Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #108359
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    TO Došky: Moc se nerozptyluj, víš že máš hodně práce, za chvíli jsme tam a chudák Jířan to všechno nestíhá 🙂

    #108360
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    TO Došky: Moc se nerozptyluj, víš že máš hodně práce, za chvíli jsme tam a chudák Jířan to všechno nestíhá 🙂

    Tím chceš říci, že se nemám rozptylovat čtením cizích vláken? :-):-)

    #108365
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    No zkrátil bych to tak, že se nemáš rozptylovat čtením :)))))

    #108407
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    🙁

    #108409
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Teď jsem mluvil s Dědkem a je už na norském území a míří na Bakkan, pokud to dobře půjde, tak večer bude na místě. Počítám, že po ránu by se mohl ozvat.

    #108419
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Dedo 145 právě příždí do finále. Cesta na Bakkan naprosto hladká, bez jakýkoliv komplikací. Nebýt trajektu, dal by to prý na jeden zátah.

    Máme se těšit na famozní reporty, prokládané neskutečným množství fotodokumentace a on-line reportáže.

    Tak uvidíme…..

    #108420
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Tak tak předsedo, jak u rumiku slíbil, tak bude. Už se těším.

    #108431
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    Dedo 145 právě příždí do finále. Cesta na Bakkan naprosto hladká, bez jakýkoliv komplikací. Nebýt trajektu, dal by to prý na jeden zátah.

    Máme se těšit na famozní reporty, prokládané neskutečným množství fotodokumentace a on-line reportáže.

    Tak uvidíme…..

    Vítej v klubu Dedo 145, hodně štěstí…8-)8-)8-)8-)

    #108432
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    😀 Kde budeš dědku(Peťo) u Bena mít bejvák.??:-| možná jak je webka:-D abys viděl na flotilu8-)

    #108433
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    :-):-):-)už jsi tam? právě se tam maká..

    #108438
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    Dedo 145 právě příždí do finále. Cesta na Bakkan naprosto hladká, bez jakýkoliv komplikací. Nebýt trajektu, dal by to prý na jeden zátah.

    Máme se těšit na famozní reporty, prokládané neskutečným množství fotodokumentace a on-line reportáže.

    Tak uvidíme…..

    Skoro jsi to trefil.Z trajektu v Trelleborgu jsem vypadnul v pul osme rano a v pul osme vecer jsem nasedal na trajekt ve Valsetu.Takze podle pocitace v aute jsem udelal 1135km za 12.2hodiny.Cekalo mne vrele uvitani a pomalu se seznamuji s osazenstvem.Jenze chlapi nejak nejsou pri sile a sli uz spat.

    Zacatek uplne klasicky.Jeste jsem nevysednul z auta a uz se resil zaoxydovany echolot a vecer jsme posedeli nad mapami.Pred chvili jsem roznesl predpovedi a myslim,ze si asi pujdu lehnout.Slibena zpravicka o stavu ryb bude asi az v nedeli,protoze zitra to fuci od 11m/s az po 17m/s

    #108445
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Tak vítej Dědku a ať se daří.

    #108446
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Ahoj,

    jsem rád, že jsi měl pohodovou cestu. Teď to začne!

    #108447
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Je tam krásně, doufám, že nám to sprostředkuješ, jako bysme tam byli s Tebou.

    #108449
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Dedo145

    Přeji úspěšnou sezonu jak Tobě, tak všem kdo na Bakkan přijedou. S Tebou to budou mít dost jednodušší 😎

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...