Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,261. až 1,275. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #116424
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Urcite jste to uz poznali z predchozi fotky.Letosni prvni stikac,ale paradni

    #116425
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Prvni 2 hodiny jsem ani nestihnul nahodit,protoze to bralo snad vsem a nestacil jsem objizdet lode

    #116426
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ale snazil jsem se aby mel kazdy aspon jedno foto

    #116428
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    V podstate uz brali mimo jeste jednoho stikouna sami keleri.Jenom Fanda mel na udici patrne velikanskou tresku a bojoval s ni snad 10 minut.Jeho kolega zatim v klidu vytahoval kelirky a nakonec se Fandovi bohuzel ryba par metru pod lodi utrhla

    #116429
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Aby jste si nemysleli,ze jen chlapi jsou dobri rybari tak tahle nemecka dama ze 100m v klidu tahala jednoho kelera za druhym

    #116430
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Samozrejmne za pomoci manzela,ktery se jen bal aby mu ryba od lodi jeste neutekla.

    #116431
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Asi po hodince a pul,kdyz uz zabery nebyly tak caste jsme vyrazili na Melstein,ktery od mista naseho lovu byl uz jen necelych 9 km.Nemci se rozhodli,ze zustanou u keleru,tak jsme vyjeli jen se dvema lodemi Moravaku.Bohuzel jak to byva v krasnem pocasi a bez driftu,tak to bylo uplne fiasko.Po nekonecnem hledani ryb se podarila aspon tato 78cm jednoskvrnka

    #116432
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Projeli jsme vsechna znama a nekdy I neznama mista jak na severu tak I na zapade od ostrovu,ale na poradne ryby jsme nenarazili.Na halibuta se mym spolujezcum nechtelo,tak nakonec jsme se vratili asi po 4 hodinach na vychozi postaveni.Nastesti se tam keleri zase vratili,takze uz v prvnim driftu byly zabery.Ja jsem mel hned tri kousky najednou a tedy mel jsem co tahat.Nejmensi z nich mel 80cm

    #116433
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Docela v pohode jsem je dostal do lode a pak jedno selficko a znovu nahodit

    #116434
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Za hodinku byla plna bedna krasnych keleru,neuspech na Melsteinu byl zapomenut a ja jsem se rozjel domu.Chlapi jeste chytaji,protoze po trech dnech se poprve dostali do ryb,tak toho chteji vyuzit

    #116435
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Od ostatnich partii foto nemam,protoze po mem prijezdu uz vsichni spali.Takze kdyz stihnu rano neco vysbirat,tak to hned vyhodim na svetlo bozi

    #116442
    Sten76
    Účastník
    (208 odpovědí)

    To: JAKABO

    Tak už se nám to krátí 🙂 zítra ráno jedu pro Forda

    #116450
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nasbiral jsem nejake foto ze vcera.Po uspesnem lovu si kazdy zaslouzi relax.A takto vypada ubytovani a oddych nemecko-rakouskych duchodcu s detmi

    #116451
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A tady je ubytovna pro ceske duchodce:-D

    #116452
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Jeste jeden kelirek v neznych rukach lovkyne ze vcerejsiho rana

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,261. až 1,275. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...