Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,551. až 2,565. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #122669
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    007krivanek napsal:

    To je hezké , za jak dlouho jsi to zatavil ? a co je to za vakuovačku ? Vypadá to jako od profesionála. Tuším Pafka po tomto slídí. Jestli máš ještě nějaké ryby, nahraj nám malé video, jak to děláš, jak je to jednoduché. Prosím. Zajímá to tu hodně lidí. A mne samotného taky. A jaké fólie ? Klidně odpověz, až se vrátíš domů, vybalíš. Založ nové vlákno. Hlavně nezapomeň na video. Přes zimu budeme alespoň z něčeho brát inspiraci.

    takhle vakuuju už 2 roky,nic nového pod norským sluncem..8-) 😎 a vlákno již založeno:-D

    #122670
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    respirtep napsal:

    007krivanek napsal:

    To je hezké , za jak dlouho jsi to zatavil ? a co je to za vakuovačku ? Vypadá to jako od profesionála. Tuším Pafka po tomto slídí. Jestli máš ještě nějaké ryby, nahraj nám malé video, jak to děláš, jak je to jednoduché. Prosím. Zajímá to tu hodně lidí. A mne samotného taky. A jaké fólie ? Klidně odpověz, až se vrátíš domů, vybalíš. Založ nové vlákno. Hlavně nezapomeň na video. Přes zimu budeme alespoň z něčeho brát inspiraci. takhle vakuuju už 2 roky,nic nového pod norským sluncem.. a vlákno již založeno

    Vím, že vlákno je již založeno.Vím, že jsi do něj již 3 x psal. Já vakuuji taky. A není to nic nového pod sluncem, jak píšeš. Jen jsem žádal o malé video při vakuaci ryb. Jak pro ostatní, tak pro mne. Jestli máš i ty video, tak ho klidně dej do této diskuse. : https://www.rybolovnorsko.cz/forum/index.php?sekce=vypis-tematu&id=2294&str=1. Asi tak. Jde jen o video a rozor pro a proti. VIDEO. Aby i ostatní, kteří o tom přemýšlí se mohli rozhodnout.Video tu prostě od Českých Norků není. A není to škoda ?

    #122682
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    boja napsal:

    pro respirter jsme na torfride je tu moc hezky Michale mam rezervu v reportech tak to musim zlepsit dnes jsme jedna lod vlaceli zkouseli polaky na melcinach směr husoja bez zaberu nechytili jsme nic nevadi uzili jsme si krásného dne v krasnem prostředí druha lod se věnovala mekrelam nachytala bednu Michale dej top mista kam na kelery,polaky,obecnacky vtoto obdobi mi pripada ze kromne makrel tu ostatní zastoueni není potkali jsma partu od Hradce Kralove moc se jim nedari jednak par dni nevijeli a makrel zadna slava dam par fotek zítra ma byt pekne počasí tak uvidime

    Nemej obavy,posilam ti par tipu :mame uz vsechno sbaleno,takze jen zpameti:

    Kelery – Storflua N 63 54 014 E 009 37 642 drift od way poitnu na jih

    Husoya N 63 51 088 E 009 28 717 na 180 m ve sloupci

    Polaky Asen 63 53 501 eE 009 39 455 a dalsi plotny 10-15m okolo

    Nejlepsi polakoviste je za Husoya fjordem doleva asi 3 km u trojnoheho majaku.Tam si souradnice nepamatuji.

    Na stejnem miste kdyz najedes na hloubku smerem na zapad se daji chytat obecnacky I kelery.

    Lovu zdar a drzim palce Dedo145

    #122691
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Díky Dědo, že jsi mě zastoupil. Lépe bych to nenapsal. Balíme kufry.

    #122695
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    sime a dedo145 diky za tip vyzkoušíme vecer zkusim dat info i video o vakuovacce to pro 0O7 krivanek

    #122719
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Dnes jsme byli na vode jen do 14h pak nas vyhnal dest a byla 7vitr projeli jsme mista doporucena ale ryby byly proti chytilijsme makreli a nejsou všude musí se hledat zítra a v nedeli nevyjedem ¨silny vitr dam par foto

    #122720
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    #122722
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    #122723
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    #122724
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    #122725
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    #122726
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    #122727
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    #122745
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Krásný balíčky, až se v zimě stavíš na kafe, tak mě dáš podrobnější info.

    #122761
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    dobra prijedu na pokec i s Jindrou jinak dnes se neda ani s chaty vylezt fuci a prsi zítra by mělo po 12 lip tak uvidime:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,551. až 2,565. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...