Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,281. až 2,295. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #120855
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Konecne se vitr trochu uklidnil.Vyjely mi jenom dve lode.Po celodenni debordelizaci filetaren a mrazaku se asi za nimi vydam a chvilku si povlacim ,ci?

    #120872
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Krasne pocasi nam vydrzelo jenom chvilku a vecer se zase huste rozprselo.Nase nove posadky se dnes rozjezdily a privezly kopec makrel.Ja jsem chvilku zkousel kelery,ale po dvou driftech jsem to vzdal a protoze se blizila tma tak jsem si zajel na melcinu chytit veceri.Polaci taky moc aktivni nebyli,ale za pulhodinku jsem dva premluvil a utikal jsem do pristavu pred prichazejicim hustym destem.

    #120873
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra uz to bude lepsi i kdyz jeste bude dopoledne prset.Ale uz nam prichazi lepsi pocasi a pozitri by uz melo byt zase leto

    #120878
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Krasne pocasi nam vydrzelo jenom chvilku….za pulhodinku jsem dva premluvil…..

    Joooo Alabama craw. Koukam ze jim stale chutna…..Jsem zvedavy na zari jak to pujde. Pristi rok uvazuji o podzimu…

    #120880
    halibutak
    Účastník
    (276 odpovědí)

    Hyse napsal:

    dedo145 napsal:

    Krasne pocasi nam vydrzelo jenom chvilku….za pulhodinku jsem dva premluvil…..

    Joooo Alabama craw. Koukam ze jim stale chutna…..Jsem zvedavy na zari jak to pujde. Pristi rok uvazuji o podzimu…

    Bohužel zatím nedovolilo počasí tuto nebezpečnou zbraň nasadit, ale každou vteřinou čeká na svoje nasazení :-P:-P

    #120883
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Hektor zdravi BAKKAN a Dedu 145 (mimochodem peknej polak :-D) Domu jsme dorazili vcera po 18:00. Cesta byla o.k. Ted behem tydne nam jeste budou chodit fotky od naseho rejži a taky se budeme probirat temi svymi, tak obcas do vlakna neco vlozime 🙂 Za kluky jeste jednou díky, byla to paradni akce ktera v nas zanecha jeste dlouho vzpominku na konec srpna 2015

    #120884
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Pokud by jste měl někdo zájem o naši tvorbu, tak si ji můžete stáhnout na: http://www.hektor-rock.cz/MP3-Hektor/

    #120885
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Poslední návštěva Mazzyho ve filetárne s partou českých rybářů z Moravy

    #120886
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    …a ještě něco málo z posledního dne lovu Makrel…HEKTORI Milan a Láďa byli na rybách v Norsku poprvé a fishing si užívali..

    #120887
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    #120888
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    #120889
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    #120890
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    #120891
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    #120892
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Krásnej pohled na Bakkan v mrakách, paráda

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,281. až 2,295. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...