Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #109664
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Ahoj Dědo, zjisti prosím, kde se kupují povolenky na jezera a kolik to stojí, díky.

    #109675
    kodl1
    Účastník
    (225 odpovědí)

    Zdarvím na Bakkan.

    Tak už odpočítávám několik dní do odjezdu.

    Odjezd 1. 6.

    #109678
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Sim napsal:

    Ahoj Dědo, zjisti prosím, kde se kupují povolenky na jezera a kolik to stojí, díky.

    My sme v minulosti kupovali povolenky na pumpe v Botngarde. Tam nám ukázali mapu a na nej sme vybrali jazero kde chceme chytať a podľa toho nám povedali cenu. Kupovali sme si denné lístky a dátum sa zapisoval po príchode k jazeru.

    #109689
    seneb.7
    Účastník
    (13 odpovědí)

    Zdarec vespolek, jsme v poho doma .Jdu spááááát ))))))))

    😀

    #109693
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    :-)Peručáci jsou doma..tak fajn..pokecáme o Bakkanu.8-)

    #109713
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    lacoh napsal:

    Sim napsal:

    Ahoj Dědo, zjisti prosím, kde se kupují povolenky na jezera a kolik to stojí, díky.

    My sme v minulosti kupovali povolenky na pumpe v Botngarde. Tam nám ukázali mapu a na nej sme vybrali jazero kde chceme chytať a podľa toho nám povedali cenu. Kupovali sme si denné lístky a dátum sa zapisoval po príchode k jazeru.

    A cena?

    #109717
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Sim napsal:

    Ahoj Dědo, zjisti prosím, kde se kupují povolenky na jezera a kolik to stojí, díky.

    Proverim,zaslu info.

    #109718
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vcera mi cely den prijizdeli hoste a tak jsem venoval vetsinu casu odevzdavani lodi a poucovani posadek.Cely den huste prselo/chvilemi az 5mm/hod takze z novych lovcu vyjeli jen ti nedockavi a po hodince se vraceli s prazdnymi bednami a s tvaremi vymasirovanymi jarnim hustym destem.Vecer se pocasi umoudrilo,ale nikomu uz se vyjet nechtelo.Takze prvni den za dobu meho pobytu bez ryby a bez fotky.

    Druzina polska zatim neboduje vubec a krome zachranne akce,kterou jsem vcera podniknul po tom co se jim na kutru podarilo zalomit klic a zustali ukotveni asi 10m od skal,kam je hnal drift,neukazali nic zajimaveho.

    #109719
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes od rana zase huste prsi a vsichni jsou doma.Po poledni se ma pocasi trochu umoudrit,tak asi po delsi dobe vyjedu na ryby i ja stara husa, s nekolika housaty za sebou.Drzte nam palce a vecer se ozvu

    #109720
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Sim napsal: lacoh napsal:

    Sim napsal:

    A cena?

    Bolo to pred niekoľkými rokmi a cenu si nikto nepamätá, len že to nebolo veľa. Ak majú podobný trend ako u nás, tak cena už bude aj tak iná.:-D

    #109721
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ted bych tady potreboval Dorsaka aby mi pomohl najit ty nejlepsi mista.Na lodi jezdim sam a to neni zrovna to prave orechove.

    A taky Halibutaka,ktery najde polaka I tam kde by jej nikdo necekal

    #109723
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Ted bych tady potreboval Dorsaka aby mi pomohl najit ty nejlepsi mista.Na lodi jezdim sam a to neni zrovna to prave orechove.

    A taky Halibutaka,ktery najde polaka I tam kde by jej nikdo necekal

    Však Ty si určitě poradíš, na ryby máš čich a určitě je najdeš. Ať to láme klacky 😎

    #109726
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Tož su tady. Neboj, za pár dní přijedeme na kávičku s Nakim a Pandionem a s námi Aniversario 175 Grand Reserva.

    #109727
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    A co já, parťáku? Na mě se.eš???

    #109728
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    Tož su tady. Neboj, za pár dní přijedeme na kávičku s Nakim a Pandionem a s námi Aniversario 175 Grand Reserva.

    Jen doufam,ze Gran Reserva je dobre zaplombovana,aby se cestou nerozlila.A Pandion at mi doveze aspon jednu skopovou klobasku abych zjistil jestli jsou jeste tak dobre jako ty ze Spalova:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...