Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,231. až 1,245. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #116223
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    deda napsal:

    Už je to téměř tady-v sobotu vyrážíme,těšíme se na Bakkan,na dědy a máme trochu trému z Norků z celé Evropy.To tam ještě nebylo. Z.

    Zadna trema neni potrebna.Vsechno jsou to spravni Norci a velmi pratelsti.Ja jeste oprasuji aspon tu troche nemciny .

    Dnes je znovu predpoved dost nelichotiva.Jeste asi 2 hodinky a pak zase sup do fjordu.

    #116248
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    deda napsal: Už je to téměř tady-v sobotu vyrážíme,těšíme se na Bakkan,na dědy a máme trochu trému z Norků z celé Evropy.To tam ještě nebylo. Z.

    Zdravím celú partiu a želám dobrý vietor. Nepochybujem, že im všetkým ukážete, že je stále sa v niečom zlepšovať.:-D:-D

    #116263
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    :-)a šup k majáku…tam byly,jsou a budou..:-D

    a u vrtulí..!

    #116283
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    respirtep napsal:

    a šup k majáku…tam byly,jsou a budou..

    a u vrtulí..!

    Respi v tomto severnim vetru okolo 6-7m/s se ani k majaku nejezdi.Je tam drift okolo3km/h a to je v podstate velmi tezko chytatelne.

    Takze se kazdy snazi schovat a vetsinou se jezdi pred vyjezdem z pristavu,kde jsou mensi vlny,nebo zoo a az za most Valsetfjordem az k Valsoy a Madsoy.

    #116284
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Uz v poledne byla vetsina lodi nazpet v pristavu a jak si opakuju nemcinu tak slova Stark Wind asi nezapomenu.Nasim Bavorsko-rakouskym sousedum jsem musel pripomenout aby si trosku natahli mirku na ryby,ale i v tomto pocasi se dovezlo nekolik 80-tek dorsu.

    #116285
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zaujal mne tento stroj na skrabani keleru a polaku.Ale asi bych takovou zatez nevozil

    #116286
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nejlepe pochodila parta Skinyho.Dors mel 108cm a 14 kg

    #116287
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A nakonec dalsi rakousko-nemecka lod privezla od Valsoyi tohoto pekneho halika 125 cm a temer 22 kg.Radost velika a vsichni se s nim fotili

    #116288
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A tu je stastny lovec,ktery jako by jeste stale neveril,co se mu podarilo

    #116290
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Rano spime,protoze v 9-ce se nejezdi,ale odpoledne se zacne vycasovat.Takze zitrejsi zpravy budou opet v obvyklem case po pulnoci:-D

    Abych nezapomel na nocni jezdce z Moravy,kteri se vratili ve zdravi v 5 hodin,prave kdyz ostatni vyjizdeli.Zatim se jim nepodarilo narazit na hejno tak sbiraji sily na zitrek.

    #116297
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Predpoved se nam zmenila k lepsimu,takze vyspavani nebude.Mam nakomplet plny kemp,takze zadne nove prijezdy nebudou a doufam,ze i ja se dostanu na vodu.Hurraaaa

    Po dnesnich krasnych ulovcich je predpoklad,ze rybky budou kousat I zitra

    #116328
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Jeste mne poprosili nemecti sousedi,ktere jsem naucil sledovat vlakna na RN,abych zverejnil celou posadku lodi,ktera privezla posledniho halibuta,tak jim to rad splnim.

    #116329
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Stari pani z Ambassaden vcera prijeli pozdeji nez ostatni.Probijeli se vlnami a vetrem ze ZOO trosku dele a ani se nepochlubili ze se jim podaril 6kg morsky das

    #116331
    sadro
    Člen
    (1 odpovědí)

    aho dedo posli mi kontakt na teba tu je karol z pezinka dik

    #116336
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    sadro napsal:

    aho dedo posli mi kontakt na teba tu je karol z pezinka dik

    Prave se stalo.Mas to na SZ

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,231. až 1,245. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...