Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,861. až 1,875. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #119409
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nachytali slusne a je to zase jedna super parta

    #119410
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dokonce se jim podaril I 9kg halik

    #119411
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Jako posledni se vratili Mirkove a protoze neberou male ryby,tak dovezli jen peknou tresku a….

    #119412
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    ….trosku pro Bakkan nezvykly ulovek

    #119413
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nemci byli na Storflua a znechucene se odtud vratili s tim,ze zase na Asenleiy jezdi velka rybarska lod a sypala okolo nich site.Je to nezvykle aby tak velke rybarska lode brousili tak blizko u pobrezi,ale uz jsem to zazil I na Hitre I na Titranu.Doufam,ze nam neznici populaci velkych keleru,jako to bylo pred 3 lety na Froyi.Ale tam jezdilo tech lodi 5 a temer cely mesic.

    Zitra jeste fajn pocasi a Zlinaci si chteji vyzkouset vlaceni.Takze zitra bude skoleni a pak prakticky vycvik:-D:-D

    #119417
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    ….trosku pro Bakkan nezvykly ulovek

    😛 no vida,konečně zase kočičák..8-)8-)

    #119440
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Skoleni probehlo,ale s vycvikem to bylo tezke.Nulovy drift a absolutni pasivita ryb nedovolily vyzkouset teorii v praxi.Nebrali ani dorsaci a na osvedcenych mistech bylo uplne prazdno.Az k poledni zacaly sporadicke zabery.

    #119441
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    To uz zacinal pofukovat mirny vetrik,ktery byl predzvesti fronty,ktera se na nas valila.Rekli jsme si,ze I zitra je den a do pristavu jsme to stihli snad minutu pred zacatkem husteho deste.

    #119442
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes byl asi nejslabsi den teto sezony,protoze vsichni prijizdeli a nevericne kroutili hlavami,ze co se to od vcerejska zmenilo.Aktivita ryb byla uplne minimalni jak na melcinach,tak na hranach ci hloubkach.

    Snad se to zitra zmeni.

    #119457
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes jsem si dal udrzbarsky den.Kontrola volnych lodi,znovunastaveni echolotu po nekterych moudrych ,hlavne nemeckych,klientech,kteri se radi zapinaji na sladkou vodu a kompletni cleaning mrazaku a susaren.

    Na vode jsou jen tri lode a ostatni se chystaji na folklorni festival do Lysoysundu.Mozna se tam taky odpoledne mrknu a podivame se na krasne tradicni norske kroje.

    #119461
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Nezapomeň si doma foťák, ty kroje a celou slávu nafoť. Budou tam i historické lodě.

    #119465
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Může to tam vypadat takto

    #119466
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    #119476
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Bohuzel pruvod a oficiality jsem zmeskal,ale Sim to uz ukazal.Ja jsem prijel na festival az po ctvrte hodine a uz tam bylo pomerne klidne.Nejvice mne zaujalo molo plne veteranu

    #119477
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Prosel jsem se po nekterych lodich a dychnuly na mne stare casy.Tato lod jezdila od roku 1900 do r.1930 ve Spanelsku

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,861. až 1,875. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...