Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #108687
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    Opravdu chválihodné reportáže,i fotky.To pak ty ryby naskáčou na háčky radostně,když vědí,že se budou hned fotit:-P:-D

    #108691
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    :-)to víte,koukne na vodu a ví co a jak:-D jo mořskej vlk..8-)

    #108760
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    :-)hezký večer..

    #108766
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (63 odpovědí)

    Zdravím, Děda na nové působiště a ostatně také i veškerou osádku. Je vidět, kdo umí umí, což je ve velké míře způsobeno darem, který hold každý nemá. Třeba se to taky naučím. Uvidíme…8-O

    #108769
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    To all : Diky za slova chvaly.Samozrejme potesi,ale i zavazuje.Dnesni report bude slabsi,ale co naplat,neni kazdy den posviceni.Zacneme jeste vcerejsim kratkym videem.Jak rikaji kluci hitransky,salatovky byly taky na programu.

    Jak minule napsal Sim o audiu,tak jen muzu potvrdit,ze tvrdi raperi jsou asi vice chraneni,tak jsem ozvucil nahravku original brazilskou sambou:-D:-D[yt=bMxBFv77kyY&feature=yt]bMxBFv77kyY&feature[/yt]

    #108771
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Ahoj Dědku, koukám, že udeřila tvoje hodina. :-P:-P Že budeš Kulíkovi fušovat do salátovejch Kelerů, bych nečekal. :-D:-D:-D

    #108777
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    Ahoj Dědku, koukám, že udeřila tvoje hodina. Že budeš Kulíkovi fušovat do salátovejch Kelerů, bych nečekal.

    Presne to jsem mel na mysli,ale myslel jsem,ze se ozve Kulik:-D:-D

    #108778
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes bylo neskutecne pocasi.Pravy norsky Jadran,hladina jak zrcadlo a slunicko peklo jako peklo.Ryby se asi dohodly,ze kdyz si budeme uzivat nadherne pohody na vode,tak nas nebudou rusit.Aktivita byla mizerna a prichazely jen sporadicke zabery.

    #108779
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Konecne i Otovi zabrala ryba.Uz od vcerejska byl bez zaberu a tak jak to na lodi byva,ze ostatni chytaji a jednomu se to stesticko vyhyba

    #108780
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    nebyl to zadny mamut…

    #108781
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    …ale krasne vybarvena obecnacka

    #108782
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dokonce ani salatovky se nedostavily na hranu,takze dnesni vylet byl sice krasny,ale co se tyka ryb ,tak dost slaby.Zitra ma foukat nejaka 5-ka tak verim,ze to bude lepsi a chlapi se rozlouci s Bakkanem jeste nejakou peknou rybou.

    #108783
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Pozdeji odpoledne uz se trosku rozfoukalo,ale aktivita ryb zustala stale velmi slaba.Aspon pro potechu oka jedna krasna rybka

    #108784
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Prisel i dalsi halibut,ale 65 cm lovce nenechalo chladnym a dal mu svobodu.Na zaver jeste jeden dorsik a doufejme,ze za pusteni halibuta budou chlapci odmeneni nejakou velkou rybou

    #108785
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    DOSKY napsal:

    Ahoj Dědku, koukám, že udeřila tvoje hodina. Že budeš Kulíkovi fušovat do salátovejch Kelerů, bych nečekal.

    Presne to jsem mel na mysli,ale myslel jsem,ze se ozve Kulik

    Jen se neboj, on se ozve. :-P:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...