Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 931. až 945. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #112389
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dneska rano jsme se rozloucili s Jindrou a jeho velkou partou.Jeste pred odjezdem jsem dostal posledni foto od jeho posadek a Linde to tam moooc slusi a je videt,ze s chlapama dokazala drzet krok

    #112390
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Pred odjezdem jeste jedna spolecna fotka a pak kolona vyjela smer CR

    #112391
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dneska se Zbynkovi a jeho parte nepodarilo dostat na hejna a v silnem vetru to zabalili.Plzenaci vsak odolali a u Assenu si pekne zachytali

    #112392
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vypada to ze meli krasne pocasi,ale slunicko vysvitlo jenom rano a postupne se vitr dostal na 7m/s takze cesta nazpet od Assenu proti vetru od pevniny nebyla zrovna jednoducha.Ale zachytali si perfektne

    #112395
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes brali hlavne dorsi,ale I v driftu okolo 4km/h se podaril I nejaky polacek.Kluci se vratili uplne promoceni,protoze bocni vitr jim foukal vodni trist z jizdy proti vlnam primo do lodi

    #112396
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra nas ceka obdobne pocasi s vetrem 6-7 m/s ale okolo brehu a ve fjordech se snad bude dat chytat a ja uz nemuzu vydrzet,kdy vyzkousim nove HRACKY.Dnes to jeste neslo,protoze mimo odjezdu jsem mel I prijezdy .Kodl se byl s chlapci jen rozchytat a pak zahajili aklimatizacni posezeni a vidim,ze se jeste u nich sviti.

    #112397
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A huraaaa konecne jsem vyhral boj s pocitacovymi viry a blokovanim nekterych stranek a dostal jsem se na svuj ucet v googlu.Takze uz funguje I Youtube a tak to hned vyzkousime.Bohuzel z vyse uvedenych duvodu je toto kratke video uz temer 3 tydny stare.Ale pokud projde,tak uz by mely byt videa pravidelne na tomto vlaknu

    [yt=vbPXDbvJA1Y&feature=yt]vbPXDbvJA1Y&feature[/yt]

    #112398
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    respirtep napsal:

    co ta webka..? asi dosloužila..

    Respi pracuje se na tom,ale asi to chvilku potrva

    #112402
    Sim
    Správce
    (11309 odpovědí)

    Rockeři vyrazili na půlnoční lov a chtějí vydržet až do oběda. Jsem zvědav, jestli to zvládnou… :-?:-S

    #112416
    Roker
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Tak jsme zpátky na baráku,sotva lezem,ale dali jsme to a myslím,že úspěšně ,něco v rychlosti dám a jdu si konečně lehnout,byl to masakr a parťáci z Dolní Lhoty taky dobře zabrali, a Dušan perlil.

    V 23 oo jsme vstali a v 00 00 jsme byli na vodě až do 06h, nemohli jsme zůstat déle, protože nám změnili předpověď.

    #112418
    nahum
    Účastník
    (18 odpovědí)

    Tak to máme za 620 😛 (hodin) 😀

    #112419
    Roker
    Účastník
    (312 odpovědí)

    #112421
    Roker
    Účastník
    (312 odpovědí)

    #112422
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Kuokal jsem na staré příspěvky z Bakanu a letos se mi zdá,že se chytá daleko víc polaků ,nebo se mi to jenom zdá?

    #112423
    Roker
    Účastník
    (312 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 931. až 945. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...