Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,291. až 1,305. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #116609
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    deda napsal:

    Auto naložený,byly obavy,že se to nevejde,ale ten Fordík od Nakiho je nějaký větší a vyšší,hodina a půl a bylo naloženo.Ještě můžeme vzít dva norky i s báglama.Ráno ve 4.00 start,zastávka v Praze -pro Dědy 145 převezmeme zásilku od Pavla Voráčka a pak už jen na sever.

    Chlapi slapnete na to aby jste nezmeskali tu nadhernou rybarinu

    #116610
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    MASAKR, znelo dnes toto slovo z ust ceskych,nemeckych,rakouskych I svedskych.Jinak se to ani nazvat neda.Po vcerejsim oddychovem dnu se to rozjelo ve velkem stylu.Vsechny lode vyjely az po poledni,kdy se zacal uklidnovat vitr.Na Storflua,u majaku I na Hytte se to nasimi lodemi jen tak hemzilo.Ja jsem si vyjel az po sedme hodine abych omrknul jak to chlapum bere.

    #116611
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nejvice lodi bylo na starem znamem lovisti na Storflua a tak jsem si je objel.Na kazde z nich se pochlubili peknymi kousky a plnymi bednami

    #116612
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nasi Moravaci asi bodovali nejvice

    #116613
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Keleri byli ve ve sloupci od 60 do 100m na hloubkach 150-220m.Nejakou nahodou se mezi ne primotal I jeden ostroun

    #116614
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Jedenkrat jsem si nahodil a pilkr bez zastavky proletel az do 160m,kde se zastavil.Udivene jsem potahnul nahoru,protoze jsem byl na hloubce 250m a on tam v te hloubce cekal asi 90cm keler.Rekl jsem si ze nejen kelery ziv je clovek a prejel jsem asi 300m dale na melcinu

    #116615
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Hned v prvnim driftu asi na 30m ve sloupci jsem citil potahnuti a prvni polak byl tu.Mel cca 75 cm,ale slibil jsem Bennovi,ze mu prinesu neco jineho jak kelera na zitrejsi grilovacku,tak sel do bedny.Ten dalsi uz byl vetsi

    #116616
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A v tretim driftu to uz byla paradni jizda.Konecne jsem si uzil darky od Michala a nastrahy od Hyseho.Polak okolo 90 cm si pekne zabojoval,ale prohral

    #116617
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Protoze uz bylo pul desate,tak jsem zavolal Bennovi,ze mu vezu slibene ryby a rozjel se k domovu.V pristavu jsem se zrovna potkal s vracejicimi se Nemci.Jednu bednu uz meli na mole a to co bylo v lodi byla hrozna podivana

    #116618
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ale dopral jsem jim to,protoze zatim vozili jen mensi ryby.Nasi novi Prazaci si vyjeli nachytat prvni den jen veceri ,ale ryby tak brali,ze I oni privezli plne bedny

    #116619
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nejvetsiho kelera dne mel tento nemecky dedousek.Ryba merila 110cm a mela 12kg

    #116620
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vzhledem k veku starych panu/kruci vzdyt jsou jen o tri roky starsi jak ja/ to byl heroicky vykon

    #116621
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    No a spojene masokombinaty Cech a Nemecka funguji jeste v techto hodinach

    #116622
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nevim kdy naposledy bylo na Bakkanu tak zivo ve filetarne v jednu hodinu rano:-D:-D

    #116623
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra ma zase troche fouknout,takze aspon maso dobre promrzne a pozitri znovu krasny den

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,291. až 1,305. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...