Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,371. až 2,385. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #121183
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ovsem kralem dnesniho lovu byl Cyril se svou metrovkou

    #121184
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra super pocasi,ale nevim kdy a kam vyjedeme,protoze party se vratily az po pulnoci z filetarny.Budu je cekat v osum v pristavu,ale mam dojem,ze zbytecne

    #121225
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Krasny den za nami.Slovenske posadky uz maji nachytano,takze dnes to bylo CHYT A PUST.I kdyz zitra bude celkem slusne pocasi,tak se rozhodli zkratit zajezd o den a rano preberu lode a rozloucim se s nimi.Stary vlk Hary byl dnes na Melsteinu,ale bez trofejky.Ostatni se venovali kelerum a makrelam.

    #121226
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Takze ja jsem mel dnes cas se venovat sobe a odpoledne jsem si vyjel na mnicka

    #121227
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ted uz nikdo nemuze rict,ze na Bakkanu nejsou velke mniky

    #121228
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Kdyz Benn slysel co se ulovilo,tak si nedal ujit prilezitost aby si neudelal spolecnou fotku.Mnicek mel 164cm a vazil 21kg

    #121229
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra dopoledne jeste slusne pocasi,ale pak se nam to ma docasne pokazit.Zkusim jeste rano vyrazit s novym Norkem na polaky a Hary si slibuje od Melsteinskych ploten nejakou trofejku.TAkze uvidime jak to dopadne

    #121230
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    😀 no ten se ti povedl.:-D velká gratulace ..8-)

    #121231
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Krásný konec sezóny. Gratuluji. Na jake to bylo hloubce?

    #121239
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Sim napsal:

    Krásný konec sezóny. Gratuluji. Na jake to bylo hloubce?

    Uz to fakt vypada na konec sezony,protoze od zitrka ma fucet nejaka desitka.Mnicek byl uloven na 60m hloubce za Asenem.Byl to boj,protoze nemusel prekonavat zmenu tlaku,tak jsem si to s tou tvoji Daiwickou krasne uzil.

    #121240
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Protoze za necely tyden odjizdim na Sulu,kde predpokladam podobne ulovky,tak jsem mnicka venoval Haryho posadce a ten se o nej zodpovedne postaral

    #121257
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Dědo pěkný mníček.

    Už jsem se trochu zformátoval a zkusil bych ten salát, co mi u tebe chutnal. Je tu někde na RN recept, nebo mi ho pošleš.

    díky

    #121275
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    zok napsal:

    Dědo pěkný mníček.

    Už jsem se trochu zformátoval a zkusil bych ten salát, co mi u tebe chutnal. Je tu někde na RN recept, nebo mi ho pošleš.

    díky

    To vis ze ti jej poslu .Mam jej ted nadelany z makrel a je to posusnanicko

    #121276
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes jsme se loucili se Slovenskou partou.Fisherman nb.1 byl Cyril se svou metrovkou

    #121277
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Kluciiiii diky za to ze jste a doufam,ze se brzy uvidime v Galante ci Trnave.Bohuzel Ivetka balila stravu,tak se pod Bakkan 2015 nedostala.Ale ja jsem se s ni rozloucil individualne:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,371. až 2,385. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...