Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,966. až 1,980. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #119795
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nez jsem prijel k Zelenemu ostrovu a jedenkrat zkusil drift na hloubce,tak uz bylo skoro tma.Keleri na Storflua nebyli,tak jsem to stocil o 500m bliz k ostrovu,nasadil jsem fluo Hammera a na druhe nahozeni uz Daivicka zpivala

    #119796
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Prede mnou se odkryvaly nadherne pohledy…..

    #119797
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Tak jsem si to pri cigaretce uzival naplno.Fluo makalo super a za dva drifty jsem mel 3 polaky okolo 75 cm

    #119798
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Pak se mi ale nejak zamotala snura a proto jsem vzal nahradni prut na kterem jsem mel nasazeneho potrata:-D.Hned na prvni nahozeni jsem pocitil silny atak,ale ryba nedobrala.Popustil jsem nastrahu niz a na prvni potahnuti tam byl polak 80cm.Jake vsak bylo moje prekvapeni,kdyz jsem zjistil,na co jsem polaka chytil.Hyse muze podat zlepsovak a hog brush zacit vyrabet ve zkracene verzi

    #119799
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Protoze jsem si nevzal bryle,tak snaha o nasazeni nove nastrahy by potme byla asi marna.Pomalu jsem se vracel do pristavu a za tu hodinku a pul jsem dostal zase tolik energie,ze se mi vubec nechce spat

    #119820
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra maji asi padat teplotni rekordy.Hlasenych az 25 stupnu,ale pri vetru okolo 8m/s.Takze se asi budeme opalovat a ryby si od nas oddychnou

    #119914
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Kdo si rano privstane,muze se potesit z tohoto krasneho parecku,ktery se pase 20m od chaty.Ale dnes uz je to minulost,protoze Benn pokosil travu:-(

    #119915
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Smutne odpocivajici lode na klidne vode pristavu jsou znamenim,ze za hrazi fuci osmicka.

    #119917
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Kdyz se slunicko schylovalo k obzoru,tak jsem to uz nevydrzel a vyjel I do osmicky.Vlny se vubec u brehu netvorily,protoze foukal vitr od pevniny.Pri vzdalovani se od brehu vsak drift primo umerne zesiloval

    #119918
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vitr byl teply a kombinezu bych asi nesnesl.Prijel jsem k majaku u vjezdu do ZOO a se 150g pilkrem zkusil stesti.Uzinu k protejsimu majacku jsem proletel asi za 5 minut a bez zaberu.Na druhy drift jsem si najel na melcinu blize k pristavu a asi na 20m hloubce prisla rana do pilkru a nejaky zatoulany polak se nade mnou slitoval.

    #119919
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Usoudil jsem,ze to je ma odmena za snahu v osmicce vetru a spokojene jsem se vratil do klidnych vod pristavu.Dvacetiminutovy vyjezd mi pripravil dobrou veceri a super pocit z kratke jizdy.Slunicko se nestihlo ani schovat za obzor a byl jsem nazpet

    #119920
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra je bohuzel stejna situace,takze asi nikdo nevyjede.Ale mozna zkusim objet fjordem Valsoyu a pak se necham zdriftovat k Zelenemu ostrovu mezi podvodnimi skalami.Ale to bych musel jet v kombineze,protoze cesta nazpet bude pekelne mokra.A ve 25 stupnich to bude sauna

    #119932
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Venku je 25 stupnu a funi poctiva osmicka a v narazech I vice.Projel jsem si kartu na fotaku a jeste jsem tam objevil jedno vcelku dobre videjko.Lady Gaga urcite netusila jak jeji POKER FACE na Jamala zapasuje:-D:-D

    [yt=pO6tDsCJkf8&feature=yt]pO6tDsCJkf8&feature[/yt]

    #119962
    mikefo
    Účastník
    (6 odpovědí)

    DEDO, tady máš jedno video!

    8-)[yt=QsuAP9TyT8Q=yt]QsuAP9TyT8Q[/yt]

    #119980
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Diky Mike je to moooc pekne.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,966. až 1,980. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...