Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #108630
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Pri zdolavani se okolo motali dalsi dva kusy,ktere jsme videli pod lodi

    #108631
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Halik nebyl veliky,ale protoze to byl Honzuv prvni,tak radost byla velika

    #108632
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zkusili jsme jeste dva drifty na stejnem miste,ale zdolavani bratra asi ostatni sourozence vyplasilo a dalsi zaber neprisel.Protoze se blizila druha hodina,tak jsme jeli zase vyzkouset hlubsi vodu a najit nejake kelery.Vcelku se nam zadarilo a chlapi naplnili zustavajici misto v bednach kelery od 50 do 70 cm.Na jedne hrane se jeste postestil pekny okonik

    #108633
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Takze prvni vyjezd na Melstein hodnotim velice kladne a verim ze je tu potencial k uloveni trofejnich ryb.Po ceste nazpet jsme jeste chvilku povlacili a mimo nekolika konzumnich dorsu prisla I pekna polka.Moji spolujezdci byli spokojeni a jeste ted filetuji:-D:-D

    #108634
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dalsi lovci se snazili okolo majaku a vedlo se jim stridave oblacno.Ale pekne kousky taky dostali

    #108635
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Bohuzel se darilo jen jedne lodi .

    #108636
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Takze misto planovaneho zateplovani rybarskeho skladu se zitra znovu rozjedu na more,ale tentokrat s druhou partou.Doufam,ze se nam bude darit aspon tak jako dnes a stavy se vyrovnaji

    #108637
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A vyrovnavat tedy maji co8-)

    #108638
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Dedo 145: Petře,jsem rád, že jsi opět na severu a ještě víc jsem rád za Tvé reporty, které jsou moc fajn a ještě víc umocní touhu už být také na moři. Díky a měj se.:-?

    #108641
    Bob-Marley
    Účastník
    (48 odpovědí)

    Super reporty a pěkné ryby !! Fakt paráda!!

    #108645
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Takto mají vypadat reporty prostě paráda….Ráno človíček vstane otevře počítač a hned je celý den v Norsku.Díky kluci děláte nám radost….

    #108647
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Jak jsem progozoval tak to vyšlo. Dědo prostudoval mapy, nyní zkouší (ověřuje)známá místa včetně nástrah a výsledek se dostavil. Prostě umí číst jak se říká vodu. Jak je vidět ryby ve středním Norsku se nalézají jen jde o to využít zkušeností znalých Norků. Mám za to, že by si kempy mohly Děda půjčovat (je to asi utopie) – mám na mysli měl by pendlovat a sestavit (vyznačit) na mořských mapách TOP místa.

    #108648
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    jigin1 napsal:

    Takto mají vypadat reporty prostě paráda….Ráno človíček vstane otevře počítač a hned je celý den v Norsku.Díky kluci děláte nám radost….

    Pavle ty jsi to tak krásně napsal, že já už nemám co dodat. Prostě to tak je. Díky Dědo, tvoje reporty, to je jedinný lék na náš absťák!

    #108662
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    No a mě nikdo nepochválí!:-x

    #108667
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    sroubek282 napsal: Dedo 145, super práce!!!

    Pripájam sa ku gratuláciám, len tak ďalej. Ľutujem, že tento rok sa tam nedostaneme. Už sa tešíme na nasledujúci rok, teraz Soroya za 24. 😎

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...