Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,948 odpovědí. Do diskuze (120 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 12 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 1,949)
  • Autor
    Příspěvky
  • #16328
    Prach
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Paní Janko musím Vám oponovat. Jedem v květnu a trajekt máme zaplacen za 399 euro spáteční za auto a 4 lidi. Je třeba to hlídat protože cena se mění. Právě hlídám trajekt na září, ale ten ještě neuvolnili a je pořád nabídka za 349 jedna cesta což moc. Je pravda že máme trajekt zaplacen cca půl roku dopředu.

    #16329
    polanecky petr
    Člen
    (75 odpovědí)

    sroubek282 napsal: A ještě sem si nechal udělat toto triko

    ahoj kamaráde, my jedeme až v červenci nátup 2.7. už stříháme metr

    Myslíš, že bychom mohli koupit 6 triček, super nápad (5x XL, 1x XXL)

    zdraví

    petr/polda

    #16332
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Lidičky, nepouštějte se do mne kvůli cenám, já jen prezentuji, co jsem stáhnul z http://www.trajekty.com . Pokud seženu lístky levněji budu jedině rád a poděkuji všem za tipy. Jen jsem chtěl rozproudit diskusi, jak do Norska trajektem přes noc, protože jsem našel noční trajekt tam a s kajutami jen z Roztoku. Mě osobně se líbí trasa od Michala přes Puttgarden, ale nejezdím to sám, máme v partě chlapy, kteří mají problém se zádama, proto hledám varianty, jak to vymyslet nejpohodlněji. (letecky to se bojím zase já).

    #16333
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Takhle mi http://www.trajekty.com zpracovalo nabídku dnes, teď”

    Podrobnosti trasy

    Celková cena vašeho lístku bude 854.00 EUR

    Trasa 1 – Rostock do Trelleborg

    Datum/cas odjezdu: sob 14 kveten 2011 V 2300

    Datum/cas príjezdu: ned 15 kveten 2011 V 0600

    Cestující: 6 Dospelí

    Doprava: Minibus

    Délka : Méne než 6 metry

    Výška : Méne než 2.4 metry

    Ubytování: 3 z 2-lůžková vnitřní kajuta

    Druh jízdného: TTCAR TARIF:

    Trasa 2 – Trelleborg do Rostock

    Datum/cas odjezdu: str 25 kveten 2011 V 2300

    Datum/cas príjezdu: ctv 26 kveten 2011 V 0630

    Cestující: 6 Dospelí

    Doprava: Minibus

    Délka : Méne než 6 metry

    Výška : Méne než 2.4 metry

    Ubytování: 3 z 2-lůžková vnitřní kajuta

    Druh jízdného: TTCAR TARIF:

    Cestovní doplnky

    Cestovní poji1tìní

    Pridat hotel

    #16334
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    Platil jsme hned začátkem roku na květen Kiel-Goteborg, auto do 6 m, kajuta pro 4 ,tam i zpět za 550 EUR (165-auto,110-kabina), je třeba opravdu sledovat….

    #16336
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Pavka: POZOR !!

    “Z Prahy do Frederikshavenu je to nějakých 1160 km, takže jsme počítali s vyjetím kolem 23.00 hodin – to by mělo stačit, když trajekt vyjíždí v 10.00.”

    Tuto trasu jsem jel už dvakrát přes Magdeburg a Hamburg. Přes Berlín jsme nejeli, protože magistrála v Hamburgu od Berlína se mi zdála hůř propojená s výjezdem na Dánsko. Jen z Hradce Králové do Koldingu v Dánsku jsme to jeli za 12 hodin a to jsme se smekali 150 km/h.

    Asi čtyřikrát jsme krátce stáli na kouřovou a na tankování.

    Z Koldingu je to ještě 270 km do Hirtshals sice po dálnici, ale minimálně 3,5 hodiny a pokaždé nám lilo jak z konve a foukal silný boční vítr (Frederikshavn je kousek vedle). To vyjeďte o dost dříve, viděl bych to hned po večerníčku. A v Hamburku se můžete kousnout, je to skrz město. Minimálně 16 hodin a hoďku před nájezdem na trajekt.

    #16337
    slavo
    Účastník
    (78 odpovědí)

    Jezdíme Rostock – Trelleborg každý rok bez objednávky. Cena loni 110eu 4os. + auto do 6m. Nerad bych to zakřikl, ale vždy to bylo bez problémů. Po desáté. Ty ceny se mě nezdají.

    #16339
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    To Prach-

    tak to vam gratuluj, meli jste kliku!!

    Ja sleduju trajekty takrka denne pro sve ruzne klienty a na pristi rok je to sila.

    Nejlepsi je nebyt vazany terminem ubytovani a vybirat si asi v tomto pripade podle trajektu. Vetsinou je to ale u lidi prave naopak a pak se posunuje a kombinuje …

    Normalne se dalo na rok 2010 koupit za 499 jeste 2 mesice pred odjezdem, na dny v tydnu jeste 14 dni v pred v pohode. Na letosni rok jsem objednavala lidem skoro rok predem a uz jsme soupali terminama, at se dostanem na nejakou rozumnou cenu.

    Za cele roky se mi stalo jen jednou, ze cenu na ten urcity den slevnili – rano jsem koukala a stalo me spojeni 699 EUR, odpoledne objednavala a stalo 499, na druhy den uz zase pres 600 EUR. Bylo to asi 14 dni pred odjezdem.

    Ja taky hlidam zari pro nekoho uz peke dlouho a zatim se nic nezmenilo. Pak jsme hlidala snad od srpna pro nekoho cerven a neslo dolu vubec nic, ceny jen rostly.

    to jste fakt meli stesti, to vam preju !!

    #16341
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 STEP:

    Your itinerary

    Outbound

    Rostock-Trelleborg Saturday 14.05.2011 22:45 Mecklenburg-Vorpommern

    Check-in time 60 min. prior to all departures

    Economy 114,00 EUR

    1×4-bed (inner deck)90,00 EUR

    1×2-bed (inner deck)84,00 EUR

    Homebound

    Trelleborg-Rostock Wednesday 25.05.2011 22:45 Mecklenburg-Vorpommern

    Check-in time 60 min. prior to all departures

    Economy 114,00 EUR

    1×2-bed (inner deck)84,00 EUR

    1×4-bed (inner deck)90,00 EUR

    6 passengers

    Total, EUR 576,00 EUR

    #16342
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    To Step

    Pokud pojedete stejnou trasu se spolecnosti Scandlines, vyjde vas to na 723 EUR, odjezdy jsou jen o 15 min driv.

    Pokud si vezmete jinak kajuty – jednu 4 luzkovou a jednu 2 luzkovou, bude to zase levnejsi

    hehe – nez jsem to doklepala, uz to vite … 🙂

    #16344
    slavo
    Účastník
    (78 odpovědí)

    já se omlouvám, naše cesta je bez kabin.Ale stejně se mi ty kabiny zdají drahé.

    #16345
    slavo
    Účastník
    (78 odpovědí)

    A ještě jednou pardon. Mifak má pravdu, já vůl jezdím vždy prvním ranním -to je denní taxa.Napřed budu přemýšlet a pak kecat .

    #16347
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 slavo :

    A asi taky jedete osobákem že? Tam je cena nižší než u transitu.

    Taky se me ta cena kajut moc nezda. Co si pamatuji tak loni jsem si kajutu nebookoval, ale platil jsem ji az na lodi a stala 40EUR (tam) a 45EUR (zpet) ctyrluzkova vnitrni.

    #16360
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Dík všem za odkazy, trochu se v tom zorientuju. Nejraději bych to koupil při příjezdu do přístavu ale uvidíme. Step

    #16361
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Step

    Zalezi na tom kdy jedes. V jarnich mesicich to asi neni problem, horsi je to v sezone. To se taky muze stat, ze prijedes a nebude misto na trajektu.

    A cena koupeneho listku tesne pred odjezdem (na miste) byva vyssi nez koupeny pres internet dopredu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 1,949)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...