Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #109389
    seneb.7
    Účastník
    (13 odpovědí)

    aaaaaaaa ještě jednou

    #109390
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    seneb.7 napsal:

    Dnešní pochmurný neuspěšný den,se nám podařil zakončit slušnými úlovky..Mladej Beny urval tresku 103cm a 9kilo..A zejtra jedeme dál…Zdar všem Peručáci….

    Parada.Dnes Perucaci jedini vydrzeli v te psote nejdele ze vsech a vidim,ze se jim zadarilo.Jeste ve 20,30 jsem dokoncoval praci v pristavu a oni byli stale na vode.Zitra nas ceka vitr 5-6m/s a doufam,ze to nikoho nezastavi,kdyz do toho bude svitit slunicko

    #109391
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Jeste jedna fotecka ze vcerejska od presovske squadry a pak se povenujeme dnesnimu uprsenemu a ufoukanemu dni

    #109392
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Chlapci od Macochy to od rana rozjeli ve velkem stylu a ted nevim jestli byl rozostreny fotak nebo zrak:-D:-D

    #109393
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Kdyz jsem rano prisel na navstevu tak jsem dostal vybrat.Hadejte cemu jsem dal prednost?

    #109394
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ale chlapci se nedali na spatne chodnicky a prece i do husteho deste vyjeli

    #109395
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Spatne pocasi jeste neznamena,ze se neda najit hejno ryb

    #109396
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A mezi temi kelirky se naslo i neco mnohem zajimavejsiho.Jen doporucuji priste nefotit proti svetlu8-)8-)

    Oba halici zabrali soucasne a jeden mel 10,5 kg a druhy 8,5 kg

    #109397
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Chlapci presovcania vyjeli taky jen na kratkou dobu ,protoze husty dest a narazovy vitr byl velmi neprijemny.Mimo par obecnacek se Joskovi podaril halik na pilkr na cca 80m hloubce

    #109398
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vychodnare se vratili asi po dvou hodinach s nekolika 90cm kelery a kdyz jsem se ptal proc tak brzy tak byli velmi tajnustkarsky.

    Az posleze jsem zjistil,ze jeden z nich dnes oslavuje 50-ku a museli si jeste pripravit proslov /prihovor/:-D:-D

    #109399
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Oslavenec byl velmi prekvapeny,jak se jim podarilo propasovat pres hranice a jeste bez jeho vedomi tak obrovsky dort

    #109400
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A tu je cela vychodnarska partia.Vsichni vime,ze rybareni v Norsku neni jenom o lovu,ale ze se tu schazi lidi,kteri si rozumeji a i kdyz jsou mnohokrat z uplne odlisneho prostredi z jinych socialnich skupin tak tu je to uplne jedno.Proste milujeme Norsko

    #109401
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes mi prijela dalsi parta z Bratislavy.Zitra nam hlasi slunecno a 5m/s vitr,takze vsichni budou na vode a tesim se na jejich ulovky

    #109402
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    🙂 super info…8-)8-)8-)

    #109403
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Díky Dědovi vidím, jak dobří lovci jsou kolem Vlada. Znám to jen z vyprávění a teď jsem to viděl naživo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...