Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,921. až 1,935. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #119611
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Už se těšíme na společné výlety na ryby. Začni si pomalu začni sepisovat, co potřebuješ přivést.

    #119615
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Krasny ryby i reportaze, to se pozna profik :-). Hluboce se klanim a smekam 🙂

    #119641
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Sim napsal:

    Už se těšíme na společné výlety na ryby. Začni si pomalu začni sepisovat, co potřebuješ přivést.

    Hlavne nic k jidlu.Jeste jsem ani nespotreboval to co jsem si privezl a ryby mi zacinaji chutnat cim dal vice.Nachystam na uvitanou super salat z keleru.

    Hlavne ten opraveny Kaigen,protoze uz mne boli ruky:-D:-D

    #119642
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes rozfoukany a misty uprseny den s nekolika bourkami,kde litaly hromy a blesky.Nezavisle na sobe jsme s Bennem zacali zkulturnovat prostredi.On v kempu…..

    #119643
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    ….a ja v pristavu

    #119646
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ti co vyjeli na vodu se pri prvnich poryvech vetru vratili a na vode vydrzela jen ta nejvytrvalejsi a nejodvaznejsi posadka

    #119647
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Jeste jedna dokumentacni,ktera ukazuje,ze mozna nekdo z vas uz mel tohoto metraka na udici v minule sezone

    #119648
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra zase promenlive pocasi se silnym vetrem,takze opet jen pro silne povahy.

    #119662
    vevercak
    Člen
    (31 odpovědí)

    Tak to vypadá, že se chytá pouze na Bakkanu…:)

    #119663
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Ahoj prověř, jestli by tam mohl přijet karavan 2 lidi, nástup 21.8.-28.8. A co by za to Benn chtěl. 1x plast loď a chtěli by se napíchnout na elektřinu.

    Díky

    #119693
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Sim napsal:

    Ahoj prověř, jestli by tam mohl přijet karavan 2 lidi, nástup 21.8.-28.8. A co by za to Benn chtěl. 1x plast loď a chtěli by se napíchnout na elektřinu.

    Díky

    Je to mozne,lod pro neubytovane stoji 450 NOK/den a nejaky drobny poplatek za elektrinu dohodneme.

    #119694
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Predpoved na dnesek celkem vysla,takze nikdo cely den nevyjel.Cekali jsme do vecera,jestli se to prece jen trochu umoudri.Cekani jsem si zkratil inspekci vsech domecku a protoze vsichni byli doma,tak jsme spolecne hledali nedostatky ve vybaveni.Doplnil jsem chybejici smetaky a pribory,vymenil temer vsechny panve a narazil jsem na zajimave konstrukcni reseni susaku na pradlo:-D:-D

    #119695
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nemecke zenicky ocenili moji snahu nejakym sladkym likerem,jehoz slozeni mi je naprosto nezname:-x

    #119696
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Conny a Karin byly prijemne prekvapeny,kdyz vsechny jejich vyhrady a chyby,ktere mi vypsaly, jsem s Bennovou pomoci odstranil behem hodinky

    #119697
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vecer se na pulhodinky vitr zklidnil,tak jsem se dvema nemeckymi a jednou litevskou posadkou padil do pristavu.Chteli jsme aspon na chvilku vyjet na makrelky.More vsak bylo znacne rozhoupane,tak nemecti lovci to hned u majacku vzdali.Ja jsem tu jeste na makrelach nebyl a tak jsem si vytipoval misto kde by se mely makrely vyskytovat a s litevcem jsme se probojovavali vlnami k nemu.Na prvni nahozeni se naveseli na muchy mali keleri,ale pri druhem nahozeni se snura roztrasla klasickym utokem makrel

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,921. až 1,935. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...