Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,891. až 1,905. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #119493
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ostatni taky pekne nachytali

    #119494
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Tu se Svata vytahnul nejen jako dobry rybar,ale I super kuchar.

    #119495
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Jeho divocak na slanince a cesneku se zelim a knedlikem bylo nebicko v papuli

    #119496
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra pocasicko slusne,ale mam tu novacky z Lotysska a Nemecka,takze bude jen vyuka a priprava na dalsi dny hojnosti.

    #119530
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Jeste jedna zapomenuta pekna fotka za vcerejska a pak uz nasleduje jen louceni

    #119531
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Podle vysmatych tvari je videt,ze I uctovani se deje pri dobre nalade.

    Cena benzinu je u nas 16 NOK a prakticky neni vice jak o korunu drazsi nez na benzince,ktera je vzdalena asi 14km.System je jasny.Dostanes plnou nadrz plus 10-12l rezervni kanistr a na konci to vracis ve stejnem stavu.Kazdy ma svuj zamknuty box do ktereho si zamkne zasobu benzinu na nasledujici dny/cca 60-100l/,ktere fasuje u delegata a v jeho nepritomnosti u majitele.Kdyz benzinove zasoby dochazeji,nafasuje dalsi davku podle vlastni objednavky.Kdyz na konci po doplneni nadrze zjisti,ze nafasoval vice nez mohl projezdit,tak spolecne s delegatem odmeri zbytek benzinu v kanistru a tento je vracen ve stejne cene jako byl nakupovan.Takze zadne komplikace a vsjo jasno.Benzin se plati na konci pobytu majiteli kempu.

    #119532
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vecne usmaty majitel se prijde v predvecer odjezdu s kazdou partou osobne rozloucit a nejlepsimu lovci odevzda tricko pro nejlepsiho rybare skupiny

    #119533
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Protoze Zlinaci odjizdeji uz zitra brzy rano,tak delam rozlouceni uz ted.

    Kluciiii preju vam stastnou cestu a zase nekdy nashledanou

    #119534
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dneska se trochu zmenily moje vcerejsi plany.Lotysi si chteli sami vyzkouset lod a loveni v mensich hloubkach a Nemci cekali dopoledne na prijezd ctvrteho clena posadky .Ukol vsak znel jasne.Dnes nejedeme na kelery,ale budeme se zamerovat na velke dorse.Vyjel jsem s norskou posadkou a pozdeji se pridali I nemecti lovci.Protoze rano jeste dost foukalo,tak jsem zvolil cestu okolo brehu a prozkoumavali jsme hrany okolo majaku a naproti Bjugnfjordu.Mimo nekolika mensich dorsu vsak voda v prulivu byla uplne mrtva.Vitr postupne zeslabnul,tak jsme mohli vyjet husoyskym prulivem ven na more

    #119535
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zabery prisly na hrane do 250m vetsinou v hloubkach okolo 50m.Pritom bylo velice slozite se k velkym dorsum dostat,protoze pilkry brali keleri okolo 70-80cm uz ve 30-40m.Proto norsti lovci chytili jen jednoho velkeho dorse a pritom dve bedny keleru

    #119536
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ja jsem vsadil na 400g Roybait a presto jeste dvakrat mi jej keleri vzali.Ale po prvni 95ce prisla tato 110 ka

    #119537
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nemecky mladenec dostal dokonce 116-ku a s 13kg vahou se stal kralem lovu.

    #119538
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Takze se Hansovi nemuzeme divit,ze si k ni od radosti I lehnul

    #119539
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Muj posledni zaber byl po opatrnem poskubavani Roybaita zaseknutim do skaly.Zasek s rybou ani nepohnul a vytahla mi z temer naplno utazene brzdy skoro 10m.Nebyl to ale zadny obr.Dorsak mel 115cm a na selficko se mi nedal udrzet v jedne ruce,tak jen zkusebni fotka vsede

    #119540
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Bylo 13 hodin a ja jsem musel jet prebirat lode od odjizdejicich klientu.Trosku mne to I mrzelo,ze pri tak obrovske aktivite ryb musim koncit,ale vyhled na zitrek vubec neni spatny.Ostatni lode se vracely take,protoze mely plne bedny a na kazde byla nejaka ta metrovka.

    Verim,ze zitra aktivita ryb jeste vydrzi,protoze novi klienti a navstevnici festivalu,kteri dnes nechytali by chteli take trofejky a hromadne se hlasili k zitrejsimu vyjezdu.Nasi Mirkove byli na Melsteinu a nepotesili nas s oznamenim,ze tam byla aktivita ryb mizerna.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,891. až 1,905. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...