Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,521. až 2,535. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #122167
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    To Duke:tak koukám,že ses přeci jen dostal na vrchol:-D:-Dkrásné fotky a určitě i výhled…za 291 dní to doufám taky uvidím:-P:-P:-P

    #122243
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Je to zážitek, sice mě dneska bolí nohy, ale nelituju toho. Napráskal sem sem tam pře 300 fotek, protože tam nahoře jen člověk stojí s otevřenou pusou a fotí a fotí… Šíleně tam foukalo, jestli předpověď byla 8m/s, tak tam na vršku to muselo být aspoň 15m/s. Kolikrát se o ten větr mohl člověk “opřít”.

    #122247
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Předpověď ani dneska není dobrá, ale i tak to za chvilku půjdem zkusit před přístav. Bylo fajn pochytat ještě pár makrel. A pak už jen umýt loď, dolít benzín a začít balit, protože zítra odjezd směr domov. Dobré to zde bylo.

    #122277
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    Duke napsal:

    Je to zážitek, sice mě dneska bolí nohy, ale nelituju toho. Napráskal sem sem tam pře 300 fotek, protože tam nahoře jen člověk stojí s otevřenou pusou a fotí a fotí… Šíleně tam foukalo, jestli předpověď byla 8m/s, tak tam na vršku to muselo být aspoň 15m/s. Kolikrát se o ten větr mohl člověk “opřít”.

    tak to už tam nemusíme..:-D

    #122343
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Dnes se přítelkyně sekla, že musíme ještě naposledy na ryby, a to i kdyby se venku čerti ženili. Já měl v plánu zahálku a pomalé balení věcí. Nešlo s ní vydržet.

    #122345
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Fučelo jako prase a tak sem si i na Aluboatu nikam daleko netroufl. Naštěstí jsme hned před přístavem vlevo směrem k vrtulím potkali sousedy a dostali info, že i tady berou na cca 9-13m.

    #122347
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Né každý drift byl spečetěn úlovkem, ale když to přišlo, tak s takovou razancí, že se několik minut po úlovku musely rozmotávat návazce.

    #122349
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Bojovalo se do posledních sil, já jen vyhakoval…

    #122351
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Většinou bylo obsazeno i pět háčků.

    #122353
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Já měl navázán návazec Skin 3/0 a 80g pilkřík a neměl tolik záběrů jako přítelkyně na Makrelový návazec Strong, ale úlovky jsem měl větších rozměrů.

    #122354
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Přítelkyně si zde pobyt moc užila a k mému překvapení se těší na další rybářsko-poznávací výpravu.

    #122355
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Ze sedmi denního pobytu jsme byli 4x na vodě a s prázdnou domů nepojedeme. Každopádně nejúspěšnější jsme byli dnes.

    #122356
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Tímto se loučíme s Bakkanem, který mě nezklamal a přítelkyni hned napoprvé nadchnul. Určitě zde nejsme naposledy!

    Zde přikládám rozpis trajektů Brekstad – Vlaset, snad se bude někomu hodit. My jedem trajktem v 9 ráno. Tak zatím čau.

    #122372
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Duke: ja píšeš “já jen vyhakoval” .. to znám, taky jsem dělal svý přítulkyni servismana a vyhakoval makrely, hlavně, že to ty polovičky chápou a ještě je to baví!

    #122410
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    No tak přece, tímto posílám Ivči pochvalu, že tě dostala z baráku na vodu. Přeji klidnou cestu domů.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,521. až 2,535. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...