Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,948 odpovědí. Do diskuze (120 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 12 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (celkem z 1,949)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20448
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    2 STEP

    jsme na tom stejně 🙂 Víkend bude věnován balení a balení a balení … a až to bude všechno v kupě, tak to vybalím a začnu znova balit a balit a balit .-) Pak se ve středu zastavím u Michala Simča pro závěrečné pomazání a v sobutu brzo ráno odjezd 🙂

    Co bereš na přívlač? Jaké barvy podle tebe půjdou? 😎

    #20451
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Pafka: Jako loni nic zákeřnýho, sázím na stříbrné pilkříky 80g s červenýma ozdůbkama. Pak mám tmavé gumy na způsob písečných červů, na zkoušku mám ripery s olověnou palicí v oranžovém provedení a na návazec mám červenou nebo černou papričku. To je tak 5% z těch všech krámů co sebou táhnu. Uvidíme. Posbíral jsem spoustu dalších typů na dobrá lovná místa. Už to mám v navigaci, teď jen vyrazit.

    Vyjíždíme v sobotu 14.5. v pět ráno z Hradce, před sedmou budeme na Cínovecké v Praze u OMW brát posledního kolegu a potom směr Puttgarden.

    #20452
    Peter Tomko
    Účastník
    (52 odpovědí)

    Chlapi som chorý ako pes/normálne chorý/. Včera bola bieda s rybami , zopar tresiek obec naj 6kg a 1 pekná mačička /okolo 90 cm možno viac, Hlavu mi v noci dali do postele aby som sa vraj potešil s kočkou.

    Dnes lepšie asi 60 rýb aj jednoškvrnky, aj kelery normalne sonar ukazoval ryby na dne a dali sa aj chytiť, všetko na pilker 250 a 350 g

    vladov vam napiše podrobnejšie už mi tečie z nosa a večer budu aj slzy ked zasa prehrame hokej, Dnes prišli nejakí češi/NORMÁLNI/ pozval som ich na hokej tak neviem či pridu

    #20459
    vladov
    Účastník
    (95 odpovědí)

    Takže doplňujem petka.

    Chlapci – češi prišli aj na hokej. Super chalani.Takže partie sú tu dobré. Dnes odišli Nemci. Halibutov si kupovali u Bena, pritom sa čudujem, lebo úlovky mali celkom slušné, ale len asi posledné dva dni.No asi je im stále málo. Vyzerá, že ryby sa vracajú, čo potvrdzujú aj profi domáci rybári a začínajú ťahať site.Dnes to išlo tak ako si predstavujem. Akurát hejna sú dosť malé a treba ich naháňať. Zajtra hlásia dobré počasie tak vyrazí jedna partia na Mellstain a jedna na Husoy-u. Liter benzínu u Bena stojí 2€ takže treba rozumne.Dúfam, že to vyjde. Potrebujem dať petka do poriadku. Kočka v posteli nepomohla.

    Fotky nedávam, lebo okrem toho 14kg halibuta nič trofejné. 5-6 kg tresky obecné sú bežné a každá loď chytí na vychádzku 3-4.

    Cesta v pohode, colníkov sme ani nevideli. Išli sme cez Lillehamer, lebo som to po rokoch chcel zmeniť a chvíľu nám cestou snežilo, ale nič strašné. Určite sa dá ísť na letných gumách.

    Budem sa snažiť dávať ďalšie info

    #20460
    vladov
    Účastník
    (95 odpovědí)

    Ešte čo sa týka satelitov u Bena. Ja to riešim tak, že z domu si donesiem prijímač s DIGI TV kartou. Paraboly sú tu nastavené na ich družicu. Potom stačí odpojiť Benov prijímač a zapojiť donesený a máte všetky kanály.

    #20461
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (1 odpovědí)

    Kolegove od vedle zdravi kolegy ze slovenska. Sice jste prohrali v hokeji, ale ryb chytate vic. Vcera se chytlo 20 tresek ve 4 lidech, nejvetsi 85cm a keller metr. Dnes 1 treska 75 a 6ks mensich. Jinak slabota. Ryby i kdyz jsme je nasli, nezraly.

    #20462
    kito
    Člen
    (16 odpovědí)

    Zdravím všechny,cestovní horečka stoupá vyjíždíme 10.5 z Mar.Lázní.

    Jinak naši kolegové jsou již na místě od 1.5 a žádné velké úspěchy max. ryba obecňačka 104cm -14Kg ale prý také na echu ryby jsou jen nejsou hladové.Dnes budu mít další info tak ho sem vložím.

    #20469
    kito
    Člen
    (16 odpovědí)

    Zatím nic .

    #20470
    Peter Tomko
    Účastník
    (52 odpovědí)

    Chlapi už mi bolo ráno lepšejšie tak som išiel s chlapcami na morio lebo bez maskota im to nešlo a dobre sme spravili pre obidve strany. SUPER RYBAČKA. Bolia ma všetky ruky a chrbát a kašlem jak ten somár ale som vyliečený. Keler – 110 cm a 9.5 kg. Kapitán vladov sa samozrejme tým pádom potešil viac ako zo svojho kelera – 105 cm a 10kg. Obecňačky asi neviem koľko ale veľa a pekné, 2 polaky, 1 halibutík, 2 red fishe, a kelerov by už kto počítal ale tiež pekné priemerná dĺžka okolo 55cm.

    vladovov otec vytiahol naraz 3 obecňačky 6+3+2. Najviac potešitelné bolo to že 90% rýb normálne chytených nie podseknutých. Veľké kelery na papričky red+green. Takže večer si dáme slivovičku a cigary a urobíme si pohrebnú hostinu za našich hokejistov. Foto dá capitán až príde z čistky.

    #20475
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    To petko

    Zítra se jedeme podívat do Bratislavy, tak Vám budeme fandit, i když to už bude poslední zápas.:-(

    #20476
    Ja
    Člen
    (120 odpovědí)

    :-D:-D:-D Už tady nebyla dlouho nějaká pěkná fotečka, ryby nejdou.

    #20478
    Peter Tomko
    Účastník
    (52 odpovědí)

    Tak to sú naše kelery s pánom capitánom

    #20479
    Peter Tomko
    Účastník
    (52 odpovědí)

    #20480
    Peter Tomko
    Účastník
    (52 odpovědí)

    #20482
    Zdeno
    Člen
    (20 odpovědí)

    To petko.

    Zachránte To nejakým rekordom keď to doma skolabovalo!!!!!!!!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (celkem z 1,949)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...