Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,186. až 1,200. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #115973
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dle naradi vidite,ze dostat se pod 50m bylo memu spolujezdci dost obtizne.Ale narazili jsme na hejno keleru a….

    #115974
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    …..vsechny zabery vetsich ryb skoncily asi 30m pod lodi,kde se mu vsechny kelery vyrizly.Uz jsem to nevydrzel a nahodil jsem si i ja a jizda byla dokonala.Temer napevno utahnuta brzda na multaku pustila po zaberu mozna i 20m.Keler 109 cm

    #115975
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Pak nastala doba obedu a druha lod se vydala ke brehu.Ja jsem domaci klobasou premluvil sveho spolujezdce aby dnes vydrzel na studene strave a vyplatilo se.Zkouseli jsme vlacit a protoze nemel vlasni prut,tak jsem mu pujcil novou hracku od Sima a s uzkosti jsem sledoval jak drzi opacne navijak a naviji tak,ze odmontoval klicku.Nastesti mel na udici jen mensiho polaka.Ja jsem pouzil svuj stary prut s dosluhujicim navijakem a 0,31 silonem.Kdyz prisel razantni zaber,tak jsem se jen v duchu modlil aby navijak jeste aspon jeden boj vydrzel.

    #115976
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Presto,ze ryby zacinaly byt velmi aktivni,museli jsme se vratit,protoze muj spolujezdec mel klice od domu a jeho spolubyvajici se tam nemohli dostat.Trosku mne to mrzelo,ale prani klienta je svate,tak jsme dochytali:-(:-(

    #115977
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra nas ceka krasne pocasi a uvidime jak se bude darit

    #115989
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    No promo na videoklip mame a kluci by mi mohli aspon poslat text abych je privital jejich pisnickou

    Mam takove tuseni,ze to bude paradni jizda

    To bude jízda, to si piš 🙂 příští týden si švihneme Soroy a pak už budeme netrpělivě čekat na 21.8.2015 😎

    #116025
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    😀 hezkej halik..kde to bylo..??:-|8-)

    #116046
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    hikor napsal:

    dedo145 napsal:

    No promo na videoklip mame a kluci by mi mohli aspon poslat text abych je privital jejich pisnickou

    Mam takove tuseni,ze to bude paradni jizda

    To bude jízda, to si piš příští týden si švihneme Soroy a pak už budeme netrpělivě čekat na 21.8.2015

    Tak si nacvicte Happy birthday .Mnoho let jsem nemohl oslavovat narozeniny na vyroci vstupu vojsk WS aby to nekdo nepovazoval za provokaci,tak ted si to uzivam:-D:-D

    #116047
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    respirtep napsal:

    hezkej halik..kde to bylo..??

    Na melcinach nad Husoyou

    #116049
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nedavno se k nam nastehovala partie z Rakouska a Nemecka.Pouzivaji vlajku,ktera ve me vzbuzuje nejake smisene pocity.Mame mezi nami nejakeho znalce,ktery mi osvetli co je to za praaapor?

    #116050
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Uzasne pocasi,2-ka vitr s mirnym driftem.Vyjel jsem jen na tri hodinky opet pokouset mniky.Mimo 4 brosem vsak nic jineho v rozmezi 100 – 300m nezautocilo na me nastrahy.Kdyby tu byli pavouci,tak mam na udici pavucinu.Trochu jsem si na lodi I pospal a vzbudil mne pronikavy hlas vetrelce

    #116051
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Jeho smutny pohled do bedny znamena: brosmy nezeru:-(

    #116052
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes ryby vyvijely minimalni aktivitu.Asi nas nechtely rusit v uzivani si krasneho letniho dne.Benesovaci po dlouhem krouzeni po plotnach zkusili taky mnicky

    #116053
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nakonec se prece jen na jednom miste objevili kelirci

    #116054
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Myslim,ze zitra to bude omnoho lepsi.Pri 3m/s vetru uz bude solidni drift a ryby se snad vzpamatuji z nahleho prechodu ze zimy do leta.

    Na zaver jeste neco na tapetu do loznice

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,186. až 1,200. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...