Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,936. až 1,950. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #119698
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Bylo to prijemne prekvapeni,ze hned na prvnim driftu se mi podarilo makrely najit

    #119699
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ale selficka s makrelami radsi nedelejte,protoze jsem byl zaplacany od krve az po usi:-D

    #119700
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Okolo nas se honily bourky a vitr silil a chvilkami dosahoval 8m/s.Hustemu desti jsem se snazil vzdy vyhnout a vzdy jsem vyjizdel na kraj lokalnich bourek a tak jsme zbizka sledovali jak lijak bicuje hladinu par metru od nas

    #119701
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ale I manevrovani mezi bourkami ma sve meze.Kdyz se po chvili klidnejsiho vetru zacaly spojovat tri lokalky,tak jsme to radsi otocili

    #119702
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ale s vysledkem trojhodinove jizdy mezi mraky jsme mohli byt spokojeni.Ja jsem si vzal 10 makrelek na zkousku na salat a jak dobre pocitam tak na fotce jich zbylo jeste 40.Takze jsme jich ve dvojici za tech par driftu privezli pres 50.To je mooooc dobre znameni pro nove lovce.Asi s makrelami nebude problem.

    #119703
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Takze jak jste videli makrelari uz budou mit vystarano.Zitra bude uz slusne dopoledni pocasi do 5-ky vetru a odpoledne se uz opet zmeni na letni.Podle vseho mne cekaji dva vyjezdy.Rano se dvema starsimi nemeckymi pary a asi to bude o makrelach/ale maji elektriky,takze mozna zabrousime I na kelery/ a odpoledne s nemeckymi mladiky kteri chteji vyzkouset polaky

    #119704
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Dedo 145: Zde ukazuje všem správcům nebo delegátům a nebo těm lidičkám, kteří se mají starat o své klienty jak by se to mělo dělat a proto mu musím veřejně poděkovat a popřát , jemu, aby v tom vydržel a všem ostatním, aby se nad sebou zamysleli a vzali si příklad.:-|

    #119706
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Kuliku on má Dedo 145 jednu velkou přednost – je to pan rybář s ochotou poradit a pomoci. Také to však vyžaduje čas. Zejména pro nováčky je to výhra v loterii. Je to něco podobného, když vím, že mám hosta např. na srnce. Také si ho předem obeznám. Jak je vidět velmi rychle se na jiné lokalitě zorientoval – umí číst jak se říká vodu atd.

    #119707
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    …musím říct, že dedu 145 jsem viděl osobně pouze jednou a to letos ve Spálově, ale musím říct, že od té doby co čtu jeho reporty, tak je mi jako člověk velmi blízký ( třeba jako Kulík, Solny,Hrůša, Míra St. a pár dalších) Doufám, že budu mít příští rok příležitost s ním nejen o rybách pokecat..

    Všechna čest a klobouk dolů…

    #119717
    Slava71
    Účastník
    (38 odpovědí)

    kim napsal:

    Kuliku on má Dedo 145 jednu velkou přednost – je to pan rybář s ochotou poradit a pomoci. Také to však vyžaduje čas. Zejména pro nováčky je to výhra v loterii. Je to něco podobného, když vím, že mám hosta např. na srnce. Také si ho předem obeznám. Jak je vidět velmi rychle se na jiné lokalitě zorientoval – umí číst jak se říká vodu atd.

    Tvá slova mohu potvrdit. Když jsem byl poprvé v Norsku a to byl ještě na Titranu… Pomůže, poradí a nezkazí zábavu. Pro nováčka je pobyt s Dědkem na lodi dobrou školou.

    #119745
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    To all: Diky za slova uznani,potesi a zavazuji.Ale ja si nemyslim,ze bych delal neco vyjimecneho a proste mne prace bavi.Tak jak mne bavila pri jinych zamestnanich v mem zivote.

    #119746
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nadhera a jeste jednou nadhera.Krasny letni den,ktery byl u mnohych umocneny tim,ze byl v teto sezone posledni.Mimo jedne party mladych Nemcu mi dnes vsichni konci a zitra odjizdeji domu.Poseidon jim vsak venoval na rozloucenou nadherne pocasi a klidnou,ale aktivni vodu

    #119747
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Karinka ani tak nemusela natahovat ruky,protoze jeji dorsik byl super.

    88 cm v podani slabsiho pohlavi uz stoji za to

    #119748
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    nadherna fotka!! 🙂

    ta ryba taky, ale myslim to more .. 😉

    #119749
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Jeji manzel ji vsak o 3 cm predbehl a to mu nemohla zapomenout,tak fotka je jaka je

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,936. až 1,950. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...