většinu jsem chytl přesně jak popisoval a navíc na černou gumu, kterou mi na dal na ukázku. Díky Péťo. Perlička na závěr. Salmon dokázal naplnit a zprovoznit automatickou pračku, ale asi 20 minut provolal domů!

    Další pozdrav z Bakkanu zítra.

    Pandion

    Bude aj foto tej práčky? :-D:-D:-D

    #21874
    Martin
    Člen
    (38 odpovědí)

    Tak včera ptůměrná rybačka. U kostela celkem brali a každou chvíli se vytáhla ryba kolem 80cm, ale pak přijeli velrybky a ryby byly pryč. Tak jsme se pokochali pohledem na ně a pomalu vyrazili k domovu. 🙂

    Dnes je počasí takové rozpačité, tak se nemůžeme rozhodnout jestli budem na chatě pít a jíst, nebo jestli si uděláme výlet do města a nebo dokonce jestli nevyrazíme na moře:-D

    #21875
    Raichl Miroslav
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Hlásíme štastný příjezd na Bakkan. Cesta v naprostý pohodě bez uzavírek a kontrol. Po včerejším vybalení následoval ihned rybolov. Až na pár mníků a malých tresek to byla bída. Snad dnes se to zlepší,alspon doufáme. Ubytovaný jsme v chatě Stabburet. 😎

    #21877
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    Ahoj Mirku. To se zlepší.Taky jsme ze začátku chytali pouze malé kousky.Co makrely už žerou. Nebo se porád třou?? Kapřivec říkal že už jste spolu mluvili. Tak to je dobře.Přeju všem na Bakkanu mnoho úlovků a trošku lepší počasí.

    #21901
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Co se děje na Bakkanu?? Vůbec nic nevím, jste tam ještě?!?

    #21905
    Raichl Miroslav
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Slunečný pozdrav od Benna posílá parta z Kryr. Ryby chytáme do jednoho metru,ale převážně mníky. Osvědčil se nám i noční lov za úplného bezvětří. Makrely zatím stále nedorazily. Všechno chytáme pilkrováním na gumy zatím bez úspěchu. Celkem spokojenost. Večer vložíme pár fotek,právě jdem na ně…. :-D:-D:-D

    #21906
    Martin
    Člen
    (38 odpovědí)

    Tak dnes dopoledne jsme si celkem zachytali. Většinou ale ryby do 80 cm a hodně druhů. Povedl se mi i jeden metrový halibut na 130 metrech.:-)Jinak svítí sluníčko a je nádherně, jen kdyby ještě nefoukalo. Večer snad přidám pár fotek pokud se mi je podaří nahrát do počítače.:-D

    #21911
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    nooo tak to je super kluci….:-)na jaké gumy a hloubky ste chytali?Nám se dvakrát povedl večerní supr lov vzadu u krvavého majáku.Ale jinak to šlo pořád až na malinké vyjímky a vesměs na vláčku.

    to Salmon a Pandion:kde je Vám konec kluci??????

    #21913
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    počasí máte mít dva dni super,tak málo spát a rychle na vodu… :-):-):-)8-)8-)8-)

    #21915
    Kubo
    Účastník
    (100 odpovědí)

    Hlási s kubo chata Torfride

    jeden člen musel odísť domov – prac. povinnosti takže už iba v piatich

    Úlovky sa zlepšili podarili sa aj vačšie ryby do 90 cm viď foto aj halibut junior (jedna makrela” alt=”” />

    všetko pri Asiene pri prvom majáku Počasie sa má zlepšiť ale fúka dosť silný vietor

    #21916
    Kubo
    Účastník
    (100 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,186. až 1,200. (celkem z 1,949)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...